Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2008 o 10:37, awesome napisał:

hehe, pierwszy raz słysze o chipsach octowych :D musze skosztowac choc jednego by docenic smak
niedocenianych chipsow solonych :)

tak, octowe na pewno są wysmienite, hehe. niedługo będą robić chipsy o smaku trawy, LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 20:39, Igor FCBayern napisał:

Ja ostatnio kupiłem sobie opakowanie Pringelsów o smaku "Salt & Vinegar". Smakowały jak ocet
i cała tuba poszła w śmietnik... Przecież tego się nie da jeść!


Zgadzam się w 100%. To się tylko na śmietnik nadaje. A widziałeś jak wyspiarze się tym zajadają? Aż obrzydzenie człowieka bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 14:24, Klimos napisał:

Zgadzam się w 100%. To się tylko na śmietnik nadaje. A widziałeś jak wyspiarze się tym zajadają?
Aż obrzydzenie człowieka bierze...

W zeszłym tygodniu byłem w Polsce i przywiozłem ze sobą m. in. taką wieeeeelką pakę chipsów (bodajże 26 opakowań) o wszystkich smakach. Któregoś dnia nad ranem przebudził mnie okropny smród. Był tak silny, że potem wietrzyłem dom przez cały dzień. Okazało się, że to moja młodsza siostra otworzyła malutką paczkę chipsów o smaku octu :D
Jeszcze raz respekt dla ludzi, którym to smakuje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 14:13, Laid back napisał:

Ja ostatnio zasmakowałem w tych naturalnych, szwedzkich chipsach z Ikei :)


a jak sie nazywaja? i gdzie je mozna dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 14:13, Laid back napisał:

Ja ostatnio zasmakowałem w tych naturalnych, szwedzkich chipsach z Ikei :)

A jaka marka? Pewnie były owiele lepsze od tych "Lejsów" i "czitosów" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 18:58, awesome napisał:

> Ja ostatnio zasmakowałem w tych naturalnych, szwedzkich chipsach z Ikei :)
(...) i gdzie je mozna dostac?

Eeee... W Ikei? ^^
Sam ich jeszcze nie jadłem, bo w Ikei bywam bardzo rzadko, ale słyszałem o tamtejszych chipsach wiele dobrego.
BTW Jeżeli jesteśmy w temacie produktów spożywczych z Ikei to polecam kiełbasę z renifera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Ikei,to ja zjadam tylko wspaniałe hot-dogi ^^
A co do chipsów,to już nie jem,ale uwielbiałem Pringles''y,te o smaku śmietankowo-cebulowym,ale cholernie drogie były i trudno dostępne,znaczy były tylko w wypożyczalni wideo,więc jak się wypożyczało jakiś film,to od razu Pringles''y na seans :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 19:14, Igor FCBayern napisał:

> > Ja ostatnio zasmakowałem w tych naturalnych, szwedzkich chipsach z Ikei :)
> (...) i gdzie je mozna dostac?
Eeee... W Ikei? ^^
Sam ich jeszcze nie jadłem, bo w Ikei bywam bardzo rzadko, ale słyszałem o tamtejszych chipsach
wiele dobrego.
BTW Jeżeli jesteśmy w temacie produktów spożywczych z Ikei to polecam kiełbasę z renifera :)



eh, u mnie w miescie Ikei nie ma wiec chipsow nie skosztuje. ale nie wiem czemu ikea kojarzy mi sie z marketem z meblami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 23:55, awesome napisał:

eh, u mnie w miescie Ikei nie ma wiec chipsow nie skosztuje. ale nie wiem czemu ikea kojarzy
mi sie z marketem z meblami?

Bo przecież IKEA, to sklep z wyposażeniem domu - nie tylko z meblami.
Ale w owych sklepach, znajdują się również sklepiki z tradycyjną szwedzką (stamtąd wywodzi się ten sklep) żywnością, która zresztą jest całkiem niezła...

Co do chipsów, to osobiście gustuję w Crunchipsach (nie wiem czy dobrze napisałem) - tych grubych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 00:15, balduran2 napisał:

> eh, u mnie w miescie Ikei nie ma wiec chipsow nie skosztuje. ale nie wiem czemu ikea kojarzy

> mi sie z marketem z meblami?
Bo przecież IKEA, to sklep z wyposażeniem domu - nie tylko z meblami.
Ale w owych sklepach, znajdują się również sklepiki z tradycyjną szwedzką (stamtąd wywodzi
się ten sklep) żywnością, która zresztą jest całkiem niezła...

Co do chipsów, to osobiście gustuję w Crunchipsach (nie wiem czy dobrze napisałem) - tych grubych.

O! Crunchipsy dobre są, lubię też niektóre smaki Lays''ów... Ale przyznam szczerze, że od miesiąca żadnych chipsów w zębach nie maiłem...Naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmmm... Ostatnio przypomniały mi się niemieckie Pringlesy o smaku mieszanki papryk + chili. Do tego zapakowane w piękną, czarną tubę... Pycha...
Dzisiaj tradycyjnie kupiłem sobie w promocji "Buy 1 get 1 free!" dwie tuby Pringlesów o smaku teksańskiego sosu barbeque :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 00:15, balduran2 napisał:

> eh, u mnie w miescie Ikei nie ma wiec chipsow nie skosztuje. ale nie wiem czemu ikea kojarzy

> mi sie z marketem z meblami?
Bo przecież IKEA, to sklep z wyposażeniem domu - nie tylko z meblami.
Ale w owych sklepach, znajdują się również sklepiki z tradycyjną szwedzką (stamtąd wywodzi
się ten sklep) żywnością, która zresztą jest całkiem niezła...

Co do chipsów, to osobiście gustuję w Crunchipsach (nie wiem czy dobrze napisałem) - tych grubych.



to tego nei wiedzialem. a to teraz to trzymam kciuki zeby otworzyli taki sklep u mnie w mieście bo podobno ma byc ale nie wiadomo co, gdzie, kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj jechałem do marketu ''Real'' i patrzę Chipsletten a tu obok nich Pringlesy :P Od razu dwie tuby poszły :D Cena była znośna : 6,99.- więc w miarę ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do chipsów "octowych" ^^.
Mi one smakują, nie są co prawda moimi ulubionymi, ale od czasu do czasu można skosztować.
A wyspiarze zajadają się "krewetkowymi"^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 12:46, Dekerinho6 napisał:

Ja ostatnio jadłem takie chips ''MACZUGI" naprawde są przepyszne polecam :)

Feee :PP,maczugi to taki tani syf,jak masz tylko 50gr i nie wiesz co z nimi zrobić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 13:57, Ardival napisał:

> Ja ostatnio jadłem takie chips ''MACZUGI" naprawde są przepyszne polecam :)
Feee :PP,maczugi to taki tani syf,jak masz tylko 50gr i nie wiesz co z nimi zrobić xD

no mnie sie akurat wydaje że maczugi są super wiesz ty może masz inne zdanie na ten temat ale ja zostane przy swoim pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 14:21, Dekerinho6 napisał:

> > Ja ostatnio jadłem takie chips ''MACZUGI" naprawde są przepyszne polecam :)
> Feee :PP,maczugi to taki tani syf,jak masz tylko 50gr i nie wiesz co z nimi zrobić xD

no mnie sie akurat wydaje że maczugi są super wiesz ty może masz inne zdanie na ten temat
ale ja zostane przy swoim pozdrawiam.


Wiesz sam je próbowałem i uważam je za tani syf,jak już wspomniałem,już wolę sobie za 70gr, kupić Cheetosy ^^,tak swoją drogą pamiętacie jak kiedyś Lays wypuścił taka serię 3 rodzai chipsów,bodajże jakąś egzotyczną z ananasem,pomidor z pieprzem i jakieś tam jeszcze :p
One były niezłe ^^
A pamięta ktoś Super Chruper?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować