Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs WoW-a nie tylko dla fanów MMO!

153 postów w tym temacie

Odpowiedziałem już na pytania. Nie było to łatwe. Mam szczęście, żę mój kumpel mi pomógł, bo jest ogromnym fanem Warcrafta, posiada praktycznie wszystkie części:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem odpowiedzi na pierwszą część pytań (WoW), jestem graczem "który nie uległ magii WoW''a" więc siłą rzeczy wysłałem odpowiedzi na które w miarę dobrze mogłem odpowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 14:50, AQ22 napisał:

Nie stać mnie na WoWa a pytania są z WoWa i jakąś częścią innych Warcraftów. Nie mam szans


Bez przesady
na pierwsze top wystarczy poszukac w necie mapy swiata azeroth, a trzecie hmm. albo net albo moze na jakims filmiku reklamowym z wow? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C.I.A.C.H. ;)

sory za drugi post z rzędu, ale nie odświeżyłem strony, a mianowicie:

Regulamin, punkt 4: "(...) jeśli ma ona 13 lat, jej opiekun prawny musi być świadom jej udziału w konkursie."

A więc możesz wziąć udział w konkursie, życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet wziąłem udział - oczywiście w seksji "dla noobów" o podstawowego WoW-a, bo w życiu w tą grę nie grałem. Ale za to w Warcrafty poprzednie sporo grałem, więc problemów nie miałem. A większośc odpowiedzi i tak na pewno jest na necie. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intryguje mnie jedno pytanie: ile kontynentów ma Azeroth? 4 czy 5? ;] Napisałem, że 5, ale czytałem, że to nie jest poprawna odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 19:56, pmiszcz napisał:

Intryguje mnie jedno pytanie: ile kontynentów ma Azeroth? 4 czy 5? ;] Napisałem, że 5, ale
czytałem, że to nie jest poprawna odpowiedź...

Skoro jest to konkurs z pytaniami to raczej nie należy udzielać odpowiedzi w komentarzach ;)
tak na marginesie to Twoja odpowiedź dość mija się z poprawną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 19:56, pmiszcz napisał:

Intryguje mnie jedno pytanie: ile kontynentów ma Azeroth? 4 czy 5? ;] Napisałem, że 5, ale
czytałem, że to nie jest poprawna odpowiedź...

chyba w TFT miał 4 czy 5 jak patrzyłem na mapkę WoWa na różnych stronach to tam było że kontynent aliance i horde czyli chyba 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole GW bo jestem GW maniakiem :) mam All części , ale jakbym wygrał Wow to bym sie ucieszył a jak nie to przynajmniej nagroda pocieszenia ;];];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania na podstawke są za bardzo rozbierzne ile kontynentów jest od 3 klaimdor northrend i eastern kingdoms ale mozna też uznać lordeon azeroth i kaz modan. tak samo z tymi latami od regin of chaos jest na 100% cztery lata ale na oficialnej stronie pisze ze kilka miesiecy po reginof chaos jest frozen throne czyli nie mozna "oficjalnie" napisac ile jest w kilku serwisach pisało ze 2 lata ale kilka miesiecy to mniej niż 2 lata. na jednej zagranicznej stronie znalazłem ze 2.5roku nie pisze linka bo niewiem czy moge jak cos to dodam. ale konkurs o warcrafcie jest coool:D Oby jak najwiecej takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 20:04, Hades King napisał:

> Intryguje mnie jedno pytanie: ile kontynentów ma Azeroth? 4 czy 5? ;] Napisałem, że 5,
ale
> czytałem, że to nie jest poprawna odpowiedź...
chyba w TFT miał 4 czy 5 jak patrzyłem na mapkę WoWa na różnych stronach to tam było że kontynent
aliance i horde czyli chyba 2

Wszystko zależy czy ktoś traktuje maelstrom jako kontynent który takowym był itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii kontynentow to na gry-online.pl ciekawie napisali::::

kontynent zachodni Kalimdor i wschodni Wschodnie Krolestwa, ktory sklada sie z dwoch subkontynentow Northrend i Azeroth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest jakieś pokręcone, istnieją trzy główne kontynenty (Eastern Kingdoms, Kalimdor i Northrend) ale także inne jak Pandaria czy wspomniany wcześniej Malestorm (jednak ciężko je jednoznacznie zaszufladkować), mimo wszystko ja stawiam na te trzy główne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tylko odpowiedziałem na pytania dotyczące tylko WoW''a ponieważ jeszcze w niego nie grałem. Mam nadzieję (jak każdy) że wygram ale i tak licze na jakieś ciekawe nagrody pocieszenia :D Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować