Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

No cuż jak wsyzscy to wszyscy xD.

Chciałbym dostać Age of Empires, już miałem zamawiac na allegro ale się z powodu tego konkursu wstrzymałem, więc CDprojekt nie zawiedz mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 12:02, Colidor napisał:

No ja właśnie odebrałem paczkę z nagrodą - Warcraft III + Dodatek. Byłbym się bardzo cieszył,
gdyby nie fakt, że zamówiłem tę grę jeszcze pod koniec listopada... Może ktoś chce się wymienić
na jakiegoś dubla, którego też dostał?

Ja jeszcze niewiem co dostałem, bo ciągle czekam. Ale chciałem Warcgrafta III: Złotą Edycje to jak co to zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 12:11, S4jm0n napisał:

Z tego co czytam to jeszcze nie wszyscy z Was dostali te nagrody ??
BO ja wlasnie jeszcze nie ... :/
BTW: Nie mam za bardzo czasu przegladac stron ale jesli mozecie to pochwalcie sie jakie go
gadzety z grami mozna dostac...choc wolalbym gre (wygralem GRE albo GADZET).

Ja czekam, ale u mnie poczta w soboty nie pracuje więc prawdopodobnie w poniedziałek dostanę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tu marzycie o grach. A ja chcę żeby ta paczka do mnie dotarła. Ostatnio dostałem e-maila od GRAM.PL w którym pisało, że jest zły kod pocztowy :/. Zmieniłem i powinno być dobrze, ale nadal obawiam się o tą przesyłkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 12:11, S4jm0n napisał:

choc wolalbym gre (wygralem GRE albo GADZET).

No niestety :/. Jak na razie wszyscy podostawali gry, wiec limit na nie sie juz wyczerpal. Druga zla wiadomosc to taka, ze Gadzety tez sie skonczyly :/. Dla Ciebie zostalo tylko to... albo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze dlatego, ze skoro zostaly wyslane wczoraj to nic dziwnego, ze jeszcze dzisiaj nie doszly, co? :P
Poczta nie wszedzie dziala w sobote, poza tym czesto priorytet idzie nie jeden, ale dwa-trzy dni. Licze na to, ze w poniedzialek bede trzymal w lapkach moja nagrode ;) (i ze bede z niej zadowolony :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spokojnie .. teraz nie siejush czym martwić..nagrody poszły w świat ...
więc ich odbiór to kwestia kilku dni...
Yupi moja paczka pewnie jush smiga gdzieś tam na poczcie
fajnie by było dostać jakiś klawy gadzet albo AoE3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym dostać diablo albo morowinda ( ale skoro tyle ludzi dostało gry to pewnie dostane gadżet)

PS Kiedy Cd projekt wysyłał paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha własnie przed chwilka dostałem paczke z CDP......
A co było w niej ? Gierka Morrowind Złota Edycja, ale jestem szczesliwy....
Dziekuje CDP, bardzo dziekuje.......

Pozdrawiam wszystkich !
A dostał juz ktos AoE3 ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również dzisiaj rano dostałem paczkę od CDP a w niej... grę F.E.A.R. :D:D:D Dziękuję Wam bardzo, jak otworzyłem paczkę i zobaczyłem co jest w środku to cieszyłem się jak małe dziecko :D Ledwo co mieszcze się w minimalnych wymaganiach, ale liczę na to, że jakoś gra odpali :P (tylko muszę miejsce na dysku zrobić :P). No a oprócz gry wpadło mi jeszcze 35 wPLN za rejestrację F.E.A.R.a :)

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować