Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Super tytuły na pożegnanie Fajnej Ceny!

80 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2007 o 18:32, ProHacker napisał:

Dlaczego nie lubisz fajnej ceny?


Lubię, ale nie mam żadnej gry z tej serii :) Wolę eXtra Klasykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co będzie zastępcą Fajnej Ceny. Pożegnanie ciekawe. Scarface może kupię (oczywiście ja będzie w XKn :D), a BS mam (swoją drogą, polecam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem, czy nowe tytuły z serii Fajna Cena będzie można zamówić przez sklep.gram.pl?? Póki co nie ma pre-orderów, a ja akurat miałem plan aby zrobić sobie większa przesyłkę ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to złe posunięcie CD Projekt. Ja gry z tej serii kupowałem bardzo chętnie. Były one wydawane tak samo jak w czasie premiery i kosztowały połowę mniej. Ciekawi mnie jedno- jaką serię wymyśli teraz CD projekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydają beznadziejny gry w średniej cenie. W fajnej cenie nie ma żadnej gry którą mnie interesuje a szczególnie te dwie ostatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę z powodu pojawienia się nowych tytułów.. może skuszę się na Scarface''a ;) W sumie całkiem dobra gra, zawsze pograć można. Broken Sword też świetny tytuł ale jakoś nie mam na niego ochoty. Za to może pokuszę się o Fahrenheita, bo to super przygodówka, jedna z lepszych w jakie kiedykolwiek grałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 21:03, Xellos napisał:

Wydają beznadziejny gry w średniej cenie. W fajnej cenie nie ma żadnej gry którą mnie interesuje
a szczególnie te dwie ostatnie.


Brawo stary szczyt swojej beznadziejności to już zdobyłeś podając taki argument.
Druga sprawa - jest parę gier
Flatout 2
Toca race driver 3
Settlers II 10-lecie
Fahrenheit
+
te dwie ostanie
Czy jest ktoś na forum(z wyjatkiem tego gościa!!) który uznałby te wszystkie gry łacznie (bez jakiegokolwiek wyjątku!!) za beznadziejne??!!
Raczej wątpie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować