Zaloguj się, aby obserwować  
piotrek-glowa

Nalepsza gra CD Projekt w 2005r.

69 postów w tym temacie

Z nowosci nic mnie nie zaciekawilo. No ewentualnie fajne wydanie AOE3.
Za to w roznych "kolekcjach" najbardziej udane (z mojego punktu widzenia) bylo wydanie Diablo 2 i Warcrafta 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licząc te, w które grałem to AoE III. Bo to jedyna nowa gra, którą w tym roku kupiłem (pozostałe z tego roku to NXK)
Ale chętnie zagrałbym w WoWa oraz w GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS2 -> Metal Gear Solid 3: Snake Eater (perfekcja, po prostu czysta perfekcja)
PC -> oj tu już naprawdę ciężko wybrać jeden tytuł... ale chyba najbardziej zmiażdżył mnie... F.E.A.R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie F.E.A.R. - najlepszy FPS jaki widziałem, ze świetną fizyką, realistyką, AI przeciwników, dobrze zrealizowanym spowolnieniem; w sumie sprawia to wrażenie jakby się oglądało film, w którym w dodatku gra się główną rolę. A dla CDP należą się brawa za polonizację - kinowa wersja, z polskimi napisami z zachowaniem oryginalnego słownictwa; to najlepsze rozwiązanie na spolszczenie tej gry.
Drugą najlepszą grą od CDP jest Age of Empires 3, choć grałem jedynie w demo, ale i tak mi się spodobała, choć muszę przyznać, że 2. podobała mi się bardziej (ale to jest subiektywne, bo prostu bardziej lubię średniowieczne klimaty - walki na miecze itp., bez broni palnej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować