Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

Command & Conquer - Wszystkie części - Temat Ogólny

1156 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2007 o 12:06, Paladyn Rage napisał:

Jak będą, niechybnie szlagiem trafiony będę. Podczas rozgrywek sieciowych w Tiberian Sun dość
często psuły mi szyki, gdyż wolałem grać GDI.


One byly przegiete ;-P Dobrze uzyte konczyly kazda gre prawie ;-D Ciekawe czy je wywalili, bo dawaly NOD ogromna przewage :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm a wiadomo już jak będzie wyglądał Mamut? Znowu gówniany Mech czy wrócili do mega czołgu? Prawdę mówiąc nowy image mamuta w TS był lekko mówiąc tandetny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 12:12, Paladyn Rage napisał:

Hmmmm a wiadomo już jak będzie wyglądał Mamut? Znowu gówniany Mech czy wrócili do mega czołgu?
Prawdę mówiąc nowy image mamuta w TS był lekko mówiąc tandetny...

W trailerach mamut jest "zwykłym" dwulufowym czołgiem :) Pewnie to będzie kręgosłup sił GDI. Ten z TS wygłądał świetnie, ale tylko na przerywnikach filmowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, w praktyce to image a''la AT-AT z Star Wars był nie do przyjęcia. Ale miło słyszeć że powróci moja najukochańsza jednostka xD Kurcze, jak już będę bogaty i sławny to sobie takiego zmontuje i postawię w garażu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 12:22, Paladyn Rage napisał:

Tja, w praktyce to image a''la AT-AT z Star Wars był nie do przyjęcia. Ale miło słyszeć że
powróci moja najukochańsza jednostka xD Kurcze, jak już będę bogaty i sławny to sobie takiego
zmontuje i postawię w garażu xD


Tia, to machnij tez jednego dla mnie :-D

BTW Ten dwulufowy tez mi sie bardziej podobal :-D Ciekawe czy nadal mozna miec tylko jeden :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 12:42, Kris_bla napisał:

> Tja, w praktyce to image a''la AT-AT z Star Wars był nie do przyjęcia. Ale miło słyszeć
że
> powróci moja najukochańsza jednostka xD Kurcze, jak już będę bogaty i sławny to sobie
takiego
> zmontuje i postawię w garażu xD

Tia, to machnij tez jednego dla mnie :-D

BTW Ten dwulufowy tez mi sie bardziej podobal :-D Ciekawe czy nadal mozna miec tylko jeden
:-)


Mam nadzieje że dali sobie spokój z ograniczeniami. Nowy model w sumie też nie do końca do mnie przemawia. Z Mammotha w C&C i RA potega aż emanowała. Widać było że ten BMT rządzi niepodzielnie na polu bitwy. Ten aktualny taki sobie. Chociaż by wydać ostateczny werdykt poczekam aż zobaczę go w akcji i poprowadzę do boju. Kurcze nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to i tak najlepszy jest C&C Red Alert 2 + dodatek. :) Chyba, że C&C 3 będzie lepsza pod względem grywalności to wtedy może zmienię zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja grałem w redy wszystkie generalsa i ściąganego z bear share tiberian sun:) w to ostatnie miło się myka..dlatego zakupie c&c3 zaraz po premierze (mam urodzinki 31 marca więc sie dobrze składa)...................ale fajnie jakby jednak ea nie przyheło taktyki 100 czołgów zniszczonych to jeszcze raz i tak w kółko mogliby zrobić jakieś ograniczenia aby gra na multi była tak zorganizowana jak warcraft III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja grałem w redy wszystkie generalsa i ściąganego z bear share tiberian sun:) w to ostatnie miło się myka..dlatego zakupie c&c3 zaraz po premierze (mam urodzinki 31 marca więc sie dobrze składa)...................ale fajnie jakby jednak ea nie przyheło taktyki 100 czołgów zniszczonych to jeszcze raz i tak w kółko mogliby zrobić jakieś ograniczenia aby gra na multi była tak zorganizowana jak warcraft III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 12:56, Paladyn Rage napisał:

Mam nadzieje że dali sobie spokój z ograniczeniami.


A ja sam nie wiem co lepsze, bo co za duzo mamutkow to niezdrowo ;-)

Dnia 24.02.2007 o 12:56, Paladyn Rage napisał:

Nowy model w sumie też nie do końca do
mnie przemawia. Z Mammotha w C&C i RA potega aż emanowała. Widać było że ten BMT rządzi niepodzielnie
na polu bitwy. Ten aktualny taki sobie. Chociaż by wydać ostateczny werdykt poczekam aż zobaczę
go w akcji i poprowadzę do boju. Kurcze nie mogę się doczekać.


Ja tez sie nie moge doczekac... w ogole calej gry :-D i Kane''a :-D


Do pitors89:

Mnie sie najbardziej podobal C&C1 i nic tego nie pobije :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 13:52, gunman1 napisał:

ja grałem w redy wszystkie generalsa i ściąganego z bear share tiberian sun:) w to ostatnie
miło się myka..dlatego zakupie c&c3 zaraz po premierze (mam urodzinki 31 marca więc sie dobrze
składa)...................ale fajnie jakby jednak ea nie przyheło taktyki 100 czołgów zniszczonych
to jeszcze raz i tak w kółko mogliby zrobić jakieś ograniczenia aby gra na multi była tak zorganizowana
jak warcraft III



O nie... oby nie jak W3... najgorszy RTS ostatnich lat :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 13:54, Kris_bla napisał:

> Mam nadzieje że dali sobie spokój z ograniczeniami.

A ja sam nie wiem co lepsze, bo co za duzo mamutkow to niezdrowo ;-)


Zawsze można nieco zmniejszyć moc i podwyższyć cenę. Ja tam nie bardzo lubię ograniczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 14:10, Paladyn Rage napisał:

Zawsze można nieco zmniejszyć moc i podwyższyć cenę. Ja tam nie bardzo lubię ograniczenia.


Ja tez :-) Dlatego mi sie W3 nie podoba, ale w StarCrafcie jakos to dziala i bardzo dobrze zreszta :-) Wiec... jednakze C&C z ograniczeniami to nie jest C&C ;-) Ale na Mamuty zawsze byl limit co nie? Albo ja juz mam problemy z pamiecia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 14:13, Kris_bla napisał:

> Zawsze można nieco zmniejszyć moc i podwyższyć cenę. Ja tam nie bardzo lubię ograniczenia.


Ja tez :-) Dlatego mi sie W3 nie podoba, ale w StarCrafcie jakos to dziala i bardzo dobrze
zreszta :-) Wiec... jednakze C&C z ograniczeniami to nie jest C&C ;-) Ale na Mamuty zawsze
byl limit co nie? Albo ja juz mam problemy z pamiecia :-D


Jeśli był to go nie osiągnąłem, a w C&C i RA tworzyłem dość pokaźne armie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był limit tylko na mammoth tanka II w TS, a tak to chyba nie :) W RA, żeby budować mammothy alintami, trzeba było przejąć Fabrykę i centrum techniczne sowietów. Pamiętam, że gdy miałem juz pierwszy budynek, a inżynier był juz blisko drugiego, to kumputer w ostatniej chwili go sprzedawał :D A Sovietami dostało się go późno i w dodatku cała plansza była zaminowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 14:29, Corporal napisał:

Był limit tylko na mammoth tanka II w TS, a tak to chyba nie :) W RA, żeby budować mammothy
alintami, trzeba było przejąć Fabrykę i centrum techniczne sowietów. Pamiętam, że gdy miałem
juz pierwszy budynek, a inżynier był juz blisko drugiego, to kumputer w ostatniej chwili go
sprzedawał :D A Sovietami dostało się go późno i w dodatku cała plansza była zaminowana :(


No faktycznie chyba tak bylo :-D Ciekawe jak to rozwiaza w C&C3 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie uradowała wieść o nowej części C&C. Zwłaszcza że jakoś mnie naszło żeby pograć w stare Tiberian Sun.
W C&C podoba mi się przede wszystkim niesamowity klimat. Świetne wstawki filmowe, które właściwie same mogłyby się złożyć na niezły film sf, zwłaszcza że występują w nich zawodowi aktorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 13:55, Kris_bla napisał:

O nie... oby nie jak W3... najgorszy RTS ostatnich lat :-/

Dla jednych najgorszy, a dla większości najlepszy :) Kwestia gustu. Według mnie jest dobrze, jak elitarne jednostki mają ograniczenia (jak np. w DoW) i istnieje jakiś górny limit. Wtedy gra staje się bardziej taktyczna i wymusza na graczu używanie zróżnicowanej armii, a nie spamowanie jednym-dwoma typami jednostek w końcowej fazie gry. Na razie wygląda na to, że mamucik nie będzie limitowany (na filmach było widać po 3-4 naraz), więc chyba nie będzie pojedynczych limitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiberian Sun ukończyłem z 7 razy. Zatrudnienie Michaela Beina i Earla Johnsa (chyba tak nazywa :D) jako aktorów to strzał w dziesiatkę. Na trailerach z C&C widać aktora z Pamięci Absolutnej i Żołnierzy Kosmosu (Starship Troopers). To powrót do dobrych tradycji C&C. Wstawki filmowe w C&C Generals:Zero Hour były łagodnie rzecz ujmując mierne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja czekam z niecierpliwością na tą gierkę bo jestem fanem gier Age of emipres, Settlersów jak i właśnie Command & Conquer i myśle że TW będzie odnowieniem starej gry w lepszym wymiarze tak jak z Settlers 2 3d.
A mam pytanie mógłby kltoś zapodać wymagania sprzętowe do C&C TW bo nie szukałem z godizne i znależć nei moge i wierze że kochane forum mnie nie zawiedzie :D

PS na onecie jest demo do pobrania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować