Zaloguj się, aby obserwować  
GaJdAtOr

Lista Zwycięzców w Konkursie Gwiazdkowym GRAM.PL

386 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2005 o 17:35, graczomaniak napisał:

Nie mogłes wygrac 150wpln :)

A jednak wyrałem, co prawda 15x10 wPLN (w ciągu paru minut), ale to nadal jest 150wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 19:57, Krakers15 napisał:

A jednak wyrałem, co prawda 15x10 wPLN (w ciągu paru minut), ale to nadal jest 150wPLN

Że niby szto? 10 bombek? Opisz to bliżej, bo to ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2005 o 20:04, Vel Grozny napisał:

Że niby szto? 10 bombek? Opisz to bliżej, bo to ciekawe.

Nie 10 bombek, tylko po kilknięciu pojawia się napis gratulujemy wygrałeś 10wPLn,wystarczy wrócić do strony, na której była bombka, kliknąć ponownie i powtarzać operacje aż do momentu gdy zniknie ze strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 20:12, Jar Jar Binks napisał:

Jak ktoś wie gdzie jest jakaś bąbka, to byłbym wdzięczny gdyby podał jej lokalizacje :-)

Lokalizacja sie ciągle zmienia. Ja miałem na pierwszej stronie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 20:13, Bumara napisał:

Lokalizacja sie ciągle zmienia. Ja miałem na pierwszej stronie forum.


I tak dzięki. Przynajmniej wiem jak to wygląda, bo ja sobie zupełnie inaczej to wyobrażałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 20:13, Bumara napisał:

> Jak ktoś wie gdzie jest jakaś bąbka, to byłbym wdzięczny gdyby podał jej lokalizacje :-)

Lokalizacja sie ciągle zmienia. Ja miałem na pierwszej stronie forum.


zgadzam się ja miałem prawie w tym samym miejscu bombke (troche w prawo) co Bumara, tyle że czerwoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 19:57, Krakers15 napisał:

> Nie mogłes wygrac 150wpln :)
A jednak wyrałem, co prawda 15x10 wPLN (w ciągu paru minut), ale to nadal jest 150wPLN

Hmm.. czyzby ktos tu walił jakąś scieme? jakoś niechce mi się wierzyć aby to była prawda... Co jak klikne w bombke z gra 5razy to dostane 5gier? lol wątpie ten system niejest az taki głupi
P.S. Jesli chcecie zwiekszyc prawdopodobienstwo wygranej wrzuccie gram.pl jako stronę startową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja natrafiłem na bombkę zupełnie przypadkowo, wtedy jeszcze nie wiedziałem, co to za konkurs, najeżdżam na bombkę i pisze "kliknij aby wygrać nagrody". Myślałem, że to jakiś banner, a ty siup! Gra niespodzianka, lub gadżet związany z grą dla mnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już odpuściłem. Akurat na forum mi ktoś powiedział, żeby tego po prostu nie szukać. Wcisnąłem u góry Forum i ... bombka !! taka oliwkowozielona. I mam gre albo coś tam !! Jak ktoś już nie wieży, że wygra to niech wejdzie na forum. Gadajcie sobie i nie wciskajcie Wstecz tylko Forum. Ja szukałem od początku konkursu i znalazłem dopiero dzisiaj. Juuhuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować