Zaloguj się, aby obserwować  
Altair05

Mount&Blade - Temat Ogólny

2088 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2010 o 23:59, Kapas napisał:

> Ciężko trafić? Toć nie wiem jak Ty to robiłeś, ja trafiałem do ledwo widocznych
przeciwników
> prawie 100% celność...

Nie wiem.. może to przez to że testowałem go po 1 w nocy ;) ...


Lepiej jest strzelać z pierwszej osoby moim zdaniem , wtedy strzela się z lekka celniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy warto pobierać modyfikacje multi war band beta bo dostałem maila i 469mb i pobiera się godzinę czy ktoś może powiedzieć czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 14:12, XXX_PL1 napisał:

mam pytanie czy warto pobierać modyfikacje multi war band beta bo dostałem maila i 469mb
i pobiera się godzinę czy ktoś może powiedzieć czy warto?

Nie nazwałbym tego modyfikacją.
To osobna gra w formie beta, z możliwością gry przez neta z innymi graczami.
No i pewnie, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 15:01, nordownTNT napisał:

Czy może mi ktoś napisać coś o tym multi, bo niedawno wyczytałem że szykują się do robienia
tego a tu już jest.

Na razie closed beta.
Można było się zgłosić jakiś czas temu do losowania betatesterów, z tego co wiem kilku forumowiczów dostąpiło tego zaszczytu. Trzeba było podać maila, kod gry i parę innych rzeczy, a jak zostałeś wybrany dostaje się co jakiś czas maile z nowymi wersjami. Patrząc na rozwój, idzie powoli, ale pewnym krokiem.
Dodali sporo udogodnień, poprawili system walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 18:51, Eregion napisał:

mógłby ktoś podać nazwę i link do ściągnięcia tego moda z tego filmiku??

Była wersja alpha (czyli bardzo wczesna) ale została usunięta. Mod jest w fazie tworzenia, wszakże tworzą go dwie osoby ;)

A mod nazywa się Festung Breslau (Twierdza Wrocław)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=90223.msg2331227#msg2331227 Ludzie jest sprawa jest tworzona modyfikacja z brońmi palnymi, i mają zrobic frakcje historyczne i jak ktoś chce zobaczyc Polske to glosowac na Poland-lithuania i jeszcze Duchy of warsaw.
Polska na was licz jak macie konto, to glosujcie a jak nie macie to róbcie !!!!

POLSKA WAS WZYWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Co zrobić, by zniszczyć daną frakcję? Zabrałem im już wszystkie miasta i zamki, ale ich lordowie nadal błąkają się po mapie. Gdzieś przeczytałem, że trzeba wszystkich złapać. To prawda? Muszę wziąć wszystkich parunastu lordów w niewolę, a na oferty ich odkupienia nie odpowiadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 00:51, sinir napisał:

Mam pytanie. Co zrobić, by zniszczyć daną frakcję? Zabrałem im już wszystkie miasta i
zamki, ale ich lordowie nadal błąkają się po mapie. Gdzieś przeczytałem, że trzeba wszystkich
złapać. To prawda? Muszę wziąć wszystkich parunastu lordów w niewolę, a na oferty ich
odkupienia nie odpowiadać?

Po kilku-nastu/dziesięciu dniach powinna być wiadomość, że frakcja została zniszczona a Ci lordowie powinni rozejść się do innych frakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem już wiele razy w tą grę, ale tym razem chcę czegoś więcej dokonać. Miałem już zamek, ale nigdy nie miałem w nich żołnierzy. Zwykle grałem na kodach ( :( ), ale teraz chcę uczciwie być potężny. Pomożecie? Jakieś wskazówki? Może mody na urozmaicenie rozgrywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 10:21, MacoRIP napisał:

Grałem już wiele razy w tą grę, ale tym razem chcę czegoś więcej dokonać. Miałem już
zamek, ale nigdy nie miałem w nich żołnierzy. Zwykle grałem na kodach ( :( ), ale teraz
chcę uczciwie być potężny. Pomożecie? Jakieś wskazówki? Może mody na urozmaicenie rozgrywki?


Grac w tą grę na kodach straszny wstyd, ale trudno ważne że chcesz się nawrócić, jak tak mało osiągnąłeś w nativie to może najpierw uczciwie pograj jeszcze w podstawkę, ustawienia trudności weź sobie na domyślne jak przestawiałeś i porady jak być potężnym nie będą potrzebne bo ta gra jest na prawdę łatwa. Jak już Ci się znudzi (ale nie kompletnie) podstawka to coś podziałamy z modami, lecz na razie graj, graj i jeszcze raz graj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 22:52, Minsc_i_Boo napisał:

czy za żołnierzy umieszczonych w garnizonie też płacimy żołd?

Tak, ale tylko połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 13:34, Los_Emilos napisał:

Wyszedł już taki mod do mount&blade jak "rządy miecza"? Opiecałem go ściągnąć kumplowi
ale nigdzie nie mogę znaleźć.


"opiecałeś"? Co to znaczy?

W kazdym razie, mod jeszcze nie wyszedł.. I długo jeszcze nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Mam pytanie Wbiłem niemal prawe wszystkie nacje, dwie mi zostały, Jedna jest baaardzo dobrze do mnie nastawiona a druga neutralna, tak więc będe pafyfikował tą neutralną, a co mam zrobić z tą przyjacielską :) zostawić czy też ją spacywikować :) i uznać się za Totalistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 14:15, Pablo1989 napisał:

:D Mam pytanie Wbiłem niemal prawe wszystkie nacje, dwie mi zostały, Jedna jest baaardzo
dobrze do mnie nastawiona a druga neutralna, tak więc będe pafyfikował tą neutralną,
a co mam zrobić z tą przyjacielską :) zostawić czy też ją spacywikować :) i uznać się
za Totalistę.


Wiesz, ta gra to sandbox, więc to co zrobisz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować