Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Witam!
Mam następujący problem: uruchamiam Prince of Persia Dusza Wojownika, lecą twórcy itp. i gdy mam stworzyć swój profil nie mogę nic wpisać. Zostaje mi tylko możliwość kliknięcia "Stwórz" po czym gra wraca do ekranu głównego. Wie ktoś co jest nie tak?
EDIT: Sprawa nie aktualna - naprawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, pokonałem cesarzowa i nic nie wiem gdzie iść po jej pokonaniu miałem loading i mnie cofało na początek gry i nie wiem o co be aha tego PoP 2 mam na PS2 nie wiem czy dużo to zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie nietypowe pytanie, w sumie odnośnie całej trylogii PoP.

Albowiem zakupiłem wszystkie części w Premium Games i eee.. mm... pamiętam je ze świetnego klimatu, budowanego w sporej ilości przez angielski dubbing... a tu wyskakuje mi wszystko po polsku... czy jest jakaś opcja zamiany na angielski (np. jak w Mass Effect 2 wymiana jakichs plikow, czy moze cokolwiek innego)?

Jakies porady/linki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki dziwny problem... otóż po przemianie w Sand Wraith wracam do sali tronowej i napotykam na bossa, którego... nie widać! Nie byłoby to takie złe gdyby nie to, że trudno jest walczyć z czymś wielkim i latającym jak widzisz tylko jego oczy. :D

Czy ktoś wie co może to powodować? O ten okropny sabotaż posądzam kartę graficzną mojego staruszka, ale to może być dosłownie wszystko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 14:36, Tangizz napisał:

Jakies porady/linki ?

Mocno zacisnąć zęby.

Jeśli masz szczęście to druga część jest zlokalizowana kinowo. Pierwsza i trzecia - niestety pełna. Co w pierwszej jeszcze tak mocno nie kuje w uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może problem uda się rozwiązać instalując jakieś starsze sterowniki do karty graficznej. Niestety starsze gry mają to do siebie iż często z nowszymi wersjami sterowników sprawiają problemy. Innego wyjścia w tej sytuacji nie widzę a zakładam że Twój sprzęt działa prawidłowo.
Swoją drogą aktualnie gram trochę w PoP: Dwa Trony i też mi się czasami pojawiają jakieś graficzne przekłamania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starszych niż mam aktualnie chyba nie ma. :D Ale pogrzebię, może coś znajdę. ;) W T2T mam tą samą sytuację, ale nie jest ona tak uciążliwa jak w WW - Kaileena zupełnie mi się nie "wyświetla". Na filmach jest, ale nie ma ich na animowanych wstawkach. Dalej chyba już nie znalazłam żadnych takich problemów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 20:22, Kakarotto napisał:

> O ten okropny sabotaż posądzam kartę graficzną

A co to za karta? ;)


Radeon 9200SE 128MB. Ogólnie mój komputer to straszny staruszek, ale czasem mu się uda pociągnąć jakąś fajną gierkę. ;)

I w moim przypadku musiałam się postarać o nowszy sterownik. Teraz wszystko już działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 20:37, Penny89 napisał:

Radeon 9200SE 128MB. Ogólnie mój komputer to straszny staruszek, ale czasem mu się uda
pociągnąć jakąś fajną gierkę. ;)


Miałem kilka lat temu tą kartę :)

Dnia 31.05.2010 o 20:37, Penny89 napisał:

I w moim przypadku musiałam się postarać o nowszy sterownik. Teraz wszystko już działa
jak należy.


Czyli normalka jeśli chodzi o tą kartę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 17:57, The_Warrior napisał:

Potrzebuję pomocy, utknąłem w jednym punkcie i nie wiem co dalej. Jestem teraz w ogrodach:


Wdrapujesz się na ściankę widoczną po prawej, potem na drzewo i dalej już bardzo prosto, z pnia na pień i sam się zorientujesz.

Ja natomiast ma taki problem, otóż chciałbym zebrać wszystkie life upgrade''y ale zupełnie zapomniałem o tym pierwszym, w miejscu gdzie trzeba przesunąć monument (na ziemi jest trochę krwi). Jestem już na etapie kiedy wracam do sali tronowej po maskę i teoretycznie mogę się dość sporo cofnąć ale czy aż tak daleko? Da radę jeszcze wrócić w tamto miejsce? Może ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 11:39, Wiles napisał:

Może ktoś pomóc?

Nie pamiętam już dokładnie tej gry ale pamiętam że też ominąłem któryś z pierwszych upów i mimo to udało mi się wrócić i zebrać wszystkie. Spróbuj, ja obstawiam ze powinno się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ok. znalazłem wszystkie ale... no właśnie... Upgrade przy ołtarzu ofiarnym... W końcu do niego dotarłem lecz okazało się, że to był bilet tylko w jedną stronę :D Wrócić już nie mam jak, przejście jest zniszczone a po własnych śladach się nie da. No to może do przodu i jakoś w końcu się dotrze z powrotem do sali tronowej. No i tutaj też klops bowiem w pewnym momencie w trakcie gry pojawiał się Dahaka i rzucał gdzieś tam gracza który musiał uciekać. Teraz natomiast Dahaki niema, tylko dziura w ścianie i przepaść. Heh...może jeszcze jakieś pomysły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 15:37, Harrolfo napisał:

Po prawej stronie powinieneś mieć takie schodo-podobne bloki :)


Owszem, jednak jest to droga która zaprowadzi mnie najpierw do portalu gdzie przeniosę się w przeszłość a później dojdę do momentu gdzie wcześniej pojawiał się Dahaka. Teraz go niema i dalej nigdzie się nie ruszę bo jest tylko dziura w ścianie i przepaść. W pobliżu niema nic za co można by złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem. Wróciłem po znajdźkę i nie miałem jak wrócić. Mógłbyś podrzucić zapis gry, wgrałbym PoPa i popróbowalibyśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować