Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2011 o 20:59, Azazell napisał:

Spoiler

Poszedłem z nim rozmawiać na zapleczu i tu zapisałem grę

. Daleko do końca?

Nie pytaj tylko graj ;)

Dnia 29.09.2011 o 20:59, Azazell napisał:

Zaraz po tym dorwał mnie znajomy gliniarz bym mu pomogł w sprawie jakiegoś wariata co nie lubi gliniarzy. czy takich pobocznych misji trzeba wyszukiwać? czy one same wpadają w nasze ręcę jak się fabuła rozrkęca?

Zdecydowana większość wpada Ci w ręce sama (albo informuje Cię o nich Pritchard albo właśnie zaczepia Cię ktoś w czasie wykonywania wątku głównego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezusek z Nazaretu, nie pytaj co chwila, ile jeszcze gry do końca. Jej komfortowe przejście to 25-30h w pełni stealthując, rozdrabnianie tego jest co najmniej bezsensowne.

Zazwyczaj side-questy w grze pojawiają się gdyż ktoś ma do nas pilny interes, wystarczy się wtedy rozglądać uważnie za unikalnymi NPCami - wbrew pozorom poboczniaków jest mało, raptem 10 na całą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam prośbę - czy mógłby mi ktoś przesłać na skrzynkę save''a z rozpoczętą misją poboczną "zapomniane znajomości"? Nie zerknąłem do kompa kiedy trzeba było i ten quest mi się nie odpalił a ciekaw jestem szczegółów z życia mojego alter ego ;)
Mój mail: sakhar(at)interia.pl
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko. Jak to w końcu jest z tym Missing Link? Będzie oddzielną przygodą którą będzie można odpalać z menu, będzie wplecione w normalną rozgrywkę, czy obie opcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 12:52, Piotrek_K napisał:

Tylko i WYLACZNIE osobna opcja w menu. Dodatkowo, zaczynasz z podstawowymi wszczepami
tylko.

Hmm troszkę szkoda, ale może to i dobrze nie trzeba będzie całej gry przechodzić. Btw. jeszcze jedno pytanie czy ktokolwiek wie Czy i Jak się TAM dostać, mówię o tym kawałku budynku po prawej. To jest tuż przed wyjechaniem na powierzchnię Pangu do siedziby Tai Yong

20111001125505

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 13:03, Piotrek_K napisał:

Jak dla mnie bezsens. Najlepiej jakby mozna bylo zagrac w dodatek przez opcje w menu
jak i moc wplesc go w fabule...


Wiesz, to może raczej wynikać z problemów technicznych niż złej woli twórców. Jak dotąd Eidos Montreal udowodniło wielokrotnie że zależy im na opinii graczy więc należy im się kredyt zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, ze ja 15 robaków i annihilatorow sprzedałam. :D Creditsów i robactwa jest za dużo w tej grze, pod warunkiem, ze ktos psozedlw hackowanie i z ręki ogłusza przeciwników.

Ja w tej grze nikogo poza questowymi bossami (a, i na początku zanim jeszcze exp sie dostawało)... nie zabiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 14:28, Wszystkozajete napisał:

Gdzieś przeczytałem, że u handlarzy można kupić jakieś programy hakujące czy coś w tym
stylu, które hakują zamki za nas? Ktoś dokładnie wie o co chodzi czy źle zrozumiałem?


W oryginalnej wersji nazywa się toto Automatic Hacking Device, można to kupić np. u gościa na stacji benzynowej, ale też sporo jest tego w różnych lokacjach. Ale jak działa - nie wiem, zawsze polegałem na własnym hackowaniu i/lub znalezionych kodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 14:36, Nagaroth napisał:

W oryginalnej wersji nazywa się toto Automatic Hacking Device, można to kupić np. u gościa
na stacji benzynowej, ale też sporo jest tego w różnych lokacjach. Ale jak działa - nie
wiem, zawsze polegałem na własnym hackowaniu i/lub znalezionych kodach.


Dziwne, jestem już dalej jak w połowie gry, dużo eksploruje, a nie przypominam sobie bym znalazł coś takiego (albo nie wiem, że to to, bo mam polską wersję). Sprawdzę jeszcze potem tego handlarza to się sprawa wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 15:23, Wszystkozajete napisał:

Dziwne, jestem już dalej jak w połowie gry, dużo eksploruje, a nie przypominam sobie
bym znalazł coś takiego (albo nie wiem, że to to, bo mam polską wersję). Sprawdzę jeszcze
potem tego handlarza to się sprawa wyjaśni.

Tak toto wygląda
http://deusex.wikia.com/wiki/Automatic_Unlocking_Device

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 15:34, Piotrek_K napisał:

AUD dostepne jest tylko w specjalnym zestawie w niektorych pre-orderach czy edycjach
gry. Stad tez nie wszyscy musza miec do niego dostep...


No tak, teraz już wiem dlaczego się z tym do tej pory nie spotkałem w grze. Trudno obejdę się bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 13:55, Pupu2 napisał:

Ja w tej grze nikogo poza questowymi bossami (a, i na początku zanim jeszcze exp sie
dostawało)... nie zabiłam.

No proszę jak ładnie Ci poszło. A tak płakałaś, że gra zbytnio nagradza mało dynamiczny sposób gry. Tymczasem poświęciłaś mu zadziwiająco dużo czasu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i gra skończona zajęło mi chyba równe 30 godzin. Szkoda, że tak szybko :) Gra świetna. Na razie to gra roku. Eh szkoda, że na końcu nie było rozmowy z

Spoiler

Megan

.

Aaa btw polecam przetrwać Credits`y na końcu gry. Ciekawy filmik na końcu ;), czyżby szykowała się już Deus ex 2? A może to miał być takie jakby nawiązanie do starego Deusa?

Może wezmę się za starego Deusa. Czy schemat gry ten sam?, że Przez połowę gry mamy questy poboczne a później idziemy jak po linii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować