Zaloguj się, aby obserwować  
GaJdAtOr

Lista Zwycięzców w Konkursie Gwiazdkowym GRAM.PL

386 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2005 o 11:08, BaRt3k. napisał:

to sie sprawdza tóż po nacisnieciu bombki...wtedy ci sie p[okazuje co wygrałes a pozniej to
nie wiem chyba sie nie da


hmm, jak kliknołem na bombke to mi sie pokazał formulaż zebym wpisał dane - adres imie, naz itd, nie wiem czy tam powinno cos byc :( wysłalem i przeszlo mi na strone z konkursem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra ewentualnie nowo kupiona zostanie zarejestrowane 2-1 dzień zakończeniem konkursu to nie powinni przysłać takiej samej gry bo chyba patrzą na to co mamy w profilu naszym zarejestrowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wygrałem elektroniczny voucher ale były problemy z serverem i nic nie wygrałem...:(klikłem na bombke to pojawiło sie ze jest błąd z wyświetleniem strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 11:43, Piotr13PL napisał:

ja wygrałem elektroniczny voucher ale były problemy z serverem i nic nie wygrałem...:(klikłem
na bombke to pojawiło sie ze jest błąd z wyświetleniem strony...


Miałem identycznę sytuację :( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2331&pid=148
i http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2331&pid=149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie tknęło i wszedłem na stronę POMOC, patrzę a tu bombka, klikam i... "Wygrałeś wirtualny voucher". Huh, cieszę się, że wygrałem, ale czemu voucher? :/ Nie było do wyboru żadnej interesującej mnie gry, ale wziąłem DS2.
Teraz mam dylemat, czy ją kupić po tej niższej cenie czy nie, bo już w nią grałem i niezbyt mi się spodobała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 15:03, wilkas napisał:

jesli mozna zapytac to gdzie ci sie on przytrafił????


Forum. Zwyczajne codzienne przeglądanie wątków. Zresztą Twoje pytanie nie ma sensu, bombki pojawia się losowo na wszystkich stronach CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 15:29, wilkas napisał:

wiem o tym ale ja w tym samym czasie co ty chodziłem po forum ale jak widać miałes wiecej szcześcia...


Trudno to nazwać szczęściem, nie skorzystam z tego vouchera i nagroda, którą mógł wylosować ktoś inny, zmarnuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 16:44, Krakers15 napisał:

wygrałem!150wPLN!

Dużo. Tylko szkoda, że ciężko to wydać. Gdyby Ci pozwolili je wydać w całości na jedną grę, to by było fajniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wygralem 10 wPLN :P Dzieki wielkie. Pierwszy raz cos wygralem od cdp :D

Pozostaje problem, na co je wydac bo dotychczas uzbeiranych tez nie zuzylem :D Tak czy siak bombka byla i sie zbila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować