Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Nie musisz sie spieszyć, to zek od działa na preorder przecież nie znaczy że po premierze przestanie, działa na każdą grę poza wymienionymi w regulaminie z KG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem do ich sklepu. Dzisiaj wszedłem żeby sprawdzić ich ofertę, a tu proszę zaskoczenie - poważne zmiany zarówno w formie jak i miejscu (konto na szczęście zostało przeniesione) :-]
http://www.muve.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 23:37, Xbart55 napisał:

No nadchodzi środa powoli, mam nadzieję że jutro się nie zawiodę i dostanę zniżkę na
maila :)


napewno... była mowa, że wysyłają w środy i tak robią. Ja swój dostałem to i Ty napewno też. Zamawiam TDU 2 i mam nadzieję że jakimś cudem dojdzie do piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba za pobraniem będzie szybciej, nie będą czekali na wpłynięcie kasy, a jak wieczorem przelejesz to może czasem się coś zdarzyć i jutro nie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 12:19, Marcin08 napisał:

nie wiecie czy szybciej paczka pojdzie, jezeli zamówie ja teraz za pobraniem, czy wieczorem
z wpłatą na konto?


Wpłata na konto i jest szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 12:19, Marcin08 napisał:

nie wiecie czy szybciej paczka pojdzie, jezeli zamówie ja teraz za pobraniem, czy wieczorem
z wpłatą na konto?

Szybciej powinno być za pobraniem, bo na logikę kasę i tak dostaną dopiero w momencie gdy paczka dojdzie do Ciebie, więc na nic już nie czekają tylko wysyłają paczkę, natomiast przy przelewie kasa najpierw się musi u nich pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia czy wpłata czy pobranie, zamówienia i tak realizują jak leci w kolejności zamawiania i dostępności towaru na magazynie. Jak była wysyłka za free to brałem przelew, teraz to straciło sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG dopiero wszedłem na ten cały sklep cenegowy i jak zobaczyłem że niektóre gry w wersji nie kolekcjonerskiej są wyceniane na 250zł to aż się za łeb złapałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiece czy status "Zamówienie przyjęte do realizacji" to to samo co "Zamówienie w realizacji"?
Ponieważ tego pierwszego w ogóle w spisie statusów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod paskami kodu kreskowego

EDIT: Sorry, myślałem, że ktoś Ci wysłał potwierdzenie nadania, zapomniałem, że to wątek o sklepie Cenegi. Jak tak, to nie wiem, bo cenega ma słabą stronę sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 17:06, igor8472 napisał:

Nie ma znaczenia czy wpłata czy pobranie, zamówienia i tak realizują jak leci w kolejności
zamawiania i dostępności towaru na magazynie. Jak była wysyłka za free to brałem przelew,
teraz to straciło sens.

Czyli przy wyborze zapłaty przelewem wysyłają paczkę zanim kasa wpłynie na ich konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 17:06, igor8472 napisał:

Chyba żartujesz, czemu niby jakikolwiek sklep miałby tak wysyłać?

Oczywiście, że tak, ale Ty zacząłeś. Po prostu odniosłem się do Twojego posta, który twierdzi, że nie ma znaczenia czy ktoś zapłaci przelewem czy weźmie za pobraniem, bo i tak realizują "w kolejności zamawiania i dostępności towaru na magazynie", a przecież oczywiste jest, że jeśli gra jest na magazynie i jedna osoba wybierze opcję "za pobraniem", a druga "przelew", to ta pierwsza od razu trafia do teczki pod tytułem "wysyłka'', a ta druga do "czekamy na kasę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować