Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

A próbowaliście Jumbo z Good Food? Wafle w posypce takiej jak chipsy: serowa, paprykowa, śmietanka z cebulką? Te ostatnie to moje ulubione, chrupię je często przy kompie - o wiele bardziej sycące niż chipsy;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed wczoraj zakończył się konkurs organizowany przez Frito Lay (Lays) na nowy smak chipsów.

Brał ktoś udział?

Już we wtorek będą wyniki które 4 smaki przechodzą do finału i będzie wiadomo które 4 osoby otrzymają po 10tyś zł;)

Ja osobiście wysłałem około 20 propozycji smaków i z niecierpliwością czekam na wyniki, a nóż widelec się uda i moje konto zasili 10 patyków a w sklepach będziecie mogli dostać laysy w smaku który zaproponowalem:P

Co powiecie na ostry smak Hana Masala z nutką cytrusów albo na pyszne masełko czosnkowe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 12:15, Citkowsky napisał:

Przed wczoraj zakończył się konkurs organizowany przez Frito Lay (Lays) na nowy smak
chipsów.

Brał ktoś udział?

Już we wtorek będą wyniki które 4 smaki przechodzą do finału i będzie wiadomo które 4
osoby otrzymają po 10tyś zł;)

Ja osobiście wysłałem około 20 propozycji smaków i z niecierpliwością czekam na wyniki,
a nóż widelec się uda i moje konto zasili 10 patyków a w sklepach będziecie mogli dostać
laysy w smaku który zaproponowalem:P

Co powiecie na ostry smak Hana Masala z nutką cytrusów albo na pyszne masełko czosnkowe?
:)


Hmm osobiście bym mógł spróbować, a na pewno z masełkiem czosnkowym :D. Jeszcze zobaczysz jak wygrasz to będą opakowania słać, żebyś się podpisał :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 13:29, Citkowsky napisał:

>>...........

:P

Chciałbym wygrać ale zapewne tysiące osób wysłało tysiące smaków wiec mam nikłe szanse
ale nadzieja jakaś jest:P


A żeby tysiące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kauflandzie są pringlesy za niecałe 5zł ^^ Ponadto są Pringlesy Xtreme w kilku ciekawych niespotykanych w Polsce smakach za nie całe 7zł (które nie wiem poco przywoziłem z Francji i na dodatek przepłaciłem....), dokładnie chyba 6,80zł albo 6,50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zbyt przypadły mi te nowe smaki chipsów Lay''s do gustu. A już na pewno nie "Niezłe ziółko" to chyba jakiś żart jest..
Ale gdybym miał głosować to Krewetki po tajsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 09:35, Killinginno napisał:

Ciekaw jestem co mają z tego zwycięscy tego konkursu.


Z tego co mi się wydaję dostali 50 tys. zł na łapę i później dostaną 1 % ze sprzedanego " swojego wytworu" od Lay''s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 11:37, sliski_wojtas napisał:

> Ciekaw jestem co mają z tego zwycięscy tego konkursu.

Z tego co mi się wydaję dostali 50 tys. zł na łapę i później dostaną 1 % ze sprzedanego
" swojego wytworu" od Lay''s.



z tego co pamietam to 10 tyś do ręki a ten smak ktory sie najlepiej sprzeda to jego twórca dostanie 1% ze sprzedazy ale nie mniej jak 50tys. Sam bralem udzial to jeszcze w miare pamietam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 11:49, Citkowsky napisał:

> > Ciekaw jestem co mają z tego zwycięscy tego konkursu.
>
> Z tego co mi się wydaję dostali 50 tys. zł na łapę i później dostaną 1 % ze sprzedanego

> " swojego wytworu" od Lay''s.


z tego co pamietam to 10 tyś do ręki a ten smak ktory sie najlepiej sprzeda to jego twórca
dostanie 1% ze sprzedazy ale nie mniej jak 50tys. Sam bralem udzial to jeszcze w miare
pamietam;)


Aha to trochę racji miałem. Żaden z tych nowych smaków mi nie smakuje. Mogliby rzucić do sprzedaży smak " Pizzerini o smaku włoskiej pizzy czy coś takiego" najlepszy według mnie smak LAy''s jaki był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 11:37, sliski_wojtas napisał:

Z tego co mi się wydaję dostali 50 tys. zł na łapę i później dostaną 1 % ze sprzedanego
" swojego wytworu" od Lay''s.

To i tak nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2011 o 11:51, sliski_wojtas napisał:

Aha to trochę racji miałem. Żaden z tych nowych smaków mi nie smakuje. Mogliby rzucić
do sprzedaży smak " Pizzerini o smaku włoskiej pizzy czy coś takiego" najlepszy według
mnie smak LAy''s jaki był.


Teraz narobiłeś mi smaku, pamiętacie Snacki lub Maczugi? Maczugi były chyba od StarFoods, najlepsze były te o smaku ketchup''owym, chociaż to czasu później coś ze smakiem sknocili, no i wyszła nowa seria orzechowych maczug, które nie były już tak dobre. Dzisiaj ciężko, je dostać o ile (w ogóle jeszcze można).

A snacki, w kształcie Pizzy wtedy to był chyba tzw. "włoski smak" były bardzo smaczne. Ale muszę się z tobą w pełni zgodzić, że chrupka chipsa nie zastąpi a i sam smaku pizzy chętnie bym spróbował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starfoods było niezle ale coś teraz nie da się przynajmniej u mnie zakupić, ponoć kiedyś ojciec mojego kolegi mówił że nie warto ich kupować bo są jakieś bardzo niezdrowie a ja powiedziałem jak prawie każde chipsy i chupki :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 17:39, Pablo1989 napisał:

Starfoods było niezle ale coś teraz nie da się przynajmniej u mnie zakupić, ponoć kiedyś
ojciec mojego kolegi mówił że nie warto ich kupować bo są jakieś bardzo niezdrowie a
ja powiedziałem jak prawie każde chipsy i chupki :D.


Straciły strasznie dużo na smaku, ten w dzieciństwie był o wiele lepszy (Bynajmniej moim zdaniem) teraz tak jak wspominałem w swoim poście powyżej, coś ze smakiem zrobili i to już nie to samo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować