Zaloguj się, aby obserwować  
GaJdAtOr

Lista Zwycięzców w Konkursie Gwiazdkowym GRAM.PL

386 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2005 o 12:48, Colidor napisał:

Tyle że gadżetów jest niewiele. Kubek mi niepotrzebny, towieracz też, ksozulkę jedną wziąłem
i zestaw wiedźmiński zamówiłem. I tyyyyyle....


Kubków, zestawów wiedźmińskich już nie ma :( Sa tylko trzy koszylki i soundtrack z Metal Gear Sonica, czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 13:36, lampak napisał:

Ech, a ja poluję i poluję na te bombki, ale za nic nie mogę ich znaleźć...

Nie poluj - przyjdzie sama. Mój kumpel z klasy wszedł wczoraj po raz pierwszy na gram.pl od kilku dni i trafił złotą bombkę, a w niej... voucher :(
Polowanie nie ma sensu, zgodnie z tym co mówił Destro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 13:38, Vel Grozny napisał:

> Ech, a ja poluję i poluję na te bombki, ale za nic nie mogę ich znaleźć...
Nie poluj - przyjdzie sama. Mój kumpel z klasy wszedł wczoraj po raz pierwszy na gram.pl od
kilku dni i trafił złotą bombkę, a w niej... voucher :(


Niesprawiedliwość losu... Któś się stara, zaczyna się nawet udzielać na forum, a tu bombki wpadają w ręce takich fuksiarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 13:52, lampak napisał:

Niesprawiedliwość losu... Któś się stara, zaczyna się nawet udzielać na forum, a tu bombki
wpadają w ręce takich fuksiarzy...

Fuksiarzy? Dostał przecież vouchera (jak ja zresztą)! Tzn. praktycznie nic! Gorzej niż wPLNy.
Ja np. chciałbym być dalej w konkursie, a tak to nie mam nic - nawet tych 10 wPLNów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2005 o 13:52, lampak napisał:

Niesprawiedliwość losu... Któś się stara, zaczyna się nawet udzielać na forum, a tu bombki
wpadają w ręce takich fuksiarzy...


Tak, tak... Mnie się zapewne bombka pojawiła dlatego, ze wczoraj przeprowadziłem dyskusję na tym forum... jasssne... przecież to jest LOSOWE... a los wiadomo - ślepy i niekoniecznie sprawiedliwy. Równiez dobrze osoba zarejestrowana na stronie od godziny może dostać zesawik marzeń (AoE III, FEAR, DS II) - oczywiście to przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wy tak nażekacie że siedzicie tyle i nic nie znajdujecie więc pomyślcie co ja musiałem czyć kiedy siedziiałem godzine na forum i mi na stronie głównej forum pojawiła się bąbka!!!Ale niestety niechciało mi się czekać aż strona się wczyta i szybko przeszłem na inną dopiero po kliknięciu bąbka się pojawiła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem sobie posta w innym temacie, strona się odświeża. Patrze, a tu zielona bombka! No ale na nic mi ona - bo była z Voucherem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 14:27, graczomaniak napisał:

Ile razy można wygrać, bo juz sie pogubilem???:)

Tylko raz.Jak znajdziesz bombke to dostajesz na grode i juz nie grasz dalej bo i tak wygrałes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 14:29, BaRt3k. napisał:

> Ile razy można wygrać, bo juz sie pogubilem???:)
Tylko raz.Jak znajdziesz bombke to dostajesz na grode i juz nie grasz dalej bo i tak wygrałes

Szkoda, bo te 10 wpln...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 14:29, graczomaniak napisał:

> > Ile razy można wygrać, bo juz sie pogubilem???:)
> Tylko raz.Jak znajdziesz bombke to dostajesz na grode i juz nie grasz dalej bo i tak wygrałes

Szkoda, bo te 10 wpln...:>

heh ja wygrałem gre lub gadzet zwiazany z grami;] Oby to było fear;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wystarczy zwykła satysfakcja z wygranej, kiedyś wygrałem bon na 250zł na ksiązki z Prószyńskiego, kiedy gre o samolocikach ktora odinstalowalem po pierwszym zainstalowaniu, kiedys na stronie cdprojekt jeszcze koszulke z baldur''s gate. Mi wystarczy nawet 10wpln chociaz cieszylbym sie z vouchera, po mojej 18 mam mnostwo kashu zabunkrowane w szufladzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 14:34, Mistic napisał:

Mi tam wystarczy zwykła satysfakcja z wygranej, kiedyś wygrałem bon na 250zł na ksiązki z Prószyńskiego,
kiedy gre o samolocikach ktora odinstalowalem po pierwszym zainstalowaniu, kiedys na stronie
cdprojekt jeszcze koszulke z baldur''s gate. Mi wystarczy nawet 10wpln chociaz cieszylbym sie
z vouchera, po mojej 18 mam mnostwo kashu zabunkrowane w szufladzie :D


Też bym chciał vounchera bo taż mam troche chajsiku i ochote na zakup nowej gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować