Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2007 o 15:53, Baluk25 napisał:

Kurde ostatnio coś nie mogę znaleźć Lays Fromage..ktoś wie w jakim sklepie one napewno muszą
być?


hmm w gdańskim albercie zawsze są,a według mnie najlepsze są :Cheetos''y i Lays Appetite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze dwie godzinki temu jadłem Lays cztery pory roku o smaku pieczonej szynki i stwierdziłem, że jakieś takie nijakie i nie mają smaku tej tytułowej szynki :) Ale da się jeść. Hmmm dałbym im +4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż ja w biedronce znajduje najlepsze chipsy w moim miasteczku
są to TOP CHIPS i nie mylić z podobnymi chipsami, które mają podobną nazwę i też są w biedronce :p
ogólnie po przejściu ze starych chipsów na nowe czuć dużo lepszy smak, a jak kupicie znowu stare to weterany będą obrzydliwe - wiem bo tak było ze mną i moim kolegą :p
a po zaglądnięciu na temat zrobiłem się głodny - czytaj idę po topy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Awesome

tak tanio u Was pringlessy? ... u mnie w mieście to je widziałam tylko na stacjach beznynowych, ,,za jedyne,, ~10 zł , to nie kupuję :P ...
jeej, ja te chipsy jadłam ostatni raz parę lat temu :PP ( ah, te wspomnienia,lol ;DD )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po przyjeździe do Szkocji tak się nafaszerowałem Pringlesami, że już autentycznie nie mogę... Mam w szafce dwie nieotwarte tuby i martwię się, że sie zmarnują :( Chce ktoś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Lay''s to chyba najlepsze Chipsy na rynku[zaraz po Pringels], no może czasem lubię pogryźć Crunchips :) tak poza tym Mr.Snaki, Cheetos itp to tylko taka tania przekąska.

Pringels rządzą, nie ma co dyskutować najlepsze Chipsy ;-)


Igor, ja poproszę :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że znalazłem tu bardzo wielu miłośników Pringlesów, którzy o nich nie zapomnieli :D To są najlepsze chipsy jakie jadłem. Mówiąc szczerze to jak tak zwiedziłem trochę Polski (czy to na wycieczkach, zy jak byłem u rodziny) to tylko w 3 sklepach znalazłem :/ A tak pozatym to lubię każdy rodzaj chipsów, a oto mój ranking

1. Pringles ( każdy smak) ta pozycja jest niezagrożona)
2. Takie chipsy z Chio "Tacos" o smaku bekonowym. Także pyszne
3. Twistos Texas Grill
4. Lays (każdy smak)
5. Mr Snaki (także każdy smak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przypadkiem w sklepie natknąłem się na pewną interesującą nowość od Lorenz, a mianowicie chipsy Naturals. Cena była dość wysoka jak na chipsy (prawie 3.80 za 75g), jednak postanowiłem zaryzykować. ;) Kupiłem chipsy o smaku Łagodnej Papryki i muszę powiedzieć, że ich smak zaskoczył mnie... świeżość i naturalność tych chipsów była wyraźnie do odczucia. :) Kiedyś przy okazji spróbuje jeszcze smaku Czosnkowego z ziołami lub Soli morskiej z przyprawami. :) Miła odskocznia po Lay''sach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie, kiedyś było cos takiego jak Lays''y o smaku pizzy. Nie nie cheetosy tylko normalne smażone Lays''t. Ciekawe czemu wycofali ze sklepów dobre pare lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować