Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

czyli co niektorzy juz dostali?? :( a ja jak zwykle nie dostanę bo zapomnieli o mnie..:( No cóż czekam nadal ale juz wątpie ze coś przyjdzie...(chciałbym GW albo D2 złotą edycje :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam na drugim końcu polski od Warszawy (lubuskie) i mi paczka jeszcze nie dotarła wiec jeszcze poczekam troche to moze w poniedziałek dojdzie. (mam nadzieeje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mieszkam w zachodnipomorskim, tez mozna rzec ze na drugim koncu polskibo bardzo blisko mam do granicy i paczka juz dotarła o 13.00 bodajze.....

W gierke juz grałem ( Morrowind ) ale mnie rozwalili jak chciałem sobie miecz wyniesc i sie skonczyła zabawa, musze jeszcze potrenowac bo w takie gierki to jeszcze nie grałem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cuż...ja zapewne dziś już nagrody nie dostanę :( bo poczta w moim mieście w soboty pracuje do 14.00. ale maży mi sie abym dostał Warcraft lll + frozen throne albo Diablo ll + L.O.D.

Pozdro All

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie listanosza dzisiaj wogole nie bylo ale ze wszystkim doszlo w sobote to moze moja paczka kisi sie juz na poczcie i dostane ja w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się martwić, bo nikt gadżetem się nie chwali. Jak dostane jakąś z tych gierek co kosztują ponad 50 zł to z radości wybiegnę na dwór w skarpetkach i krzykne "Świat jest piękny". :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jest tak, że ci co są na forum to Cd Projekt wysłał im dobre gry, a gadżety dostali ci co na forum nie siedzą dlatego nikt o nich nie pisze?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 16:40, Budyn napisał:

Jak dostane po 16 to będzie tragedia! Ponad 10 dni czekania to by było z duzo

Dokładnie. Jak 16 nie przyjdzie to albo cdp o mnie zapomniało albo poczta polska sobie leci w kulki.
Kukowsky--> Tyto masz pomysły. Po co marnować skarpetki?Potem bedą mokre :D najlepiej na boso wyskocz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie dostałem, ale u mnie poczta w soboty paczek nie rozwozi:( Mam nadzieję, że dostanę ją w poniedziałek i może to będzie Dungeon Siege 2 (mała aluzja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to kiła, fear juz zebrany, , teraz by pasowalo bym dostal brelok albo gre tylko online by sobie ja w tylek wsadzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować