Zaloguj się, aby obserwować  
NuGGet

Co robicie gdy jesteście zdenerwowani?

241 postów w tym temacie

No więc tak, najczęściej denerwuje sie jak gram w Diablo II i andi na hellu mnie zabije a została jej 1 kreska, i przy cs''ie jak komuś zostawie mniej niż 10 hp a jak to sie stanie robie tak:

1.Wale w biurko (Czasami kilka razy)
2.Krzycze przez mikrofon mówiąc przy tym ładne słowa, lub po prostu odruchowo ku**a
3.Wale w ściane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Soldier of Fortune... wybieram cały czas pierwszą misję w metrze bo najlepiej rozwala się w niej terrorystów... XD XD XD...
...albo gniotek w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z reguły wykonuję charakterystyczny ruch prawą ręką, która w niespodziewany sposób kieruje się w stronę środka monitora. Często potem uwidaczniają się fale zakłócające normalne korzystanie z komputera ale można to załatwić zdecydowanym uderzeniem w górną część kineskopu.

Czasami decyduję się na "niezłomne" walnięcie myszką w biurko z nienagannym impetem powodującym niemiły dla uszu huk o częstotliwości od 50 do 120 decybeli. Korzystam też z siły moich strun głosowych by wyrazić jak bardzo zostałem upokorzony podczas grania we wciągającą grę World of Warcraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 17:41, Glass napisał:

Z reguły wykonuję charakterystyczny ruch prawą ręką, która w niespodziewany sposób kieruje
się w stronę środka monitora. Często potem uwidaczniają się fale zakłócające normalne
korzystanie z komputera ale można to załatwić zdecydowanym uderzeniem w górną część kineskopu.

Czasami decyduję się na "niezłomne" walnięcie myszką w biurko z nienagannym impetem powodującym
niemiły dla uszu huk o częstotliwości od 50 do 120 decybeli. Korzystam też z siły moich
strun głosowych by wyrazić jak bardzo zostałem upokorzony podczas grania we wciągającą
grę World of Warcraft.


O zal.. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo nie wiem co ze sobą zrobić w takich sytuacjach i zazwyczaj to się dzieje jak jeżdżę. Wtedy zwykle walę deską o ścianę czy coś w podobie, albo dalej jeżdżę. Ew. gadam z dziewczyną, uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak się tak naprawdę zdenerwuje, ale tak że czuję, że już z pewnością zrobię coś głupiego po prostu próbuję się uspokoić. Wierzcie mi lub nie, ale to mi pomaga (gorzej jak nie pomoże :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jestem naprawdę zdenerwowany, stosuje całkiem skuteczną kombinację... Linkin Park + GTA Vice City/San Andreas. Takie jeżdżenie samochodem po mieście z całym arsenałem pod ręką naprawdę uspokaja :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jestem w domu to:
1. Piszę zwrotę (w skrajnych przypadkach nerwicy ;P)
2. Dużo jem xD
3. Klnę i klnę i klnę ]:->

A jeśli poza domem to:
1. Klnę
2. Ostro jadę po kimś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak Dark Lasio xP
Nie no jak jestem zła to przeklinam albo siedze i się bulwersuje ^^ No bo co tu można robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować