Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

Command & Conquer - Wszystkie części - Temat Ogólny

1156 postów w tym temacie

OS: Windows XP, Windows Vista (32-bit; Wersja 64 bitowa Visty nie jest obsługiwana)
CPU: 2.0GHz/2000+ lub więcej,
RAM: 512 MB lub więcej
Napęd: 8x lub szybszy DVD dla edycji pudełkowej, nie wymagne do wersji z EA Link Dysk Twardy: 8.0 GB lub więcej wolnego miejsca
Video: GeForce4, ATI Radeon 8500 lub lepszy (ATI Radeon 9200 and 9250 PCI, NVIDIA Geforce 4 MX nie są obsługiwane)
Sound: Karta dźwiękowa kompatibilna z Directx 9.0c
Sieć, Internet Multiplayer: 2 graczy (bez rozmów głosowych) – Internet z prędkością 56kbs. 2-8 graczy (z rozmowami głosowymi) – Internet z prędkością 256kbs lub więcej


Wymagania sprzętowe. Jak dla mnie to C&C3 to taki remake 1. Co nie oznacza że nie czekam na niego :D

http://cc-series.pl/index.php?do,show

Fani! Wejdźcie na stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 20:39, Czedwik napisał:

Dla jednych najgorszy, a dla większości najlepszy :) Kwestia gustu.


Zgadzam sie :-)

Dnia 25.02.2007 o 20:39, Czedwik napisał:

Według mnie jest dobrze,
jak elitarne jednostki mają ograniczenia (jak np. w DoW) i istnieje jakiś górny limit. Wtedy
gra staje się bardziej taktyczna i wymusza na graczu używanie zróżnicowanej armii, a nie spamowanie
jednym-dwoma typami jednostek w końcowej fazie gry. Na razie wygląda na to, że mamucik nie
będzie limitowany (na filmach było widać po 3-4 naraz), więc chyba nie będzie pojedynczych
limitów.


Ja bym chcial zeby ich nie bylo :-D

BTW Czy ktos moze napisac cos o demku? Bo za nim mi sie sciagnie... Jak sie gra w ogole??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 15:14, Pablo Querte napisał:

Wymagania sprzętowe. Jak dla mnie to C&C3 to taki remake 1. Co nie oznacza że nie czekam na
niego :D

A to są zalecane czy minimalne? Jeśli nie, to jakie one są? W tamtym newsie na podanej stronie nie znalazłem ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem mile zaskoczony demem. Zabawa jest przednia,pomimo że w samej grze nie ma nic przełomowego. No i powróciły filmiki:) Naprawdę fajnie się gra, A.I jest całkiem nieźle opracowane, komputer stara się unikać wysyłania oddziałów na śmierć( przynajmniej w potyczkach, w misji ciągle wysyłał nieskuteczne oddziały które szybko padały)

To taki powrót do korzeni...

P.S Na moim starym komputerze (Intel celeron 2.6 Ghz, 768 RAM i Radeonie 9200) gra na średnich detalach naprawdę nieźle chodzi. Widać ktoś pomęczył się nad kodem gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że na kompie Athlon 64 3200, 2 GB RAM, GF 7900 GT powinno działać płynnie na maksymalnych. Ciekawe czy w przypadku pełnej wersji coś się jeszcze z wydajnością zmieni (jeśli tak, to oby na jeszcze lepsze :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 21:06, Czedwik napisał:

No to widzę, że na kompie Athlon 64 3200, 2 GB RAM, GF 7900 GT powinno działać płynnie na maksymalnych.
Ciekawe czy w przypadku pełnej wersji coś się jeszcze z wydajnością zmieni (jeśli tak, to oby
na jeszcze lepsze :)).

Po twoich postach widzę że chyba jeszcze nie grałeś w demo.Czemu go sobie po prostu nie ściągniesz?
Nie, limitów żadnych nie widziałem:) Wybudowałem sobie tyle mamutów ile chciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 23:20, Czedwik napisał:

Wersje różnią się tylko obrazkiem na dodawanej podkładce pod mysz. Niczym więcej :)


a mam pytanie czy w wersji NOD można grać tylko NOD a w wersji GDI GDI??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 23:26, Pawlo100 napisał:

a mam pytanie czy w wersji NOD można grać tylko NOD a w wersji GDI GDI??

Nie, żadnych zmian w grze nie ma! :) Te "wersje" różnią się jedynie dodatkiem dorzucanym od gram.pl, wybierz tę podkładkę, która ci się podoba. Nie ma różnych wersji u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 23:31, Czedwik napisał:

> a mam pytanie czy w wersji NOD można grać tylko NOD a w wersji GDI GDI??
>
Nie, żadnych zmian w grze nie ma! :) Te "wersje" różnią się jedynie dodatkiem dorzucanym od
gram.pl, wybierz tę podkładkę, która ci się podoba. Nie ma różnych wersji u nas.


Dzięki mysłałem że sie tym róznią bo w tiberian sun tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 23:26, Pawlo100 napisał:

a mam pytanie czy w wersji NOD można grać tylko NOD a w wersji GDI GDI??


Na szczescie tak nie jest, ale skad Ci to w ogole przyszlo do glowy ;-D To bylby idiotyzm gdyby tak zrobili ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram ostotnio w demko C&C3. Odniosłem wrażenie iż engine gry to ten sam co w Bitwie o Śródziemie 2. Może mi ktoś powiedzieć czy się mylę czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 23:03, stanlee napisał:

Gram ostotnio w demko C&C3. Odniosłem wrażenie iż engine gry to ten sam co w Bitwie o Śródziemie
2. Może mi ktoś powiedzieć czy się mylę czy nie.


Nie, nie mylisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 23:03, stanlee napisał:

Gram ostotnio w demko C&C3. Odniosłem wrażenie iż engine gry to ten sam co w Bitwie o Śródziemie
2. Może mi ktoś powiedzieć czy się mylę czy nie.


Ale chyba lepiej wyglada... czy nie? Bo nie wiem... bo nie gralem ;-P A BoS2 jest brzydka jak noc ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 06:43, Kris_bla napisał:

Ale chyba lepiej wyglada... czy nie? Bo nie wiem... bo nie gralem ;-P A BoS2 jest brzydka jak
noc ;-D


Niezgodziłbym sie że BoŚ2 wygląda źle, a C&C3 wygląa inaczej, bo i świat gry jest inny. A czy lepiej, nie wiem w końcu grałem w demo się okaże jak dostane prłną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 09:28, stanlee napisał:

Niezgodziłbym sie że BoŚ2 wygląda źle, a C&C3 wygląa inaczej, bo i świat gry jest inny. A czy
lepiej, nie wiem w końcu grałem w demo się okaże jak dostane prłną wersję.


Ale znaczacej roznicy nie ma? Troche szkoda, bo grafika z BoS2 jest dosc archaiczna jak na dzisiejsze czasy ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować