Zaloguj się, aby obserwować  
Altair05

Mount&Blade - Temat Ogólny

2088 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2010 o 19:52, JaqbD napisał:

oo!
Od dawna czekałem za jakimś większym, dobrym modem do WB, nareszcie.
W końcu mam powód, żeby znów sobie pograć ^^


Jak obczaisz to napisz, bo ja jeszcze nie miałem czasu go pobrać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to ściągnąłem i po... 20? może 30 minutach wywaliłem. Polska nie ma żadnych własnych jednostek, sami najemnicy :x
Poczekam na wersję 1.xx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 21:00, KuroNeko napisał:

Ja to ściągnąłem i po... 20? może 30 minutach wywaliłem. Polska nie ma żadnych własnych
jednostek, sami najemnicy :x
Poczekam na wersję 1.xx.


Czytałem na polskim forum, że jest husaria, która w czasie szarży śpiewa Bogurodzicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 21:39, Kapas napisał:

> Ja to ściągnąłem i po... 20? może 30 minutach wywaliłem. Polska nie ma żadnych własnych

> jednostek, sami najemnicy :x
> Poczekam na wersję 1.xx.

Czytałem na polskim forum, że jest husaria, która w czasie szarży śpiewa Bogurodzicę.

Chyba coś Ci się pomyliło. Husaria? w 1257 roku? Trochę za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 21:48, KuroNeko napisał:

Chyba coś Ci się pomyliło. Husaria? w 1257 roku? Trochę za wcześnie...


Mi się nie pomyliło - to wyczytałem z polskiego forum ;D a, że tam takie herezje piszą to już nie moja wina, ale bogurodzicę śpiewają i tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 21:56, Kapas napisał:

> Chyba coś Ci się pomyliło. Husaria? w 1257 roku? Trochę za wcześnie...

Mi się nie pomyliło - to wyczytałem z polskiego forum ;D a, że tam takie herezje piszą
to już nie moja wina, ale bogurodzicę śpiewają i tak :P

To chyba skoczyli sobie jakimś wehikułem czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wygrzebałem bardzo ciekawego moda do M&B 1.1 o nazwie Shadow Rising. Nigdy nie słyszałem by tu ktoś o nim wspominał także mam nadzieje, że dam Wam coś nowego.
Modyfikacja wprowadza całkowicie nową mapę i frakcje. Ponadto możemy jak w podstawce grać kobietą, mężczyzna, ale i.. trollem. Kreując tego potwora możemy ustawić choćby długość rogów czy kłów, ja osobiście nie widziałem nigdy czegoś takiego w modzie.
Wprowadzono także wydaje mi się ciekawy system many i co się z tym wiąże zaklęć.
Na razie więcej trudno mi na jego temat powiedzieć, bo gram od wczoraj, ale już rzuciło mi się w oczy, że bardzo mało jest przedmiotów robionych przez autorów, większość jest zaczerpnięta z popularnych modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem troche zielony na temat M&B ale zapytam czy M&B przez Multiplayer Wymaga abonamentu?

Jaki jest tryb rozgrywki multiplayer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 08:21, soviet20 napisał:

Witam jestem troche zielony na temat M&B ale zapytam czy M&B przez Multiplayer Wymaga
abonamentu?

Jaki jest tryb rozgrywki multiplayer?

Nie, nie trzeba abonamentu. Po prostu kupujesz grę i łupiesz jak np. w CSa :P
Tryby? Battle, siege i bodajże capture the flag oraz king of the hill (tych dwóch ostatnich nie jestem pewien, nie gram w multi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 09:06, KuroNeko napisał:

Tryby? Battle, siege i bodajże capture the flag oraz king of the hill (tych dwóch ostatnich
nie jestem pewien, nie gram w multi)


Nie wiesz co tracisz! Kupiłem Warbanda przedwczoraj i dwie noce już przesiedziałem nad nim z kumplem. Masakra, epickie bitwy, coś wspaniałego po prostu :). Mieliśmy grać gdzieś do 1-2 w nocy, a tu patrzę a za oknem już się przejaśnia, więc "wtf" a to 4:30 już. Wciąga jak dzik ;). Jakby był ktoś chętny na granie po sieci w godzinach nocnych, lub wieczornych, to piszcie do mnie, z chęcią pogram. Najlepiej z teamspeakiem 3 od razu zainstalowanym ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję zaopatrzyć się w Mount and Blade i mam problem: Ogniem i Mieczem czy najnowszy Warband? Chciałbym pogiercować w bardziej rozwiniętą część M&B, ale niebardzo ogarniam która jest fajniejsza :) Czy ktoś mógłby mi poradzić co lepiej wybrać? Teoretycznie Warband,bo niby nowszy,ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 15:00, Jarzy napisał:

Planuję zaopatrzyć się w Mount and Blade i mam problem: Ogniem i Mieczem czy najnowszy
Warband? Chciałbym pogiercować w bardziej rozwiniętą część M&B, ale niebardzo ogarniam
która jest fajniejsza :) Czy ktoś mógłby mi poradzić co lepiej wybrać? Teoretycznie Warband,bo
niby nowszy,ale...

OiM to największe g*wno jakie kiedykolwiek ściągnąłem by przetestować. Grałem w to nie dłużej jak 30 minut i wywaliłem. Byłem zły, że straciłem tyle czasu na ściąganie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Mógłbyś mi napisać dlaczego tak uważasz?
Czy ściąganie M&B nie jest przypadkiem nielegalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować