Zaloguj się, aby obserwować  
Zurris

ulubione radio

267 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2007 o 22:37, gogowitczak napisał:

yo wy wszyscy tylko "radio zet", RMF FM i inne bzdury. A gdzie miejsce na jedyne-sluszne-radio!?
Zagluszacie siebie sluchawkami w uszach i tymi waszymi "empetrujkami" zamiast sluchać
prawie-katolickiego glosu z Torunia :D


O kurde zapomniałam! RADIO MARYJA! :D Kiedyś bywało, że włączałam i się nabjałam z tego ale dziś już nie włączam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 09:49, Madia napisał:

> yo wy wszyscy tylko "radio zet", RMF FM i inne bzdury. A gdzie miejsce na jedyne-sluszne-radio!?

> Zagluszacie siebie sluchawkami w uszach i tymi waszymi "empetrujkami" zamiast sluchać

> prawie-katolickiego glosu z Torunia :D

O kurde zapomniałam! RADIO MARYJA! :D Kiedyś bywało, że włączałam i się nabjałam z tego ale
dziś już nie włączam


yo nie wiolno sie nabijac z prawie-katolickiej rozglosni (tylko bez nazwisk) Ojca Tadeusza :)

"dzis juz nie wlaczam" taaa ciekawe dlaczego. Moze bo Ci GRUPA ŻYDY (czy ITI nie pamietam :)) mozg wyprala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 19:25, HumanGhost napisał:

Cały czas jak do niedawna słuchałem RMF FM, ale od niedawna zacząłem tez słuchac Radia Zet
i musze powiedziec, że tez fajne radio. :-)


Nooo dopóki nie zaczną nawijać o bzdetach ;) ja raz to raz to słucham w zależności czy gadają czymuza leci ;) w sumie wole zetke ale RMF FM też jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione radia to Sunshine-Live i radio BIS. No i DMC w muzycznym radiu.

Ale tak w ogóle to jestem tu w innym celu. Na stronie sunshine-live można słuchać radia ale tylko w WMP lub real player. Wiecie może jak odpalić to radio w winampie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 17:25, Metal-jestem napisał:

Nie lubię radia, nigdy nie puszczają tam metalu.


Jeśli masz szczęście mieszkać na Sląsku albo w Warszawie to poszukaj stacji Antyradio.
Metalu i ciężkiej muzyki czasem tam aż za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odnowić ten temat. Moim ulubionym radiem jest ESKA Lublin (czy ktoś wie po jakim czasie wysyłaj grę i płytkę którą się dostało ma antenie?? Bo dostałem grę i płyte z muzyką ale czekam tydzień i nic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....gdzieś ze 3 lata temu szukałem odpowiedniego radia dla siebie w swoim zramolałym odbiorniku (neta wtedy jeszcze nie posiadałem) i ostawałem się na Trójce polskim radiu, czasem od biedy jakaś zetka lub rmf. (dzisiaj nawet by mi do głowy nie przyszło, by zapuścić z własnej woli ten dance'owo zetkowy crap)
Ale, jako że mieszkam niedaleko granicy czeskiej, pewnego razu złapałem fale bardzo interesującego czeskiego radia. Słucham go do dziś i zwie się...

Radio Hey - Grają tam wszelakie rodzaje rock''a , od totalnych klasyków ( Floydzi, ACDC) po punk, a także i metal (od heavy po grind) w specjalnych audycjach , dobór większości utworów jest moim zdaniem wyśmienity, dzięki temu radiu poznałem wiele ciekawych zespołów;) I nie przeszkadza mi nawet "cesky" język, przez ten czas zdążyłem się przyzwyczaić, a i pośmiać się jest czasem z czego ;) Jedyną jego wadą jest jak dla mnie puszczanie czasami (choć bardzo rzadko) kawałków, które IMO z rockiem czy metalem mają niewiele wspólnego. Ale to tylko jedna łycha dziegciu w beczce miodu:)

A tak to jeszcze czasem od biedy posłucham AntyRadia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słucham radia,ale kiedyś moją ulubioną rozgłośnią była śp. Radiostacja - za to,że puszczali dużo dobrego drum''n''bassu i świetnej muzyki rockowej.Świętej pamięci,bo to było kiedyś :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie słucham tylko radia internetowego (di.fm), ale wcześniej to Radiostacji (gdzieś tak pod koniec lat 90''), a potem radia PiN 102 FM. Tego drugiego słucham wciąż od czasu do czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 20:58, Amistan napisał:

> Nie lubię radia, nigdy nie puszczają tam metalu.

Jeśli masz szczęście mieszkać na Sląsku albo w Warszawie to poszukaj stacji Antyradio.
Metalu i ciężkiej muzyki czasem tam aż za dużo


Antyradia mozna sluchac przez net ile dusza zapragnie. Oto link: http://213.251.139.121:7000/listen.pls

Jest rock, jest metal, sa ciekawe audycje i dobrze brzmiacy prowadzacy. Jak dla mnie TOP 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować