Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

Command & Conquer - Wszystkie części - Temat Ogólny

1156 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2007 o 18:30, Konował napisał:

Wie ktoś może jakie są wymagania C&C3TW?? Bo nie wiem czy mi pójdzie.


OS: Windows XP, Windows Vista (32-bit; 64-bit versions of Vista are not supported)

CPU: 2.0GHz or high, or AMD equivalent

RAM: 512 MB or more

Disk Drive: 8x or faster DVD drive for retail SKUs, not required for digitally downloaded version

Hard Drive: 8.0 GB or more of free space

Video: GeForce4, ATI Radeon 8500 or greater (ATI Radeon 9200 and 9250 PCI, NVIDIA Geforce 4 MX cards not supported.)

Sound: DirectX 9.0c compatible sound card

Network, Internet Multiplayer: 2 players (no voice support) – 56 Kbps Internet connection; 2-8 players (with voice transmission) – Broadband-class connection

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, te wymagania były podawane już kilkanaście postów wcześniej. Naprawdę wystarczy najpierw przejrzeć przynajmniej kilka stron wcześniej, jeśli się szuka odpowiedzi.

W każdym razie: czytał ktoś recenzję Tiberium Wars w CDA? Gra dostała tam 9/10 i opisano ją niemal w samych superlatywach. Okazuje się, że pełna wersja również działa tak płynnie jak demo. Po tym zaczynam rozważać, czy rzeczywiście tej gry nie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 18:30, Konował napisał:

Wie ktoś może jakie są wymagania C&C3TW?? Bo nie wiem czy mi pójdzie.


Ewentualnie poczytaj to (strony 3-12):

http://www.forumplanet.com/planetcnc/topic.asp?fid=19062&tid=2027739&p=3

Wśród przechwalanek (w większości: mam 2x8800GTX SL) jest opisanych kilka słabszych konfiguracji z opisen jak gra działa "na żywo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.cncden.com/cnc3_gdi_units.shtml - lista jednostek GDI, zresztą pozostałe dwie armie też są na tej stronie. Zanosi się na to, że GDI będzie moją ulubioną armią. Nie ma to jak ulepszone, sprawdzone czołgi i artyleria Juggernaut (następca wersji znanej z Tiberian Sun: Firestorm, również w formie mecha). W dodatku w końcu pojawiły się uzbrojone harvestery (NOD w ramach rekompensaty ma harvestery z siatką maskującą). No i Ghostwalker został zastąpiony przez Commando, wprawdzie inny od tego z pierwszej części, ale zapewne równie użyteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 22:46, Czedwik napisał:

http://www.cncden.com/cnc3_gdi_units.shtml - lista jednostek GDI, zresztą pozostałe dwie armie
też są na tej stronie. Zanosi się na to, że GDI będzie moją ulubioną armią. Nie ma to jak ulepszone,
sprawdzone czołgi i artyleria Juggernaut (następca wersji znanej z Tiberian Sun: Firestorm,
również w formie mecha). W dodatku w końcu pojawiły się uzbrojone harvestery (NOD w ramach
rekompensaty ma harvestery z siatką maskującą). No i Ghostwalker został zastąpiony przez Commando,
wprawdzie inny od tego z pierwszej części, ale zapewne równie użyteczny.


Tu jest fajniejsza stronka http://www.cc-series.pl/tiberian/?do,arch,xFilter,cat,offSet,128/Command_and_Conquer_3_News.html i to w dodatku po polsku są na niej opisane nietylko jednostki ale także budynki i chraktersystyka postaci występująca podczas przerywników filmowych oczywiście opis dotyczy wszystkich 3 frakcji - miłej lekturki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że gorsza(przynajmniej pod jednym względem), bo trzeba mieć tam konto i zbierać jakieś punkty, aby móc poczytać choćby same opisy, a nie będę zakładał konta do jednej rzeczy. A czy są tam jakieś unikalne opisy? Póki co zostaję przy stronach zagranicznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie na C&C-Reactor!!! W imię wszystkich jego użytkowników!!! Nie wieźcie Herezją Czedwik''a... Aby odczytywać już wszystkie artykuły wystarczy 900/1000 pkt !!!
Wiem bo jestem kapitanem... :D... A w ogóle to git strona... Nie wierzcie w Herezję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że lepiej jest, gdy strona jest powszechnie dostępna i do przeglądania treści nie wymaga rejestracji czy zbierania punktów. Jak potrzebna szybka informacja to lepiej chyba wejść na którąś ze stron pozbawionych takich wymagań, a zagranicznych tego typu jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa... Tylko nie wszyscy znają angielski lub niemiecki... A jak napiszesz 1 komentarz to masz już (chyba) 75pkt... A Artykuły są np. o Voxel''owaniu jednostek itp...
Jak Ci to nie jest potrzebne... To zbierasz pkt... I czytasz potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy trailer odnośnie Tiberium Wars, a dokładniej to poświęcony jest organizacji Global Defense Initiative. Plik zajmuje ~460MB, trwa 1:41 i jest w rozdzielczości 1280x720. Polecam. :)

Do pobrania stąd:
http://www.3dgamers.com/dlselect/games/cc3tiberiumwars/cc3_charactertrailer_gdi.mov.html
lub
http://www.gamershell.com/download_18408.shtml

20070324213042

20070324213210

20070324213246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to jest to zlepek filmików z gry. Jestem ciekaw efektu końcowego w grze, chociaż jak czytałem w recenzjach większość prezentuje się marnie pod względem aktorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:38, Czedwik napisał:

Z tego co widzę to jest to zlepek filmików z gry. Jestem ciekaw efektu końcowego w grze, chociaż jak czytałem > w recenzjach większość prezentuje się marnie pod względem aktorskim.

Ja znalazłem różne opinie, jednak trudno ocenić to na podstawie tych ocen. Nie wiem ile dana osoba widziała itd. Poza tym kwestia dyskusyjna czy będzie to marne czy nie. Jednemu podoba się gra aktorska w filmach klasy B innemu tylko filmy z 60 gwiazdami rodem z Hollywood. Znalazłem kilka (unikalnych :)) fotek z produkcji.

20070325155431

20070325155545

20070325155622

20070325155650

20070325155735

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz czasem, jak się nazywa aktorka na czwartym obrazku? Bo coś mi się zdaje, że już ją widziałem w jakimś serialu (dzwoni mi coś w okolicach Star Trek DS9 :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 16:13, Blackhand napisał:

Nie wiesz czasem, jak się nazywa aktorka na czwartym obrazku? Bo coś mi się zdaje, że już ją widziałem w > jakimś serialu (dzwoni mi coś w okolicach Star Trek DS9 :)).

Jest to Shanon Cook (w grze gra reporterkę CNN - Cassandra Blair). Korzystając z okazji kilka innych fotek w tym dwie z gry. :)

1. Joseph D. Kucan as Kane (leader of Brotherhood of Nod).
2. Billy Dee Williams as GDI Director Redmond Boyle
3. Napisane na początku posta.

20070325162949

20070325163108

20070325163150

20070325163349

20070325163437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo coś w ogóle o jakichś scenkach akcji (takie jak były w pierwszym C&C przed misjami i po)? Bo wygląda na to, że chyba ich nie będzie, a w recenzjach, które czytałem ani słowem o tym nie wspomniano. Jeśli nie to szkoda, bo były dobrym urozmaiceniem, lepszym niż scenki wyłącznie mówione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 19:47, Czedwik napisał:

A wiadomo coś w ogóle o jakichś scenkach akcji (takie jak były w pierwszym C&C przed misjami
i po)? Bo wygląda na to, że chyba ich nie będzie, a w recenzjach, które czytałem ani słowem
o tym nie wspomniano. Jeśli nie to szkoda, bo były dobrym urozmaiceniem, lepszym niż scenki
wyłącznie mówione.

Na trailerach było widać kilka, ale były one wplecione w "normalne filmiki". Widac na nich,np jak obcy przeprowadzają inwazję, jak niszcza miasto, jest też użycie działa jonowego przez GDI. Scenki z Tiberian Sun były też mocne. Atak Mammoth Tanka na bazę NOD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Najwyraźniej coś mi się pochrzaniło - być może kojarzę ją z jakiegoś innego serialu lub filmu (mniejsza o to, w razie czego sam sobie poszukam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować