Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 także na nowe konsole

143 postów w tym temacie

Grasz na konsoli sprzed 6 lat(Ps2) to sie nie dziw ze masz gowniane gry,akurat na Ps wychodza tylko J-rpg,sportowki i zrecznosciowki.

Pograj lepiej na np. x-kolcku 360,mocy masz ładny zapas,ogranniczen prawie zadnych,padem mozna wygodnie grac prawie we wszystko skoro ja jestem wstanie walnac headshota ze snajperki to tym bardzie wybrac cel falloutcie.

Wasze spomnienia o Falloutcie sa wypaczone,chyba w to nie graliscie ok kilku lat,sterowanie druzyna w 1 i 2?
Prawie zerowe zachowuja sie jak debile,Rozbudowany watek glowny?W 1 wystarczylo pojsc do nekropolis,do bractwa stali,zabic mistrza i rozwalic baze mutantow i tyle reszta to misje poboczne.Walka to to walnie przed siebie ogladanie jak przeciwnik sie rozbruzguje i liczenie ze nastepny nie walnie nam krytyka.

NIe chrzancie juz lepiej,ja jestem fanem fallouta ale 3 czesc kupie na xbox-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 10:06, Borsh napisał:

Grasz na konsoli sprzed 6 lat(Ps2) to sie nie dziw ze masz gowniane gry,akurat na Ps wychodza
tylko J-rpg,sportowki i zrecznosciowki.

Gówniane gry?? to dla czego God of War 2 przez wielu krytyków zostało wybrane najlepszą grą komputerową ogółem nie zależnie na jaką konsole a poza tym z twojego "gs-a" wynika że nie posiadasz PS2 więc nie wypowiadaj nie w ten sposób o czymś co zupełnie nie masz pojęcia

Dnia 08.06.2007 o 10:06, Borsh napisał:

Pograj lepiej na np. x-kolcku 360,mocy masz ładny zapas,ogranniczen prawie zadnych,padem mozna
wygodnie grac prawie we wszystko skoro ja jestem wstanie walnac headshota ze snajperki to tym
bardzie wybrac cel falloutcie.

Wasze spomnienia o Falloutcie sa wypaczone,chyba w to nie graliscie ok kilku lat,sterowanie
druzyna w 1 i 2?
Prawie zerowe zachowuja sie jak debile,Rozbudowany watek glowny?W 1 wystarczylo pojsc do nekropolis,do
bractwa stali,zabic mistrza i rozwalic baze mutantow i tyle reszta to misje poboczne.Walka
to to walnie przed siebie ogladanie jak przeciwnik sie rozbruzguje i liczenie ze nastepny nie
walnie nam krytyka.

NIe chrzancie juz lepiej,ja jestem fanem fallouta ale 3 czesc kupie na xbox-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby nie powstał potworek jakim będzie Oblivion w świecie Fallouta. W tym pierwszym podobała mi się muzyka i grafika jednak nuda nadciągającej z każdej strony starczyłoby dla kilku gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 10:06, Borsh napisał:

Wasze spomnienia o Falloutcie sa wypaczone,chyba w to nie graliscie ok kilku lat,sterowanie
druzyna w 1 i 2?
Prawie zerowe zachowuja sie jak debile,Rozbudowany watek glowny?W 1 wystarczylo pojsc do nekropolis,do
bractwa stali,zabic mistrza i rozwalic baze mutantow i tyle reszta to misje poboczne.Walka
to to walnie przed siebie ogladanie jak przeciwnik sie rozbruzguje i liczenie ze nastepny nie
walnie nam krytyka.


Nie da się ukryć, że masz rację. Na całą serię poświęciłem setki godzin ale skończyć obie to mi się chciało raz, za pierwszym razem. A później to tak gdzieś w połowie gry się olewało wątek główny i rozwiązywało questy poboczne, gadało z NPC itd. Wątek główny w Falloutach po prawdzie taki mało ciekawy jest, żeby nie powiedzieć głupawy.
Jak ktoś gra np. łowcą niewolników, to jak można oczekiwać od niego, że poleci ratować plemię ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 06:00, Xzwart napisał:

Po pierwsze: Skoro gry te maja setki tysiecy fanow to znaczy ze istnieje zapotrzebowanie na
tego typu gry.


Te setki tysięcy to by nawet dobrze kosztów licencji i produkcji nie pokryłyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 16:35, Lailonn napisał:

Morrowind wyszedl na xbox''a w poltoraroku po premierze PCtowej. Po prostu
zrobili konwersje.

Nie, Morrowind na Xboxa wyszedl 2 tygodnie pozniej niz na PCta. Tylko w Europie byla wyrazna roznica co do dat premiery obu wersji - gotowe byly niemal w tym samym momencie i w USA tak sie ukazaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzi fanbojów PC wynika, że konsole to zło wszelakie, które ogniem i mieczem należy wytępić, i że to właśnie one przyczyniły się do upadku crpg na PC. Kompletnie się z tym nie zgadzam. I piszę to z punktu widzenia posiadacza kilku konsol i średnio rozbudowanego PC. Po prostu uważam, że ogólnie WSZYSTKIE tytuły, zarówno te na konsole jak i te na PC stały się uboższe z prostej przyczyny – trzeba ich sprzedać więcej. Na PSone każda gra jrpg Square była co najmniej niezła, a FF VII i FF Tactics to arcydzieła. Natomiast na PS2… fuzja Square/Enix… FF X jeszcze ciekawy, (ostatni produkt sprzed fuzji z Enix: skarałem wszystkie Dark Aeony, został mi tylko ten poryty ostatni bonusowy boss) ale FF X2 – słabiutkie… Od Konami po świetnym i innowacyjnym MGS2 z naprawdę morderczym zwrotem akcji pod koniec dostajemy MGS 3 z fabułą, której nawet nie chciało mi się zrozumieć ( MGSy 1&2 przechodziłem po 10 razy, do MGS 3 nie chciało mi się zrobić drugiego podejścia). Ale fanbojom tego nie przetłumaczysz…
Co do samego F3: poczekajcie półtora roku, zagrajcie bez uprzedzeń w demo, spodoba się - fajnie, nie spodoba - są tony innych gier. Skazywanie tego tytułu tylko dlatego że będzie nieco inna - nowsza graficznie etc, nie mając pojęcia o tym jak F3 będzie wyglądać za 18 miesięcy jest po prostu smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadaj się w temacie o którym nie masz bladego pojęcia. Pirates! są zrobione na silniku nowej Cywilizacji i Sid Meyer''s Railroad Tycoon. To po pierwsze.
Po drugie: gdzie, dzieciaku, w Pirates! masz FPP?
I nie jestem PCetowym lamenciarzem. Oprócz PC mam PS2 i PSP i bardzo dobrzwiem jakie są i jak wyglądają gry na konsole. Po prostu nie widzę sensu robienia kontynuacji gry która nia będzie miała nic wspólnego z pierwowzorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>zief, jestem fanbojem konsoli

No to fajnie, teraz cos mi powiedz
Fallouty to byly prawdziwe crpgi...
Jakie znasz prawdziwe crpgi, ktore wyszly tylko na konsole? Ja o zadnych nie moge pomyslec
Za to crpgi, ktore wyszly na pc, a nie na konsole?
Fallouty, Torment, Arcanum, ToEE... ladnie, co?
Teraz pomysl dlaczego
Chociaz nie, nie mysl
Zastanow sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 13:13, malpka napisał:

Nie wypowiadaj się w temacie o którym nie masz bladego pojęcia. Pirates! są zrobione na silniku
nowej Cywilizacji

Tak tylko gwoli ścisłości, wyraziles sie dosc niefortunnie, bo nowa Cywilizacja wyszla 11 miesiecy po Pirates!. Lepiej chyba po prostu mowic, ze obie te gry (i wiele innych, np. Railroads) zrobione sa na Gamebryo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 14:32, Elwro napisał:

> Nie wypowiadaj się w temacie o którym nie masz bladego pojęcia. Pirates! są zrobione na
silniku
> nowej Cywilizacji
Tak tylko gwoli ścisłości, wyraziles sie dosc niefortunnie, bo nowa Cywilizacja wyszla 11 miesiecy
po Pirates!. Lepiej chyba po prostu mowic, ze obie te gry (i wiele innych, np. Railroads) zrobione
sa na Gamebryo.

Zauważ, ze Unreal 2007 jeszcze nie wyszedł podczas gdy mnóstwo gierek hula na jegosilniku. Datawydania gry nie jestrównoznaczna z datą wprowadzenia do obiegu silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 13:13, malpka napisał:

I nie jestem PCetowym lamenciarzem. Oprócz PC mam PS2 i PSP i bardzo dobrzwiem jakie są i jak
wyglądają gry na konsole. Po prostu nie widzę sensu robienia kontynuacji gry która nia będzie
miała nic wspólnego z pierwowzorem.


Bo więcej ludzi łyknie grę, jak w tytule będzie miała wyraz : Doom, Fallout, Starcraft, Baldur''s Gate itd. (a mogę wymieniać i wymieniać ;-)).
Nie ważne, że gra pt. Doom będzie symulatorem toczącego się kamienia.
Ot filozofia, zrobić crapa, ogłosić go kontynuacją wielkiej gry z przeszłości i już sukces murowany. Mój Boże, to już za komuny nie było takich jaj. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 17:33, hans olo napisał:

> > Zauważ, ze Unreal 2007 jeszcze nie wyszedł podczas gdy mnóstwo gierek hula na jegosilniku.
Datawydania gry nie jestrównoznaczna z datą wprowadzenia do obiegu silnika.

Jasne, tylko po prostru w niektorych sytuacjach to odrobinke niestosownie brzmi i tyle. Moglbym te kwestie szeroko rozwinac i poklasyfikowac odpowiednie przypadki, ale chyba nie ma sensu z powodu ogolnej niskiej wagi calej sprawy :-) W kazdym razie chyba zgodzilbys sie, ze raczej nie mowilibysmy, iz Duke Nukem 3D powstal na enginie Blooda, Wolfenstein na enginie Spear of Destiny, a Quake na enginie Hexena 2 :-).

Mniejsza juz o to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 17:44, Dann napisał:

Bo więcej ludzi łyknie grę, jak w tytule będzie miała wyraz : Doom, Fallout, Starcraft, Baldur''s
Gate itd. (a mogę wymieniać i wymieniać ;-)).
Nie ważne, że gra pt. Doom będzie symulatorem toczącego się kamienia.



To mi przypomina drogę jaką przebyła seria Police Quest->SWAT 4 lub UFO Enemy Unknown->UFO Interceptor. Fallout jest na dobrej drodze by dołącyć do tego zestawienia: cRPG->FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować