Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Najlepsze są chipsy z biedronki. Jak ktoś jadł to wie o co mi chodzi. Za niecałe 2 zł dostajemy mega paczkę pysznych chipsów. Polubiłem je do tego stopnia, że jem je w przerażających ilościach każdego dnia. W normalne dni po 10 paczek, a w weekendy po 20. D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wątpię żebyś każdego dnia zjadł 10 dużych paczek z biedronki bo to chyba byś nie jadł normalnych posiłków ale ok...i tak ogólnie to ja nie jem tych chipsów od kiedy mi dali o 4 miesiące przeterminowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio biedronkowe chipsy trochę sie poprawiły i co ciekawe niektóre z kultowej serii TOP :) są robione przez różnych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 09:19, Baluk25 napisał:

dobra przekonałeś mnie...chyba znowu spróbuje ale jak mi dadzą przeterminowane to znowu im
to wrzucę do sklepu :P


wystarczy zerknąć na datę przydatności na opakowaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 09:21, PoTomek napisał:

> dobra przekonałeś mnie...chyba znowu spróbuje ale jak mi dadzą przeterminowane to znowu
im
> to wrzucę do sklepu :P

wystarczy zerknąć na datę przydatności na opakowaniu;)


jakbym na każdą date ważności patrzył przy każdym produkcie w biedrące to by mi ze 4 godz zeszło w sklepie!!!;/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:02, Rechh napisał:

> > dobra przekonałeś mnie...chyba znowu spróbuje ale jak mi dadzą przeterminowane to
znowu
> im
> > to wrzucę do sklepu :P
>
> wystarczy zerknąć na datę przydatności na opakowaniu;)
>

jakbym na każdą date ważności patrzył przy każdym produkcie w biedrące to by mi ze 4 godz zeszło
w sklepie!!!;/;/;/;/


w "biedrące" to na pewno:)
przez 4 godz. to można w całej Biedronce wszystkie składniki produktów (nie tylko chipsów) od A do Z przeczytać , nawet po rumuńsku:)
ale tak to jest, jak się czytać i pisać nie umie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:12, 1096 napisał:

Ja nie cierpie tych leys cztery pory roku ziemniak z ogniska są niedobre.



i w dodatku maja dziwny zapach...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 12:46, awesome napisał:

i w dodatku maja dziwny zapach...........


Ja tam czipsów nie wącham :D
Stixy rox :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przestałem konsumować, chipsy. Oprócz tego, że są rakotwórcze, kaloryczne, to przestały mi smakować ;). Kiedyś, zawsze miałem na nie ochotę, a teraz idąc pomiędzy pomiędzy półkami sklepowymi patrzę na nie obojętnie. To nawet dobrze, budżet nie ucierpi w tak znacznym stopniu (wcześniej często je jadałem), a więcej kasy zostanie na gry ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jadłem nowe Lay''sy Cztery pory roku o smaku zimowej pieczonej szynki ,muszę powiedzieć że bardzo mi smakowały :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 14:55, milten6 napisał:

Ostatnio przestałem konsumować, chipsy. Oprócz tego, że są rakotwórcze, kaloryczne, to przestały
mi smakować ;). Kiedyś, zawsze miałem na nie ochotę, a teraz idąc pomiędzy pomiędzy półkami
sklepowymi patrzę na nie obojętnie. To nawet dobrze, budżet nie ucierpi w tak znacznym stopniu
(wcześniej często je jadałem), a więcej kasy zostanie na gry ;P.

A w moim przypadku jest zupełnie na odwrót! Przez ostatnie 2 lata zjadłem może 4-5 małych paczek Laysów, ale odkąd wyprowadziłem się do UK, gdzie moje ulubione Pringlesy są ogólnie dostępne zaczynam jeść coraz więcej czipsów :) Na szczęście póki co jestem jeszcze w stanie to kontrolować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jadłem Lays pieczona szynka i muszę przyznac, że są dobre. Crick Crack ketchupowe czy jakoś tak i niestety mają mało przyprawy i nie są smaczne. Więcej chipsów nie pamiętam, ale jak sobie przypomnę to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 22:18, Baluk25 napisał:

Ale dziś dobre chipsy jadłem...te zimowe o smaku szynki (niebieska paczka) są po prostu świetne
;]

No one są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować