Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2009 o 13:10, Kalejdoskop86 napisał:

Czy to błąd graficzny gry?
Bo wkurza trochę, te czarne plamy... :/


A możesz wskazać dokładne połozenie tych "czarnych plam"? Ja nie widzę nic dziwnego na tym screenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 13:31, hunter22 napisał:

A możesz wskazać dokładne połozenie tych "czarnych plam"? Ja nie widzę nic dziwnego na
tym screenie...

Jak nie. ;P
W paru miejscach w grze to było i chodzi głównie o to, że np. pewien obiekt jest normalny, ale jak się przyjdzie do określonego miejsca to robi się cały czarny jak na screenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 13:34, Kalejdoskop86 napisał:

W paru miejscach w grze to było i chodzi głównie o to, że np. pewien obiekt jest normalny,
ale jak się przyjdzie do określonego miejsca to robi się cały czarny jak na screenie.


A jaka karta graficzna? Najnowsze stery? Wygląda to na problemy ze sterami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 13:47, hunter22 napisał:

A jaka karta graficzna? Najnowsze stery? Wygląda to na problemy ze sterami :P

Najnowsze sterowniki, karta GTX 260. ;}
Ale nie popsuje to karty graficznej czy monitora?

EDIT
: Podkreślam, gra działa bardzo dobrze, tylko w 2,3 miejscach się zdarza to, że takie czarne obiekty są. Tak to wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 15:05, Kalejdoskop86 napisał:

Najnowsze sterowniki, karta GTX 260. ;}


No to raczej nie wina karty :P

Dnia 21.01.2009 o 15:05, Kalejdoskop86 napisał:

Ale nie popsuje to karty graficznej czy monitora?


Na ogół grozi to wybuchem, ale nie w tym przypadku :P

Dnia 21.01.2009 o 15:05, Kalejdoskop86 napisał:


EDIT
: Podkreślam, gra działa bardzo dobrze, tylko w 2,3 miejscach się zdarza to,
że takie czarne obiekty są. Tak to wszystko ok.


Skoro się to zdarza rzadko można to olać i grać bez marudzenia na czarne plamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 15:09, hunter22 napisał:

No to raczej nie wina karty :P
Na ogół grozi to wybuchem, ale nie w tym przypadku :P

:P

Dnia 21.01.2009 o 15:09, hunter22 napisał:

Skoro się to zdarza rzadko można to olać i grać bez marudzenia na czarne plamy ;)

Interesuje mnie, dlaczego to się zdarza. Tylko w paru miejscach. Później, jak np. zeskoczę trochę niżej jest ok, tylko w paru miejscach tak się działo... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem Prince Of Persie: Dusza wojownika :D Nieużywana z Allegro za 15zł. Zły jestem bo aukcje widziałem a do końca było 30minut. Dwa Trony i doszło tylko do 10zł! NIe zdążyłem! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 18:07, Gothic 12 napisał:

Właśnie zamówiłem Prince Of Persie: Dusza wojownika :D Nieużywana z Allegro za 15zł.
Zły jestem bo aukcje widziałem a do końca było 30minut. Dwa Trony i doszło tylko do 10zł!
NIe zdążyłem! :(

Za 15 zł można kupić grę w sklepie Electro lub 16,90 Agard.pl. Ja na twoim miejscu bym kupił w tych sklepach niż w niepewnym allegro za taką samą cenę.
Chociaż przesyłka 12 zł więc nie opłaca się kupowć samej gry, a jeśli już to lepiej w zwykłym sklepie na mieście ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 19:12, rafekx 12 napisał:

Zaczynam grać właśnie w Dusze Wojownika,i czy jest ona dłuższą grą od Piasków Czasu??

To zależy komu w co się łatwiej gra, może jest dłuższa, ale ja miałem z nią mniej problemów niż z piaskami, ta walka w windzie mnie dobijała :P A w Duszy Wojownika wszystko mi gładko szło i starczyło na około 15 godzin grania, za drugim razem zeszło mi się około 5 godziny, grałem aby zebrać wszystkie dodatkowe życia, więc trudno określić na ile starczy tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 19:12, rafekx 12 napisał:

Zaczynam grać właśnie w Dusze Wojownika,i czy jest ona dłuższą grą od Piasków Czasu??


Dusza Wojownika jest zdecydowanie dłuższa od Piasków Czasu, nierzadkie są też w niej walki z bossami (na dodatek dość wymagające). I taka rada na początek - jak będziesz grał to uważnie się rozglądaj, bo jeśli zbierzesz wszystkie life upgrady (zdaje się że jest ich siedem) to zobaczysz alternatywne - a przy tym właściwe - zakończenie tej gry. Jednak Piaski czasu i tak są lepsze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 19:06, Gorn7 napisał:

Za 15 zł można kupić grę w sklepie Electro lub 16,90 Agard.pl. Ja na twoim miejscu bym
kupił w tych sklepach niż w niepewnym allegro za taką samą cenę.


Jeśli przy tej transakcji była opcja "płatność przy odbiorze" to ryzyko jest praktycznie minimalne, bo w takim przypadku należy tylko w obecności pracownika poczty sprawdzić zawartość paczki. Jeśli natomiast nic nie przyjdzie to wówczas pieniędzy sprzedawca nie dostanie, czyli nic nie straci, no chyba że trochę nerwów, bo to mimo wszystko irytujące, ale przypadki w których sprzedawca zgadzający się na zapłatę za pobraniem nie wysyła paczki należą do rzadkości.

Dnia 29.01.2009 o 19:06, Gorn7 napisał:

Chociaż przesyłka 12 zł więc nie opłaca się kupowć samej gry, a jeśli już to lepiej w
zwykłym sklepie na mieście ;-).


Jeśli jest taka możliwość to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 19:21, dave03 napisał:

> Zaczynam grać właśnie w Dusze Wojownika,i czy jest ona dłuższą grą od Piasków Czasu??


Dusza Wojownika jest zdecydowanie dłuższa od Piasków Czasu, nierzadkie są też w niej
walki z bossami (na dodatek dość wymagające). I taka rada na początek - jak będziesz
grał to uważnie się rozglądaj, bo jeśli zbierzesz wszystkie life upgrady (zdaje się że
jest ich siedem) to zobaczysz alternatywne - a przy tym właściwe - zakończenie tej gry.
Jednak Piaski czasu i tak są lepsze ;P



Dusza Wojownika lepsza! ;) 7 ? A nie 9 ? Ja tam przeszedlem tylko z 5 chyba, tak czy tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 20:39, Izrafel92 napisał:

Dusza Wojownika lepsza! ;)


Ja tam wolę Piaski Czasu i nic nie jest w stanie tego zmienić :)

Dnia 29.01.2009 o 20:39, Izrafel92 napisał:

7 ? A nie 9 ? Ja tam przeszedlem tylko z 5 chyba, tak czy tak.


Rzeczywiście, masz rację, ale wyżej wyraźnie zaznaczyłem to ze nie mam w tym przypadku pewności na 100%.

rafekx 12 --->

Jeśli będziesz chciał to daj znać a podam Ci linka ze screenami wszystkich life upgradów dzięki którym zobaczysz od razu alternatywne zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;) wiedzialem, ze w koncu bede mial racje kiedys. hehe.

Piaski Czasu nie byly zle. Podobaly mi sie, jak cla trylogia zreszta. Dusza Wojownika jest jednak nie do przebicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2009 o 21:48, dave03 napisał:

Jeśli będziesz chciał to daj znać a podam Ci linka ze screenami wszystkich life upgradów
dzięki którym zobaczysz od razu alternatywne zakończenie.


Ok to mogę prosić tego linka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 18:07, Gothic 12 napisał:

Właśnie zamówiłem Prince Of Persie: Dusza wojownika :D Nieużywana z Allegro za 15zł.
Zły jestem bo aukcje widziałem a do końca było 30minut. Dwa Trony i doszło tylko do 10zł!
NIe zdążyłem! :(

niewiele stracileś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować