Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - wyboru odpowiedzi część druga

24 postów w tym temacie

no no bardzo ciekawy konkurs ja jeszcze nie wiem co bym zrobił morze się podpalił a potem skoczył do basenu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde czytając odpowiedzi z takich konkursów człowiek uświadamia sobie jakie mądre mamy społeczeństwo ;] Ludzie jesteśmy naprawdę bardzo kreatywni, jak Leonardo da Vinci. Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich i powodzenia w kolejnym etapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już napisałem kolejny wiersz na drugi etap konkursu. Za pierwszy mój wiersz wygrałem kartę, może za drugi będzie monitor :D A koncept na zdjęcie do konkursu mam taki, że CDP z krzesła spadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie które odpowiedzi są naprawdę śmieszne i/lub oryginalne, warto poczytać. Czekam na drugi etap a raczej na rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój fragment też się znalazł. Aż wstyd się przyznać, ale to ten z Michałem I Wielkim, śmiać mi się chce jak czytam ten tekst. Ostatnio polubiłem Władcę Pierścieni i to było inspiracją. Dziw bierze, że coś za to dostałem, a ten komentarz do mego fragmentu jednak pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 18:20, madridista2 napisał:

myslę, że wkradł się jakiś błędzik w pracy. arachnofobia to lęk przed pająkami a nie ptakami,
ale tak po za tym to nawet ciekawe

Tyle że tam jest napisane "pogłaskałbym ptasznika", a ptasznik to gatunek pająka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten pomysł skąd?

Mianowicie jest to występ w programie typu reality show gdzie aby wygrać należy stanąć na szczycie swoich możliwości, przemóc lęk, strach, własne słabości i dokonać tego czego przeciętny człowiek nie odważyłby się zrobić. Zajadałbym się robakami, pił koktajl z karaczanów, leżał wśród jadowitych węży, szczurów, skakał na bungee, ze spadochronem... A wszystko to, po to by wygrać i zdobyć główną nagrodę, wymarzoną grę.

Oto i moja praca :) To już chyba wiem która była warta karty graf a która gry :D
Fajnie tak jak setki osób mogą zobaczyć i p rzeczytać moją część pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam zamiaru brać udziału w konkursie bo nie chcę na razie wydawać kasy na gry (spójrzcie na GS''ie jakiego mam kompa :( więc najpierw upgr... nie, nie nowy sprzęt by sie przydał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEZU CHRYSTE ?! Wygrałem, kurna! pierwszy raz w życiu coś wygrałem! I kurcze nagroda mnei zadawala, M&M:DM, kurcze! N ie potrafię jeszcze ochłonąć! Proszę m i wybaczyć tę ostentację, ale no KURDE! Gratuluję pozostałym laureatom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teksty fajne.
Tylko teraz pytanie kiedy zaczną się kontaktowac ze zwycięscami celem ustalenia wysyłki bo od tego kiedy przyślą mi kartę graf co wygrałem zależy kiedy kupię sobie nowego kompa. Czyli im szybciej tym lepiej. Mam nadzieję, że jeszcze w maju będą kontaktować się z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować