Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Kolejny dzień, następna wizyta listonosza i znowu nic. Coś tu jest wyraźnie nie w porządku. Stanowczo ktoś z CDP powinien się wypowiedzieć w powyższej kwestii. Najgorsza jest bowiem niepewność, która powoduje jedynie snucie coraz to nowych domysłów.
Jeżeli CDP chce uchodzić za poważną firmę, to powinna z szacunkiem traktować swoich klientów, a do takich zachowań nie można zaliczyć publicznego obiecywania czegoś, a później nie dotrzymywania złożonej obietnicy, bez jakichkolwiek wyjaśnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, Polak potrafi.
Dostaje coś za darmo, a i tak za opóźnienie w przesyłce najchętniej pozwałby do sądu winnego.
Co to za manifesty? Zachowujecie się tu co najmniej niegrzecznie.
Kukowsky dostał maila, który wszystko wyjaśnił, zacytował go tu, a wy żądacie jeszcze wyjaśnień od CDP?
Przecież to jest właśnie to sprostowanie.
Od największego przyjaciela CDP do zawziętego wroga - tak to wygląda.

Wrzućcie na luz - paczki napewno dojdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 11:23, Cymciak napisał:

Oj, Polak potrafi.
Dostaje coś za darmo, a i tak za opóźnienie w przesyłce najchętniej pozwałby do sądu winnego.
Co to za manifesty? Zachowujecie się tu co najmniej niegrzecznie.
Wrzućcie na luz - paczki napewno dojdą.


Ok dostaje za darmo no i co z tego? Ktoś się ze mną umawia i nie dotrzymuje obietnicy to znaczy że moga robic ze mnie osla a ja nie mam nic powiedziec bo od niego ''cos'' dostaje? Niegrzeczne jest niewywiązywanie się z umowy ot co. Wez tez po uwage ze niektorzy ludzie ''stresuja'' sie bo to ich pierwsza wygrana i juz nie moga sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 11:43, kowalov napisał:

Wez tez po uwage ze niektorzy ludzie ''stresuja'' sie
bo to ich pierwsza wygrana i juz nie moga sie doczekac.


Mimo wszystko uważam, że nie tylko odpowiedzi forumowiczów są niegrzeczne (bo kulture wypowiedzi należałoby jednak zachować), ale także mail Kukowsky''ego. Jakby mi ktoś napisał w mailu sformułowanie "Ile jeszcze mamy czekać?" to najpewniej miałbym ochotę poszczuć go psem.
CDP może i nie wypowiada się na ten temat na forum, ale jak już odpisują na miale to dam sobie głowę uciąć, że nie piszą "Wyślemy jak nam się zachcę" lub "Czekajcie nic Wam nie będzie osły".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 11:43, kowalov napisał:

> Oj, Polak potrafi.
> Dostaje coś za darmo, a i tak za opóźnienie w przesyłce najchętniej pozwałby do sądu winnego.

> Co to za manifesty? Zachowujecie się tu co najmniej niegrzecznie.
> Wrzućcie na luz - paczki napewno dojdą.

Ok dostaje za darmo no i co z tego? Ktoś się ze mną umawia i nie dotrzymuje obietnicy to znaczy
że moga robic ze mnie osla a ja nie mam nic powiedziec bo od niego ''cos'' dostaje? Niegrzeczne
jest niewywiązywanie się z umowy ot co. Wez tez po uwage ze niektorzy ludzie ''stresuja'' sie
bo to ich pierwsza wygrana i juz nie moga sie doczekac.


nie jestes sam. ja tez wciąz czekam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej nie wiem czemu się tak grzejecie jak napisali że dojdą to znaczy że dojdą przecież było tyle nagród, że można się pogubić, więc się obrażajcie ich tylo sie cieszcie, że wogule wygraliście. A skąd wiecie, że to nie wina poczty polskiej, w wiekszości przypadków to ona zawodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 11:48, janusz82 napisał:

nie jestes sam. ja tez wciąz czekam i nic


Nie ja sie nie stresuje, bo to nie pierwsza moja nagroda jaka wygralem, ale sam pamietam jak wygralem monitor LCD, to siedzialem przez kilka dnie jak na szpilkach, jeszcze dzwiek dzwonka nie ucichl a ja juz otwieralem drzwi :-)
Teraz jest spokojniej bo czas oczekiwań umilam sobie grą w WoW''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 11:52, Lumbago napisał:

Ej nie wiem czemu się tak grzejecie jak napisali że dojdą to znaczy że dojdą przecież było
tyle nagród, że można się pogubić, więc się obrażajcie ich tylo sie cieszcie, że wogule wygraliście.
A skąd wiecie, że to nie wina poczty polskiej, w wiekszości przypadków to ona zawodzi.


ja sie nie obrażam na nikogo. a to jest napewno wina naszej poczty polskiej. ja dostałem kartke na świeta od ciotki która mieszka 60 km odemnie po dwóch tygodniach. tak wiec nie ma sie co dziwic ze przesyłka z warszawy idzie naśląsk tak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, ludzie spokojnie.
Teraz ludzie z CDP sobie mysla: no tak, my im rozdajemy za darmo gry, a oni nas wyzywaja. To moze wiecej nie dawajmy gier, podniesmy ceny a oni i tak kupia. Po co konkursy? Po co mamy sobie psuc nerwy?

Wiec sie ludzie uspokojcie. Poczekajcie jeszcze tydzien i dobrze bedzie.
Sam czekam na paczke, bo chce sobie kupic Warcrafta z tej nowej promocji, ale nie wiem czy przypadkiem nie wygralem wlasnie Warcrafta. Tak samo chce sobie kupic Antologie Blizzarda, ale moze wlasnie wygralem ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 12:43, Bobo napisał:

Sam czekam na paczke, bo chce sobie kupic Warcrafta z tej nowej promocji, ale nie wiem czy
przypadkiem nie wygralem wlasnie Warcrafta. Tak samo chce sobie kupic Antologie Blizzarda,
ale moze wlasnie wygralem ją?


no wlasnie - dzisiaj wyplata i myslalem o zakupie aoe3. zebym przynajmniej wiedzial co trafilem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 12:51, gmx napisał:

no wlasnie - dzisiaj wyplata i myslalem o zakupie aoe3. zebym przynajmniej wiedzial co trafilem
:(

Dokładnie ty ojciec do mnie dzisiaj ty Kamil choć idziemy do sklepu kupić AOE3 bo lubie tą gre bo nocami grał w 2 ;) a ja na to nie bo może wygrałem AOE3 i po co nam 2 pudełka AOE3 skoro moge mieć AOE3 i heroesa V :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jakieś złe przeczucia co do tych danych. Pewnie dowiem się czy jest wszystko OK. jak przyjdzie paczka, a jak nie, to znaczy, że znów jest coś nie tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 16:07, kamilimaciek1 napisał:

Dokładnie ty ojciec do mnie dzisiaj ty Kamil choć idziemy do sklepu kupić AOE3 bo lubie tą
gre bo nocami grał w 2 ;) a ja na to nie bo może wygrałem AOE3 i po co nam 2 pudełka AOE3 skoro
moge mieć AOE3 i heroesa V :)

Jak tak dalej pójdzie to tata się rozmyśli i zostaniesz z niczym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 22:01, Kukowsky napisał:

Jak tak dalej pójdzie to tata się rozmyśli i zostaniesz z niczym;)

No właśnie już mi tu ględzi no ratunku CDP ratujcie mnie bo ja nie wytrzymam ;) Przepraszam zagalapowałem się Ciekae czy to jest wysłane priorytetem bo zwykła poczta to idzie ok 13 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 12:01, Lumbago napisał:

Spoko to było ogunie bo powstała dość nieprzyjemna dyskusja.

ej gdzie dostałeś degrada??
Nie no już nie można modyfikować danych pisało, że dzisiaj będą wysyłać to do środy może dojdzie. A jak nie to wtedy zaczne się martwić (mam nadzieje, że nie będę musiał:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Degrada dostałem za nic ale mniejsza oto z modami nie wygrasz.
Zastanawia mnie tylko co dastane, ale i tak się będe cieszył nawet z koszulki czy kubka, bo trzeba doceniać nawet małe rzeczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować