Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2006 o 14:17, Adham napisał:

"Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.
Prosimy spróbować ponownie za kilka minut."

Napisz podzas wyświetlania której strony wyskoczył ten błąd, jeśli na gram.pl
to obrazek wrzyć na http://imageshack.us/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 19:53, Adham napisał:


Obróć kamerę bo na widok z boku bo na razie to nic nie widać ... ALe z tego obrazka można wywnioskować że do tyłu nie bo za daleko, w bok chyba też nie ... w takim razie przed siebie ...
Pamietaj że ta gra jest skrajnie liniowa, widzisz drążek => skaczesz, kierat=> obracasz go ... chociaż mój kumpel na samym pączątku gry błądził i błądził i odkrył przejście do areny obok 1 LU o którym NIKT nie miał pojęcia! Nawet na oficjalnym forum ubi pisano iz jest niemożliwe ponowne dojście tam , a najsmieszniejsze ze on myślał że tą drogą trzeba przejść ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

już mam. Trzeba było pojechać windą, pobiec po ścianie i odbijać się od ściany. Teraz drugi golem. :/

...a mogę się cofnąć do tej drugiej wieży, bo wtedy podobno łatwiej jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne że możesz, ale nie widze sensu skoro jesteś już tak daleko, gra sama cie zaprowadzi do wyjścia, a jest ono juz blisko. Zresztą i tak byś musiał w końcu do tej wieży dojść, "a co masz zrobić jutro zrób dziś" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 19:55, Sand Wraith napisał:

Jasne że możesz, ale nie widze sensu skoro jesteś już tak daleko, gra sama cie zaprowadzi do
wyjścia, a jest ono juz blisko. Zresztą i tak byś musiał w końcu do tej wieży dojść, "a co
masz zrobić jutro zrób dziś" ...


hehe, ja nie naspisuję save''ów... i wczytałem sobie ten z momentem wyboru drogi :)
Teraz nie wiem co zrobić, gdy po wykonaniu misji w ogrodach wracam do terażniejszości i wyjście mam zablokowane przez kamienie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kolejny zastój :P w Ogrodach "dobre miejsce, ale zły czas"...
Ponieważ nie chce mi się tyle razy przechodzić czegoś, czego nie przejdę, zacząłem od nowa :P Właśnie dostałem Serpenta i mam dwa LU... masakra :) Przez LU skoczyło mi ciśnienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 14:54, Adham napisał:

1.Mam pytanie: ile LU można zdobyć przed walką z cesarzową (pierwszą walką)? Tu http://princeofpersia.konsola.pl/warrior_within_sekrety.php
jest rysunek z LU, w odpowiedzi proszę o numery tylko.
2.Czy można skądś zdobyć ścieżkę dźwiękową z gry?


Ad. 1 Nie wiem =P
Ad. 2 Tak, kupując Prince of Persia: Dwa Trony otrzymuje się płytę CD ze ścieżką dźwiękową z wszystkich trzech cześci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 14:54, Adham napisał:

1.Mam pytanie: ile LU można zdobyć przed walką z cesarzową (pierwszą walką)? Tu http://princeofpersia.konsola.pl/warrior_within_sekrety.php
jest rysunek z LU, w odpowiedzi proszę o numery tylko.
2.Czy można skądś zdobyć ścieżkę dźwiękową z gry?

Ad.1 Hmm pomyślmy ...
1. Po walce z Shadee
2. W tej centralnej hali
3.W miejscu gdzie walcztyłeś z crowmasterem po raz pierwszy (ale w przeszłości i po tym jak masz "eye of the storm")
4. W gardenie
5.W gardenie
6. W mechanicle tower

Czyli razem 6 ... Okazuje sie że po wszystkie mozna się wrócić (oprócz tego pierwszego gardena bo po jakimś czasie drzwi sie zamykają)

7.W więzieniu
8.W library
9. Tam gdzie Shadee puściła "oczko"

I to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 15:01, Sand Wraith napisał:

4. W gardenie
5.W gardenie


I właśnie tu mam pytanie: jedno z LU jest *SPOILER* po aktywowaniu wieży. A to drugie... no właśnie - patrząc po różnych solucjach nie mogę określić jego miejsca. Masz może jakieś screeny z tego miejsca lub jakiś dobry opis dojścia?

PS. Teraz jestem w katakumbach chyba, uciekałem przed Dahaką dwa albo trzy razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 18:03, Adham napisał:

> 4. W gardenie
> 5.W gardenie

I właśnie tu mam pytanie: jedno z LU jest *SPOILER* po aktywowaniu wieży. A to drugie... no
właśnie - patrząc po różnych solucjach nie mogę określić jego miejsca. Masz może jakieś screeny
z tego miejsca lub jakiś dobry opis dojścia?

PS. Teraz jestem w katakumbach chyba, uciekałem przed Dahaką dwa albo trzy razy.

Qrde to masz mały problem, ale o tym za chwile. Pamiętasz miejsce w gardenie gdzie było to wielkie drzewo ? To z którego widać było panoramę zatopionych statków? To właśnie tam, przy wejściu na ten obszar patrz na "barierki" W jednym miejscu jej brakuje, potem to juz ścieżka prowadzi do LU.
A teraz o "problemie" ... jak już napisałem wcześniej ścieżka do tego obszaru zamyka się po jakimś czasie (tam gdzie jest ten wieeelki kamienny posąg z którego płynie woda) , krata opada i koniec ... mam nadzieję że jeszcze bedzie otwarte. W każdym razie powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 21:02, Sand Wraith napisał:

A teraz o "problemie" ... jak już napisałem wcześniej ścieżka do tego obszaru zamyka się po
jakimś czasie (tam gdzie jest ten wieeelki kamienny posąg z którego płynie woda) , krata opada
i koniec ... mam nadzieję że jeszcze bedzie otwarte. W każdym razie powodzenia.


Czytałem trochę sloucji w kilku momentach - z niej wychodzi, że jestem w 18 rozdziale ("Throne and Mask"), a od 19 będzie zamknięte to przejście. Więc chyba zdąże jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2006 o 10:16, Adham napisał:

Czytałem trochę sloucji w kilku momentach - z niej wychodzi, że jestem w 18 rozdziale ("Throne
and Mask"), a od 19 będzie zamknięte to przejście. Więc chyba zdąże jeszcze :)


W ostateczności się wrócisz, w końcu walka z Dahaką jest tego warta (no i ostatni filmik ;p) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 10:35, Sand Wraith napisał:

W ostateczności się wrócisz, w końcu walka z Dahaką jest tego warta (no i ostatni filmik ;p)


Ta walka jest masakryczna :P Próbowałem walczyć z Cesarzową i z Dahaką... Drugi jest łatwiejszy. Niewiele mi zabrakło, ale zawsze ginę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I przeszedłem po kilku tygodniach grania. :)
Grałem na easy (pierwszy raz zawsze gram na easy :))
Znalazłem 41 skrzyń (zabrakło mi 4 z postaciami i 5 miejsc)
Lepiej grało mi się Wraithem (szczególnie to, jak rzucał toporem w księcia)
Cesarzowa za pierwszym razem jest trudniejsza niż za drugim. Na każdego bossa znalazłem taktykę.
Ulubiona moc to Revenge of Time (czy coś - ta ''czerwona'').
Life Upgrades miałem wszystkie, więc mieczyk Wody też był :)
Znalazłem dwie bronie specjalne - kij hokejowy i miecz świetlny (walka z nim była prościutka).
To chyba tyle :)
Mam nadzieję, że jeśli ktoś będzie miał tyle problemów co ja z tą grą, będę mógł pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 14:44, Adham napisał:

I przeszedłem po kilku tygodniach grania. :)
Grałem na easy (pierwszy raz zawsze gram na easy :))
Znalazłem 41 skrzyń (zabrakło mi 4 z postaciami i 5 miejsc)
Lepiej grało mi się Wraithem (szczególnie to, jak rzucał toporem w księcia)
Cesarzowa za pierwszym razem jest trudniejsza niż za drugim. Na każdego bossa znalazłem taktykę.
Ulubiona moc to Revenge of Time (czy coś - ta ''czerwona'').
Life Upgrades miałem wszystkie, więc mieczyk Wody też był :)
Znalazłem dwie bronie specjalne - kij hokejowy i miecz świetlny (walka z nim była prościutka).
To chyba tyle :)
Mam nadzieję, że jeśli ktoś będzie miał tyle problemów co ja z tą grą, będę mógł pomóc :)


No ba że Sand Wraith to gosć ;p
A co do posta Incrida ... Walka z Dahaką jest łatwiejsza i szybsza, z Dahaką dam sobie radę w 2 minuty, a z Cesarzową to na tej krawędzi powisze se z kwadrans ... Revenge of time jest najbardziej efektowną mocą, ale o wiele bardziej efektywną jest eye of the storm (spowolnienie, bierzemy piach, spowolnienie, bierzemy piach) a najlepsza broń to i tak light sword => instant kill wymiata, ale po jakims czasie gra się robi nudna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja przeszedlem cesarzowa na zywiol, bez wiekszej taktyki a dahaka zawsze upolowywal mnie mackami co mnie cholernie wkurzalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować