Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

ja już chyba dostałem, bo wymieniłem na gwarancji Morrowinda i dzisiaj mi przyszedł z grą "Droga do Indi", może to nie jakaś super gra ale sie ciesze, zawsze to coś i wogule lubie też taki gry co trzeba pomyśleć. Jak już wcześniej wspąmniałem niewiem dokładnie czy to jest ten prezent gwiazdkowy ale to chyba to.

PS: jak ktoś chce do moge podac fotke gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 11:29, zeco napisał:

Ja własnie dostałem Morrowida Złotą Edycję i jestem bardzo zadowolony :) Bardzo dziękuje !


a ty wygrałeś w tym konkursie gwiazdkowym morrowinda ?? ciekawe bo ja dzisiaj dostałem właśnie morka (tak jak napisalem wyżej) i dołączyli mi tą gre "Droga do Indii" i niewiem czy mi tak dali za friko czy do jest ten prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wygrałem w tym konkursie gwiazdkowym. I jest to oczywiście Morrowind Platynowa Kolekcja (Złota Edycja to mi się z przyzwyczajenia powiedziało :) Tak czy siak to gra i 2 dodatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 11:45, Grigor4 napisał:

> Ja własnie dostałem Morrowida Złotą Edycję i jestem bardzo zadowolony :) Bardzo dziękuje
!

a ty wygrałeś w tym konkursie gwiazdkowym morrowinda ?? ciekawe bo ja dzisiaj dostałem właśnie
morka (tak jak napisalem wyżej) i dołączyli mi tą gre "Droga do Indii" i niewiem czy mi tak
dali za friko czy do jest ten prezent.

a kiedy zamówiłeś tą grę- morra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 11:51, Grigor4 napisał:

23 grudnia ale wysłali mi po świętach i przyszła mi troche rozwalona 28 to ja odesłałem i teraz
mi przyszła dobra.

To znaczy, że to jest prezent ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj dostałem Juiced, ale nie obyło się bez problemów - listonosz chciał ode mnie 113zł. za paczkę, ale po kilku minutach tłumaczeń, że to nagroda, a więc darmowa, zaczął sprawdzać papiery i doszedł do wniosku, że to pewnie na poczcie coś niejasno napisali. W końcu dał mi paczkę i historia skończyła się szczęśliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 11:52, Raylin napisał:

A ja dzisiaj dostałem Juiced, ale nie obyło się bez problemów - listonosz chciał ode mnie 113zł.
za paczkę, ale po kilku minutach tłumaczeń, że to nagroda, a więc darmowa, zaczął sprawdzać
papiery i doszedł do wniosku, że to pewnie na poczcie coś niejasno napisali. W końcu dał mi
paczkę i historia skończyła się szczęśliwie :)

Wiesz co. Ja też się zastanawiałem 2 minuty temu, czy nie będą chcieli ode mnie kasy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to taka rekompensata za to. A wogule to w czwartek mi przysłami e-maila z poprawieniem adres, więc tak szybko by sie uwineli i wogule to tego morka pani mi napisała że wcześniej wysłała, a może jednak nie. Jestem załkowicie zakłopotany czy to ta nagroda czy nie, bo jak kolega dostal Morrowinda za 50zł to pewnie wszyscy dostaną jakieś gry mniej więcej za 50zł a ja dostałem (nagrode lub prezent) który dawno został wycofany z sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tu nie kochac cdprojektu ^^
napisalem w komentarzach ze fajnie by bylo FEARa dostac no i zgadnijcie do dostalem :]
juz bym zaczal grac zamiast uczyc sie, ale jedna rzecz mnie ratuje - na mojej karcie graficznej ta gra nie pojdzie :(
do wielkanocy bedzie sobie czekala w folii na lepsze czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 11:59, Budyn napisał:

Ja jeszcze nie dostałem, ale chciałbym Guild Wars, prosze ;]


to guild warsa też wysyłają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yhhh to kamien spadł mi z serca bo myślałem że na nagrode dostałem "Drogi do Indii" a to jednak był taki dodatek gratis (dziękuje CDprojekt). No cuż teraz czekam na nagrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie odebrałem paczkę z nagrodą - Warcraft III + Dodatek. Byłbym się bardzo cieszył, gdyby nie fakt, że zamówiłem tę grę jeszcze pod koniec listopada... Może ktoś chce się wymienić na jakiegoś dubla, którego też dostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciągu najbliższych kilkunastu dni każdy z Was stanie przed szansą zdobycia jednej z 750 nagród konkursowych - a wśród nich kilkaset najnowszych gier (m.in. Age of Empires III, Dungeon Siege II, F.E.A.R., Antologia Blizzard, Złota Edycja Diablo II), czyli to mogą byc rozne gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam to jeszcze nie wszyscy z Was dostali te nagrody ??
BO ja wlasnie jeszcze nie ... :/
BTW: Nie mam za bardzo czasu przegladac stron ale jesli mozecie to pochwalcie sie jakie go gadzety z grami mozna dostac...choc wolalbym gre (wygralem GRE albo GADZET).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować