Zaloguj się, aby obserwować  
Altair05

Mount&Blade - Temat Ogólny

2088 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2010 o 14:08, Pablo1989 napisał:

a teraz mam głupie zadanie dostarczyć na zamek 15szt bydła które idzie przed
siebie na.....tereny wroga.


musisz kupić lepszego owsa to pójdzie tam gdzie zechcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się na WB SP zawiodłem i to bardzo. Niby nowa mapa: ok. Niby nowa frakcja: ok. Ale nowe bugi już nie są ok -.-
Oblężenia są straszne, TaleWorlds chyba zainspirowały oblężenia z Medievala2: total war, bo tu też jednostki mają duże problemy z wchodzeniem po drabinach na mury wroga...

Nie też rozumiem jednej rzeczy. TW poprawiło wygląd wielu itemków. To się chwali. ALE... Ale jak już się za cos bierze, to się to dokańcza a nie coś w stylu: "Ah, poprawiliśmy wygląd X itemków, resztę możemy olać ciepłym moczem".
Tak się nie robi.

Poza tym, nie wiem jak można sprzedawać Multiplayer i kilka drobnych usprawnień do SP za taką cenę...
Ale jak widać warto jest sprzedać prawie ten sam produkt po raz trzeci... (Najpierw zwykłe M&B, potem M&B:OiM a teraz MB:WB)

Niskie fundusze? Nie sądzę. TW na bank już nieźle się na M&B dorobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już w podstawce nie mogli wchodzić :P lol. ja tam przez jednego buga przenikałem dosłownie przez mury :) i wysiekłem większą ilość obrońców zanim moje wojsko doczekali się na wejśćie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 14:51, Pablo1989 napisał:

Już w podstawce nie mogli wchodzić :P lol. ja tam przez jednego buga przenikałem dosłownie
przez mury :) i wysiekłem większą ilość obrońców zanim moje wojsko doczekali się na wejśćie
:).

No nie wiem. U mnie nie było tak, że w połowie drabiny się blokowali. Tutaj blokują się w połowie i ani w tę, ani we w tę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 13:11, Kapas napisał:

Zapraszam na mojego gramsajta - tam opisałem trochę Warbanda i dodałem 2 filmiki z gry.


Miło, ale pamiętajmy aby nie spamować reklamami (nawet niekomercyjnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 20:31, Volvox napisał:

Miło, ale pamiętajmy aby nie spamować reklamami (nawet niekomercyjnymi :)


Ok, ale to było bardziej odnośnie Właśnie m&b niż Gramsajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 12:15, KuroNeko napisał:

O_o. Dlaczego ty używasz pchnięć włócznią? Nie lepiej jest ją opuścić?


Tzn jak ? tylko ją opuścić myszką bez naciskania myszką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam tego moda, ale w sumie dla mnie tam są tylko pierdołki zmienione i nudny strasznie, tylko że jak widzę twoje screeny to chyba ja mam jakąś inną wersje (ale ściągałem najnowszą ;/). Skąd ty masz te wszystkie mózgi, oczy i inne dziwne rzeczy? Głowy trupów i owszem, ale inne rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz jechał wystarczająco szybko to twój hero sam ją opuści i jest to najskuteczniejsza metoda walki włócznią, więc warto ją opanować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 13:12, Kapas napisał:

> O_o. Dlaczego ty używasz pchnięć włócznią? Nie lepiej jest ją opuścić?

Tzn jak ? tylko ją opuścić myszką bez naciskania myszką ?

Jedź, to wszystko. Jak nic nie będziesz wciskał (myszka) tylko normalnie jeździł to twoja postać opuści włócznie/lancę. jak nią w kogoś wjedziesz przy dość dużej prędkości to zazwyczaj ofiara zalicza zgon na miejscu :)
Jeśli zdąży zasłonić się tarczą to prawie na pewno zostanie ona roztrzaskana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 13:14, KrzyniuBDG napisał:

Sprawdzam tego moda, ale w sumie dla mnie tam są tylko pierdołki zmienione i nudny strasznie,
tylko że jak widzę twoje screeny to chyba ja mam jakąś inną wersje (ale ściągałem najnowszą
;/). Skąd ty masz te wszystkie mózgi, oczy i inne dziwne rzeczy? Głowy trupów i owszem,
ale inne rzeczy?


W obozowisku ( tam gdzie sam masz obóz swój - jak odpoczywasz) masz taką księgę, która umożliwia rozbrojenie tych ciał na części pierwsze. Dzięki fontannie w ukrytej lokacji możesz wybrać śmierć ( iluzoryczną) swojego bohatera, dzięki czemu będziesz mógł tworzyć z tych części całe sety z przedmiotami ( zbroja+broń), które dodatkowo dodają bonusy do statów ( można też pojedyncze artefakty z bonusami wytwarzać.

cytat z tawerny four ways : "super rzeczy Alchemika - trzeba go poszukać w tawernie potem za 10000 złota wyzwać go na pojedynek (oczywiście wygrać go) a potem w obozie mamy opcje quicksilver (z tego co pamiętam) i można robić super set - hełm 99 ochrony do główki, miecz 99 cięcia i kłucia i tarczę (też miecz) która ma 999 punktów wytrzymałości

Edit Trzeba mieć 18 siły do mieczyka i 5 shield to tarczy"

Więc mod dodaje bardzo wiele możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2010 o 13:40, Kapas napisał:

W obozowisku ( tam gdzie sam masz obóz swój - jak odpoczywasz) masz taką księgę, która
umożliwia rozbrojenie tych ciał na części pierwsze. Dzięki fontannie w ukrytej lokacji
możesz wybrać śmierć ( iluzoryczną) swojego bohatera, dzięki czemu będziesz mógł tworzyć
z tych części całe sety z przedmiotami ( zbroja+broń), które dodatkowo dodają bonusy
do statów ( można też pojedyncze artefakty z bonusami wytwarzać.

Dnia 09.05.2010 o 13:40, Kapas napisał:

cytat z tawerny four ways : "super rzeczy Alchemika - trzeba go poszukać w tawernie potem
za 10000 złota wyzwać go na pojedynek (oczywiście wygrać go) a potem w obozie mamy opcje
quicksilver (z tego co pamiętam) i można robić super set - hełm 99 ochrony do główki,
miecz 99 cięcia i kłucia i tarczę (też miecz) która ma 999 punktów wytrzymałości

Edit Trzeba mieć 18 siły do mieczyka i 5 shield to tarczy"


Słuchaj udałem swoja śmierć, tą lokacje znalazłem wszystko ładnie, ale ja w zakładce obóz nie mam jakiejś tam księgi. Mam tylko zrezygnowanie z podróży (to zakończenie gry), przeczekać jakiś czas i zabić jeńca. Ocb?
Jak zabije jeńca to główkę tylko do ekwipunku dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 14:17, KrzyniuBDG napisał:

Słuchaj udałem swoja śmierć, tą lokacje znalazłem wszystko ładnie, ale ja w zakładce
obóz nie mam jakiejś tam księgi. Mam tylko zrezygnowanie z podróży (to zakończenie gry),
przeczekać jakiś czas i zabić jeńca. Ocb?
Jak zabije jeńca to główkę tylko do ekwipunku dostaje.


Jeśli nie masz tej księgi w ekwipunku (Necromicon, czy jakoś podobnie, to w menu obozu jej nie użyjesz), możesz ją wytworzyć przy tej fontannie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 14:21, Kapas napisał:

Jeśli nie masz tej księgi w ekwipunku (Necromicon, czy jakoś podobnie, to w menu obozu
jej nie użyjesz), możesz ją wytworzyć przy tej fontannie też.


A widzisz i tu jest pies pogrzebany, zaraz sprawdzę i mam nadzieję, że stworzenie tej księgi nie będzie kłopotliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspomniany tu już mod Solid and Shade można jak najbardziej polecić, szególnie osobom szukającym czegoś z mroczną atmosferą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować