Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2011 o 16:14, igor8472 napisał:

Fakt, wystrój tej nowej strony na mój gust za nachalny i za ''idiotowaty'' ale plus że
większy asortyment, teraz już nie tylko Cenegi i działają kody z Kompanii Graczy :-).

Chodzi ci o kody 50% gra taniej na X platformę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 16:14, igor8472 napisał:

działają kody z Kompanii Graczy :-).

Jesteś pewien?! Zamawiałeś już coś na konsole od innego wydawcy niż Cenega? I kodziki działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do zorientowanych: czy muszę zakładać nowe konto w muve.pl (nowy "sklep" cenegi), jeśli wcześniej miałem konto na sklep.cenega.pl? Próbowałem się zalogować (sądząc, ewidentnie błędnie...), że skoro wcześniej miałem konto, to zostanie ono przeniesione automatycznie. A tu gucio - do Kompanii Graczy mogę się zalogować normalnie, ale na muve twierdzi, że taki użytkownik nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 10:38, Harrolfo napisał:

Musisz mieć konto w sklepie cenegi, to się zalogujesz normalnie. Wiem po sobie


To też właśnie piszę - miałem konto w sklepie cenegi, a teraz, przy próbie zalogowania, otrzymuję info, że taki użytkownik nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 11:08, Ring5 napisał:

To też właśnie piszę - miałem konto w sklepie cenegi, a teraz, przy próbie zalogowania,
otrzymuję info, że taki użytkownik nie istnieje.


Powinieneś się zalogować na starym koncie bez problemu.
Jeśli wywala Ci błąd to napisz do nich.

A wcześniej sprawdź czy przeglądarka prawidłowo zapisała plik cookie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co przeglądanie oferty tam jest totalnie do bani, nie ma takiej podstawowej rzeczy jak np. kolejkowanie listy gier po cenie, są tylko przedziały cenowe, fiuczer nie wiem komu przydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 12:07, igor8472 napisał:

Póki co przeglądanie oferty tam jest totalnie do bani, nie ma takiej podstawowej rzeczy
jak np. kolejkowanie listy gier po cenie, są tylko przedziały cenowe, fiuczer nie wiem
komu przydatny.


Zgadzam sie. To dyskfalifikacja. Z drugiej strony i tak bez znaczenia - przesylka nie jest darmowa wiec juz ten sklep na starcie przestaje sie oplacac bo na Allegro dostaje sie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem sobie: nowy sklepik, trzeba wypróbować. Akurat przymierzam się do zakupu headseta PS3 i starera PS Move. Ani jednej ani drugiej rzeczy w sklepie nie ma.

Ale ceny niektórych gier rzeczywiście zachęcające. Szkoda, że trochę za często wyrzuca mnie z kategorii PS3 do PC, np. wtedy gdy klikam na bijatyki albo strzelaniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby to były tylko choroby wieku dziecięcego, choć przeto nie robią sklepu od nowa a wystarczyło wziąść rozwiązania z poprzedniego i dodać nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 21:33, Xbart55 napisał:

Ile miej więcej trzeba czekać, aż przyjdzie kod? Jak wiadomo mało czasu do zamówienia
przed premierą zostało.

Chyba, że o Tobie zapomną. Ja czekałem ponad 2 tygodnie. Pewnie czekałbym więcej, ale zasypywałem ich mailami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 22:49, Xbart55 napisał:

Oby, bo to chyba ostatni dzień na zamówienie.

pisałem do nich maila, kody rzeczywiście wysłane będą jutro i na zamówienie TDU 2 nie bedzie za późno, bez problemu lapiesz się dalej na preorder. tyle ze pewnie nie przyjdzie Ci na weekend tylko dopiero w poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować