Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2007 o 13:41, Baluk25 napisał:

to są pierwsze chipsy jakieś pory które były dobre

Jadłem tylko jesienne (pieczony ziemniak z ogniska) i muszę powiedzieć, że są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie właśnie jem Chio Chipsy solone, a przed chwilą skończyłem Chio Chipsy o smaku papryki. Mówie tu o tych 85g :D Nie wiem dlaczego ale mi jakoś zasmakowały ostatnimi czasy Chio Chipsy. Teraz idę się czegoś napić bo mnie suszy strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zjadłem cranchips party nie wiem czy je widzieliście ale są w takim pudełku i składają sie z chipsów solonych i paprykowych oraz dwóch sosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 13:46, The Lurker napisał:

> to są pierwsze chipsy jakieś pory które były dobre
Jadłem tylko jesienne (pieczony ziemniak z ogniska) i muszę powiedzieć, że są świetne.


Najlepsze według mnie były letnie pomidory. Pieczony kartofel :) taki sobie, a pieczona szynka niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 20:57, W.S.A.D napisał:

Pringlesy rules :) na serio: pycha chipsy, ale niestety strasznie drogie!



Zgadzam Się z Tobą Stary Prinegelsy rządzą i bardzo dobre są, ale właśnie cena... hehe dobre są jeszcze Crunchips

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 23:38, dannik napisał:

Najlepsze według mnie były letnie pomidory. Pieczony kartofel :) taki sobie, a pieczona szynka
niezłe.


letnie pomidory to to samo co HYPERY o smaku ketchupu, tylko te 2 sa lepsze. Pieczone ziemniaki sa git. A crunchipsy jem sporadycznie bo strasznie drogie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 15:18, Baluk25 napisał:

pomidorów nie lubię ;p i pieczony ziemniak wg mnie smakuje jak skóra od tego ziemniaka

Mi pieczony ziemniak zajeżdżał bardziej masłem niż ziemniakiem, ale smakował mi :)
BTW Czy Lays nie wprowadził przypadkiem kilka lat temu serii limitowanej czipsów o smaku masła...? Wydaje mi się, że było coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to ciemny jestem, bo dopiero kilka dni temu zauważyłem, że mam stację benzynową, czyli szansę na Pringlesy :) Niestety po wyprawie okazało się, że jedyne chipsy w tubach to "tylko" Crunchipsy. Jutro sobie kupię, bo również dobre i ocenię wam :P^^ Słyszałem, że też nalezą do tych rzadko spotykanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować