Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Jak już wspominałem, Szkoci są jakieś 10 lat za resztą świata pod względem chipsów. Jednak jeśli chodzi o Pringlesy to dla odmiany wyprzedzają Polskę i to w pięknym stylu! Tylko popatrzcie! (zdjęcie)
Grillowanej wołowiny jeszcze nie otworzyłem, ale jak się zabrałem za Teksański sos barbeque to wciągnąłem 2/3 tuby w 3 minuty :D Pycha!

20071105200951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie chipsy lubicie najbardziej? Ja Laysy cebulkowe i Laysy Apetite cebulkowo-serowe.
Dobre są też Chitos Bits, ale tu już odbiegam od tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:10, Igor FCBayern napisał:

Jak już wspominałem, Szkoci są jakieś 10 lat za resztą świata pod względem chipsów. Jednak
jeśli chodzi o Pringlesy to dla odmiany wyprzedzają Polskę i to w pięknym stylu! Tylko popatrzcie!
(zdjęcie)
Grillowanej wołowiny jeszcze nie otworzyłem, ale jak się zabrałem za Teksański sos barbeque
to wciągnąłem 2/3 tuby w 3 minuty :D Pycha!

Ja mam jeszcze 1/4 paczki zwykłych solonych z Niemiec, kurde zaraz zjem i do świąt nici z pringlesów. Podeślij trochę tego smakołyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:29, Budyn napisał:

Ja mam jeszcze 1/4 paczki zwykłych solonych z Niemiec, kurde zaraz zjem i do świąt nici z pringlesów.
Podeślij trochę tego smakołyku :)

Wiem co czujesz ;) Najpierw Ty wyślij mi zimową szynkę i letnie pomidory to pogadamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:10, Igor FCBayern napisał:

Jak już wspominałem, Szkoci są jakieś 10 lat za resztą świata pod względem chipsów. Jednak
jeśli chodzi o Pringlesy to dla odmiany wyprzedzają Polskę i to w pięknym stylu! Tylko popatrzcie!
(zdjęcie)
Grillowanej wołowiny jeszcze nie otworzyłem, ale jak się zabrałem za Teksański sos barbeque
to wciągnąłem 2/3 tuby w 3 minuty :D Pycha!



zazdroszcze. a ile te delicje kosztuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:16, awesome napisał:

> Jak już wspominałem, Szkoci są jakieś 10 lat za resztą świata pod względem chipsów. Jednak

> jeśli chodzi o Pringlesy to dla odmiany wyprzedzają Polskę i to w pięknym stylu! Tylko
popatrzcie!
> (zdjęcie)
> Grillowanej wołowiny jeszcze nie otworzyłem, ale jak się zabrałem za Teksański sos barbeque

> to wciągnąłem 2/3 tuby w 3 minuty :D Pycha!


zazdroszcze. a ile te delicje kosztuja?


Sporo, dokładnie nie wiem ale kiedyś widziałem je po 5zł (szok!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:22, dominikańczyk napisał:

> >>>..............



5zł i ty mówisz ze szok? W tym momencie w całej Polsce standardowe 2 czy 3 smaki (bo tylko tyle jest dostepnych u nas) są po 7,50zł. 5zł to by chyba była jakas promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 21:16, awesome napisał:

zazdroszcze. a ile te delicje kosztuja?

Jedna tuba kosztuje 1.47 funta (koło 8 zł!), a dwie można kupić w promocji za 2.50 (m.w. 13.50 PLN) :) Tak też zrobiłem. A następnym razem kupię Pringlesy ryżowe to też wrzucę fotkę :D
BTW Ceny może wydają się wysokie po przeliczeniu na PLN, ale w funtach to tak jakbyście wydawali 1.50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no... Pringelsy ... to było coś ! ;D lol ... jadłam je jakieś 7 lat temu >.< ... ze względu na polskie ceny ;D ...
jakie chipsy lubię?
moi faworyci to : Lays''y, taka zielona-jasna paczka z dwoma paprykami<żółtą i czerwoną> na opakowaniu ;D ... opis zapamiętałam...nazwy już (dokładnej) nie :D ( eh, skleroza ;D )
i jeszcze są niezłe te X-tixy ;)

Pozdrowienia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>>>>>>>>>>....................


X-tixy a co to? Też uwielbiam pringlessy i nawet je jadłem wczoraj. Całe 7,49zł za dużą tubę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pringlersy znowu w Polsce.
Byłem w Rzeszowie.Pojechałem do supermarketu E.Leclerc.Stoję obok stoiskiem z chipsami i co widzę?Pringlersy!I to pełno.Były 2 opakowania:małe po 3 złote(60g)i większe po 7zł(170g),te tradycyjne.Musiałem kupić jedną paczkę.Wybrałem serowo-cebulowe.Choć myślałem na "greckimi potrawami".Chipsy są gdzieś robione,bo są składniki po polsku.A chipsy?Miodzio.Chrupiące,idealnie grube,i ani jednego złamanego chipsa.Na dowód,że nie kłamię,fotka:

20071114193953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pringles! :P
jadłem niedawno dokładnie te same i są o niebo lepsze od Starów o tym samym smaku :P. No i pudełko wielokrotnego użytku - najlepsze chipsy na świecie :). Poza moimi ukochanymi Lay''s Primavera, których już nie ma -.- .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pringelsy są niedobre :) Mi tam smakuje Lays: Pikantna Papryka albo Stixy. Nie lubie też HYPER-ów keczupowych bo po nich ręce śmierdzą i te chipsy też śmierdzą -.- Niezłe są nawet z serii Cztery Pory Roku tej o smaku ziemniaka ...nawet mojej mamie smakuje. Jeśli chodzi o Wiosenny Twarożek jest niezły ale pomidor rlz. Moim zdaniem cała serio Cztery Pory Roku jest dobra :) Tych na zimie jeszcze nie próbowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio próbowałem chipsy paprykowe robione dla Carrefoura (pod tanią marka tzw. produkty z 1) przez jakąś nieznaną mi firmę z Nysy. Bardzo zaskoczyły mnie in plus:) Może będą inne smaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jadam chipsów ale jak już coś to kupuje w biedronce topy bekonowe i jem. Kiedyś jadałem jeszcze Cheetosy ale jednak chipsy nie są zbyt zdrowe po drugie takie ciągle jedzenie może do bankructwa doprowadzic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako tajny korespondent czipsowy ze Szkocji przesyłam kolejne materiały. Oto Pringlesy zrobione nie z ziemniaków, a z... ryżu! Jak zwykle kupiłem dwie tuby w Tesco w promocji "Buy 1 get 1 free" czyli ni mniej ni więcej chodzi o to, że przy zakupie jednej tuby, drugą bierzemy gratis xD
Na zdjęciu są dwa z czterech dostępnych smaków ryżowych Pringlesów. O ile Sour Cream & Onion jeszcze nie próbowałem to Salt & Vinegar jest okropny :/ Smakuje jak czipsy o smaku octu. Strasznie kwaśne, ale po kilku zjedzonych czipsach idzie się przyzwyczaić ;)

20071116154517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ty chcesz człowieka wpędzić w kompleksy:)?Ja tu muszę jeść jakieś okropne lays`y a ty zajadasz się się pringlesami.Ostatnio jadłem je jakiś rok temu jak byłem w Anglii w Święta Bożego Narodzenia.To były czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:10, Igor FCBayern napisał:

Jak już wspominałem, Szkoci są jakieś 10 lat za resztą świata pod względem chipsów. Jednak
jeśli chodzi o Pringlesy to dla odmiany wyprzedzają Polskę i to w pięknym stylu!

Ja mimo tego, że chipsów nie cierpię, to Pringels są wyjątkiem :) Jak byłem we Włoszech to się opychałem do bólu ^^ Dobre były Hot Chilli :) I oczywiście, tradycyjne solone :) Onion też miód, w zasadzie wszystkie smaki rox :P
Aha, dzisiaj jadłem Zimową Szynkę Lays i smakuje jak lekko dopieszczony bekon z czasów mojej młodości :) Ogólnie niezłe, lepsze od smaku jesiennego :) Ale i tak nie lubię chipsów w dużych ilościach, tych zimowych jem 2-3 na jakis czas :)

Aha, ale njabardziej lubię takie Chitos (ale to już chrupki? :D ) , co były kiedyś, o smaku wanilii i czekolady :) To był miód ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować