Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

Command & Conquer - Wszystkie części - Temat Ogólny

1156 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2007 o 14:02, Kris_bla napisał:

Ale znaczacej roznicy nie ma? Troche szkoda, bo grafika z BoS2 jest dosc archaiczna jak na
dzisiejsze czasy ;-P

Według mnie grafika w BoŚ2 ma klimat, mimo tej archaiczności. A w C&C3 może być podobnie, głównie dzięki drobnym smaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 14:20, stanlee napisał:

Według mnie grafika w BoŚ2 ma klimat, mimo tej archaiczności. A w C&C3 może być podobnie, głównie
dzięki drobnym smaczką.


Coz teoretycznie grafa nie jest najwazniejsza :-D A C&C i tak wymiecie wszystkie RTSy ;-D (I hope)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no przecież juz jest demko od 2 dni.........gierka wymiata.grafika modzio i optymalizacja super jest na słabszych komach da radę pograć spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko z Bitwy o Śródziemie 2... ten engine jest wzięty z C&C Generals,gdzie został użyty po raz pierwszy...trochę go podrasowali, i koniec końców i tak nieźle wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 20:31, Darkstar181 napisał:

Żeby tylko z Bitwy o Śródziemie 2... ten engine jest wzięty z C&C Generals,gdzie został użyty
po raz pierwszy...trochę go podrasowali, i koniec końców i tak nieźle wygląda:)


Podrasowali go sporo. A samo C&C3 bedzie grą bardzo dobrą. Takie odnoszę wrażenie po demie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 20:31, Darkstar181 napisał:

Żeby tylko z Bitwy o Śródziemie 2... ten engine jest wzięty z C&C Generals,gdzie został użyty
po raz pierwszy...trochę go podrasowali, i koniec końców i tak nieźle wygląda:)

Hm, a nie było przypadkiem tak, że ten sam engine był użyty jeszcze w Renegade? Tam chyba była najbardziej pierwotna wersja silnika Sage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 21:41, Czedwik napisał:

Hm, a nie było przypadkiem tak, że ten sam engine był użyty jeszcze w Renegade? Tam chyba była
najbardziej pierwotna wersja silnika Sage.

Tak w istocie było. Tylko,że jak się spojrzy na najnowsze C&C 3 to można się nieźle zdziwić, że z temtego engine dało sie tyle wycisnąć. Renegade to już przecież bardzo stara gra, a po drodze byli Generalsi i BoŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 13:52, gunman1 napisał:

ja grałem w redy wszystkie generalsa i ściąganego z bear share tiberian sun:) w to ostatnie
miło się myka..dlatego zakupie c&c3 zaraz po premierze (mam urodzinki 31 marca więc sie dobrze
składa)...................ale fajnie jakby jednak ea nie przyheło taktyki 100 czołgów zniszczonych
to jeszcze raz i tak w kółko mogliby zrobić jakieś ograniczenia aby gra na multi była tak zorganizowana
jak warcraft III


Ściągnięte powiadasz?? Na tym forum oznacza to tylko jedna: BAN. Piratom mówimy nie. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 21:44, Corporal napisał:

Tak w istocie było. Tylko,że jak się spojrzy na najnowsze C&C 3 to można się nieźle zdziwić,
że z temtego engine dało sie tyle wycisnąć. Renegade to już przecież bardzo stara gra, a po
drodze byli Generalsi i BoŚ.


To niezle sie chlopaki postarali, ale to tlumaczy czemu kumplowi na R9600 gra sie uruchamia ;-) A ja nadal nie moge sciagnac demka, dzis naprawili net, oby na dluzej niz na 2h jak ostatnio...

BTW Wiadomo juz cos o Kane Edition?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 18:36, Kris_bla napisał:


To niezle sie chlopaki postarali, ale to tlumaczy czemu kumplowi na R9600 gra sie uruchamia
;-) A ja nadal nie moge sciagnac demka, dzis naprawili net, oby na dluzej niz na 2h jak ostatnio...

No i to powinna być zaleta, że gra działa nawet na takich kartach przy relatywnie dobrej grafice.

Dnia 02.03.2007 o 18:36, Kris_bla napisał:

BTW Wiadomo juz cos o Kane Edition?

Niestety nie. EA milczy odnośnie wydania jego w Polsce. W każdym razie na stronie polskiego oddziału nic jeszcze nie ogłoszono w tej sprawie. Ostatecznie stratę kilku mapek do multi można jeszcze przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam do was. Ma ktoś takiego buga, że podczas rozgrywki demo zwiesza cały komputer nic nie mozna zrobić? Nie jest to z tego, że mam słaby PC. Komuś też się to przytrafiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 18:42, Czedwik napisał:

No i to powinna być zaleta, że gra działa nawet na takich kartach przy relatywnie dobrej grafice.


Na wlasne oczy nie widzialem, ale jak mowilem BoS2 to archaiczna jest ;-P

Dnia 02.03.2007 o 18:42, Czedwik napisał:

Niestety nie. EA milczy odnośnie wydania jego w Polsce. W każdym razie na stronie polskiego
oddziału nic jeszcze nie ogłoszono w tej sprawie. Ostatecznie stratę kilku mapek do multi można
jeszcze przeżyć.


Eh... ja nawet nie znam dokladnie "skladu" tej edycji wiec nie wiem co trace :-P Powaznie tylko mapki daja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 18:46, Kris_bla napisał:

Eh... ja nawet nie znam dokladnie "skladu" tej edycji wiec nie wiem co trace :-P Powaznie tylko
mapki daja?

Mapki, dvd o tworzeniu gry, jakieś 3 dodatkowe skórki na jednostki (?), tapety. I to w zasadzie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 19:00, Czedwik napisał:

Mapki, dvd o tworzeniu gry, jakieś 3 dodatkowe skórki na jednostki (?), tapety. I to w zasadzie
wszystko.


To jakos malo tego strasznie jak na CE nie sadzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wogóle cos słychać o edycji dyrektorskiej ( cos a la kolekcjonerska ) Command and Conquer 3 ?????

Need for speed Carbon była wiec

( pytam bo czekam na medal airborne , ( a nie ustalono jescze premiery polskiej) a C&C 3 wiadomo kiedy wyjdzie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 19:35, Kris_bla napisał:

To jakos malo tego strasznie jak na CE nie sadzicie???

Nom, ale zależy też jaka tego by cena w Polsce była. Jakby było z 299 zł to na pewno nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Zassałem z serwera gram.pl demo Supreme Commander, a zaraz po tym demko C&C3, kiedy próbuję zainstalować demo C&C, wyskakuje mi setup od SupComa. Deinstalacja SupComa nic nie dała, co teraz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do CDP, będzie wersja do kupna Kane Edition? I czym sie różni wersja NOd od GDI( czy tylko podkładką, bo im się bardziej GDI podkładka podoba ale wolę kupić NOD''a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 14:10, Czedwik napisał:

Silnik ten sam, ale nieco ulepszony. To wszystko, więc cudów spodziewać się nie można.


A później byście gadali iż wam nie chodzi, ważne iż gra dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwe najlepszą częścia według mnie Command & Conquer byli Generalsi. Coż to była za gra. Ta grafa, wymagania mmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować