Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2008 o 19:32, belus 10 napisał:

> Ostatnio zacząłem uznawać się za chorego, gdyż zacząłem spożywać (ze smakiem) Lays Fromage

> o_O
>
>
> PS
>
> Chipsy forever :)
Najlepsze laysy paprykowe

Oj tak tu sie zgodze są najlepsze bardzo dobre w smaku zawsze świeże po prostu pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 19:29, bartog123 napisał:

zjedz sobie Lorenza: Naturalne, czosnkowe z ziołami, człowieku dawno niczego tak genialnie
nie spreparowali chemicznie.


Aaa, widziałem to niedawno w sklepie, ale odstraszyła mnie cena... Muszę tego kiedyś spróbować. Z tego co pamiętam był jeszcze smak... soli morskiej (sic!) Dobre to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, ej panowie!

Jadł ktoś kiedyś chipsy z octem? ^^ Gdy byłem w Anglii na wakacjach ( U siostry ) dała mi takich chipsów spróbować... Cholera jakie to smaczne było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:03, Khazi napisał:

Ej, ej panowie!

Jadł ktoś kiedyś chipsy z octem? ^^ Gdy byłem w Anglii na wakacjach ( U siostry ) dała mi takich
chipsów spróbować... Cholera jakie to smaczne było:D


<wykonuje znak krzyża w twą stronę>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2008 o 20:23, Xarg napisał:


<wykonuje znak krzyża w twą stronę>



Ha-ha-ha, no uśmiał żem się;)

Wiem że to cholernie szkodliwe;P Ale każde chipsy takie są szkodliwe:P A od czegoś umrę i tak prawda?;P

A że to smaczne było... Ale już od roku nie miałem okazji znów zjeść xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2008 o 20:24, Khazi napisał:

Ha-ha-ha, no uśmiał żem się;)

Wiem że to cholernie szkodliwe;P Ale każde chipsy takie są szkodliwe:P A od czegoś umrę i tak
prawda?;P

A że to smaczne było... Ale już od roku nie miałem okazji znów zjeść xD


Ktoś kiedyś powiedział że wszystko co dobre jest niezdrowe, niemoralne i tuczące:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I piszą,że to bez chemii-zdrowe chipsy.Jasne,widział ktoś zdrowe chipsy?Podobno te są.Opakowanie podobno środowisku sprzyja-bo co?Bo jest matowe?No bez przesady.Chipsy ze skórką!Otwieram opakowanie i co?Żadnej skórki!Żadnej!Normalny ziemniak,bez skórek.Owszem,są,ale minimalne ilości.Poza tym niektóre smaki są Niezbyt dobre-łagodna papryka smakuje jak...chleb,który posypiesz przyprawą w kostkach knorr papryka i ten chleb z tą rozkruszoną kostką spalisz-nie radzę,nie mogłem spać i myślałem że będę setki razy wymiotował.Czosnek z ziołami jest już dość dobry,a sól morska z pieprzem nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:01, Igor FCBayern napisał:

> zjedz sobie Lorenza: Naturalne, czosnkowe z ziołami, człowieku dawno niczego tak genialnie

> nie spreparowali chemicznie.

Aaa, widziałem to niedawno w sklepie, ale odstraszyła mnie cena... Muszę tego kiedyś spróbować.
Z tego co pamiętam był jeszcze smak... soli morskiej (sic!) Dobre to?

Paprykę i czosnek jadłem. Czosnek>>>>>Papryka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 21:22, bartog123 napisał:

> > zjedz sobie Lorenza: Naturalne, czosnkowe z ziołami, człowieku dawno niczego tak
genialnie
>
> > nie spreparowali chemicznie.
>
> Aaa, widziałem to niedawno w sklepie, ale odstraszyła mnie cena... Muszę tego kiedyś spróbować.

> Z tego co pamiętam był jeszcze smak... soli morskiej (sic!) Dobre to?
Paprykę i czosnek jadłem. Czosnek>>>>>Papryka :P



u nas są w promocji za 2.29zł. moze sie skusze bo smaki to nietypowe jakies i moze sie w nich zasmakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:03, Khazi napisał:

Jadł ktoś kiedyś chipsy z octem? ^^ Gdy byłem w Anglii na wakacjach ( U siostry ) dała mi takich
chipsów spróbować... Cholera jakie to smaczne było:D

Ja ostatnio kupiłem sobie opakowanie Pringelsów o smaku "Salt & Vinegar". Smakowały jak ocet i cała tuba poszła w śmietnik... Przecież tego się nie da jeść!

@Xarg
He he he he... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 20:39, Igor FCBayern napisał:

> Jadł ktoś kiedyś chipsy z octem? ^^ Gdy byłem w Anglii na wakacjach ( U siostry ) dała
mi takich
> chipsów spróbować... Cholera jakie to smaczne było:D
Ja ostatnio kupiłem sobie opakowanie Pringelsów o smaku "Salt & Vinegar". Smakowały jak ocet
i cała tuba poszła w śmietnik... Przecież tego się nie da jeść!

@Xarg
He he he he... :D



NO nie gadajj;P
Dobre są:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 21:19, fifomaniak napisał:

Dziwisz sie? Vinegar to wlasnie ocet :D

Do tego dodajmy smak soli i mamy masochistyczną mieszankę :D Nie dość, że kwaśne to jak diabli to jeszcze słone... Podziwiam ludzi, którzy się takim czymś zajadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 23:27, Igor FCBayern napisał:

> Dziwisz sie? Vinegar to wlasnie ocet :D
Do tego dodajmy smak soli i mamy masochistyczną mieszankę :D Nie dość, że kwaśne to jak diabli
to jeszcze słone... Podziwiam ludzi, którzy się takim czymś zajadają ;)


Dziękuje za podziw. jednak nie jest to mój ulubiony smak - czasem z nudów sobie mieszanki robię z chipsów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 23:27, Igor FCBayern napisał:

> Dziwisz sie? Vinegar to wlasnie ocet :D
Do tego dodajmy smak soli i mamy masochistyczną mieszankę :D Nie dość, że kwaśne to jak diabli
to jeszcze słone... Podziwiam ludzi, którzy się takim czymś zajadają ;)

Czyli pewnie znaczną część narodu brytyjskiego ;) te chipsy miały jakiś swój urok, niby niedobre, a jak brałem w Morissonie mieszankę chipsów, to nawet te octowe zjadałem - choć nigdy w życiu samych octowych bym ni ekupił (przy czym co śmieszne, to o ile dobrze pamiętam smak kwasu octowego w chipsach octowych, zawszięczało się kw. cytrynowemu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 10:37, awesome napisał:

hehe, pierwszy raz słysze o chipsach octowych :D musze skosztowac choc jednego by docenic smak
niedocenianych chipsow solonych :)

Ja dostałem octowe z anglii im to podobno smakuje ale dla mnie było okropne, chociaż po zjedzeniu okolo pól paczki
nawet mi zaskmakowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować