Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2008 o 12:37, Fall0metz napisał:

Oj znalazło by się problemów znalazło ze sztandarowym Wiedźminem EK na którą musiałem
czekać bagatela 3 tygodnie walcząc o swoje - było też kilka innych przykładów - to po
prostu tak się dzieje czasami, że nie można wszystkiego na raz ogarnąć - nikt nie jest
przecież idealny i nawet gram.pl zdarzy się wpadka.

Do tematu dodam jeszcze że bardziej mej osobie podoba się program lojalnościowy Cenegi
bo to co jest z wirtualnymi pieniędzmi na gram.pl to dla mnie osobiście ubaw po pachy.


Tak - jednak chyba sklep gram.pl dla wszystkich osób ufundował specjalny bon na 100 zł, nieprawdaż? :)
Poza tym to była wysyłka w częściach (jeden z elementów EK nie został wykonany odpowiednio) więc gry większość osób dostała o czasie.

Dodatkowo dajesz przykład największej premiery w historii gier w Polsce - w takich momentach i Amazon ma problemy :D. Ale jasne - zdarzają się wpadki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 12:44, Długi Łuk Ra napisał:

Tak - jednak chyba sklep gram.pl dla wszystkich osób ufundował specjalny bon na 100 zł,
nieprawdaż? :)

Ale dotyczyło to tylko zamówień EK, czy wszystkich?
Bo jak wszystkich to, to jest nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 12:43, natanadler napisał:

ciach
>
> Witam,
>
> kiedy sklep gram.pl nie wywiązał się ze swoich zobowiązań?
>
> pozdrowienia!

Mi chyba nie wypada się wypowiedzić ;)


^^ pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 12:56, darsz napisał:

> Tak - jednak chyba sklep gram.pl dla wszystkich osób ufundował specjalny bon na
100 zł,
> nieprawdaż? :)
Ale dotyczyło to tylko zamówień EK, czy wszystkich?
Bo jak wszystkich to, to jest nieprawda.


Tylko EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 11:09, natanadler napisał:

ciach
> a ja wolałbym monopolistę w postaci gram.pl niż tracić gdy mam tracic czas zadając
się
> z badziewną jego konkurencją :P
>
> bez odbioru.

Masz prawo do swojego zdania. Szkoda, że nie potrafisz porozmawiać na priv. Panie odważny
:P


nat, ty lepiej weź się do roboty i wysyłaj ludziom gry:P
nie bedzie priva bo nie mamy o czym gadać
a roboty masz ponoć od groma zatem do dzieła bo później znowy bedziesz ściemniał, ze awaria telefonów ze brak rąk do pracy :P
bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cich

Dnia 18.11.2008 o 12:58, castlerock napisał:

nat, ty lepiej weź się do roboty i wysyłaj ludziom gry:P
nie bedzie priva bo nie mamy o czym gadać
a roboty masz ponoć od groma zatem do dzieła bo później znowy bedziesz ściemniał, ze
awaria telefonów ze brak rąk do pracy :P
bez odbioru.


Phi. Myślę że pracuję więcej niż Ty w całym życiu przepracujesz

No tak brak argumentów jest argumentem co nie :P

Pozdrawiam


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
Amazon to ma jeden wielki problem z pakowaniem przesyłek. Wrzucanie książek luzem do dużego pudła to u nich standard.

Dnia 18.11.2008 o 12:44, Długi Łuk Ra napisał:

Ale jasne - zdarzają się wpadki ^^

Zawsze można znaleźć coś do czego można się przyczepić. Jak nie do wysyłki (pakowanie plakatów to jedna wielka pomyłka, powinniście się uczyć od Telltale) to do bonów rabatowych (nie działają z zamówieniami przedpremierowymi). Jak nie do bonów to do darmowej wysyłki (500zł i jeszcze trzeba monety wydawać). Jak nie do darmowej wysyłki to do zmieniających się cen już zamówionych gier (np Spore).
To jest krótka lista tego co mi się przypomniało. Powstała ona w wyniku czytania tego forum. Pewnie jakbym go częściej czytał to byłaby dłuższa. Do większości punktów z tej listy oczywiście pojawiały się odpowiedzi.

@natanadler
Następnym razem jak będziesz kogoś potrzebował "na gwałt" to poszukaj w akademikach. Jak studiowałem to taka robota za parę złoty ekstra była ok. Przy 100h/tydzień można w szpitalu wylądować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 12:44, Długi Łuk Ra napisał:

Tak - jednak chyba sklep gram.pl dla wszystkich osób ufundował specjalny bon na 100 zł,
nieprawdaż? :)


I co w związku z tym? Mamy to wam wybaczyć ot tak, i zamiast opieprzania za duże opóźnienie wysyłki reszty EK mamy was wielbić za bon na 100zł? Na szacunek klientów trzeba zasłużyć, a nie w taki sposób go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - wiadomo coś o wyglądzie edycji pre-orderowej nowego Prince of Persia, który ma mieć premierę w grudniu? Czy będą jakieś dodatki do samej gry(np. artbook, soundtrack0, które są zapowiadane na stronie Ubisoftu, jako dodatek dla zamawiających pre-order?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nat, macie zamiar wydać Limitowaną Edycję Prince of Persia ?
Na allegro znalazłem coś takiego:
Prince of Persia edycja limitowana
* scratch card z ekskluzywnym kodme odblokowujacym skiny dla Prince i Elika
* wysokiej jakosci kolekcjonerksie ,metalowe pudelko na gre
* 24-stronnicowy komiks opowiadajcey historie jednej z postaci w grze -HUNTER
* bonusowe DVD z soundtrackiem,viedeo,kilipami i wieloma innymi rzeczami
Wysyłka z WB

BTW. Jak już dostaniesz tego Fallouta, którego kupiłeś na allegro (bo domyślam się, że allegrowy natanadler to ty ;p) to mógłbyś wrzucić fotki do "KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!" ? ;p Interesuje mnie zwłaszcza ta figurka :D

20081118211709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 21:29, Bambadil napisał:

Nat, macie zamiar wydać Limitowaną Edycję Prince of Persia ?

Z takim pytaniem to do Ubisoft Polska. Oni u nas wydają grę. Ale sądze że powinna wyjść, skoro wydają EK FarCrya 2 i jakeś tam specjalne wydania. To coś takiego jest bardzo prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 18.11.2008 o 21:29, Bambadil napisał:

BTW. Jak już dostaniesz tego Fallouta, którego kupiłeś na allegro (bo domyślam się, że
allegrowy natanadler to ty ;p) to mógłbyś wrzucić fotki do "KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!"
? ;p Interesuje mnie zwłaszcza ta figurka :D


tak to ja :) czekam właśnie na tą paczkę też jestem ciekaw wyglądu:)

co do popa jeszcze nie wiem :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 12:08, natanadler napisał:

co do popa jeszcze nie wiem :)


To jak się czegoś dowiesz to daj cynk ;)
I mam jeszcze jedno pytanie. Co się stało z BiA: HH EK ? Został wykupiony czy wycofany ? Bo jakiś czas temu było, że "towar niedostępny", a niżej "towar dostępny od listopada", teraz już samo "towar niedostępny". Na allegro szukałem - nie ma, szukałem w google znalazłem tylko zapowiedzi, linki do pre-orderów i tyle, na forum też nie znalazłem posta informującego o tym, że ktoś ma EK BiA: HH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 15:28, Bambadil napisał:

I mam jeszcze jedno pytanie. Co się stało z BiA: HH EK ? Został wykupiony czy wycofany?

Niestety został wycofany. Chyba nie zdradzę tajemnicy jeśli napiszę, że Natanadler walczy o to abyśmy w zamian dostali wersję angielską EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:24, logray napisał:

> I mam jeszcze jedno pytanie. Co się stało z BiA: HH EK ? Został wykupiony czy wycofany?
Niestety został wycofany. Chyba nie zdradzę tajemnicy jeśli napiszę, że Natanadler walczy
o to abyśmy w zamian dostali wersję angielską EK.


nie do końca, walcze o coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować