Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

Command & Conquer - Wszystkie części - Temat Ogólny

1156 postów w tym temacie

>(...) W żadnej grze z mechami

Dnia 13.08.2006 o 10:12, Kimin napisał:

nie spotkałem się z podobnym rozwiązaniem.


W Earth 2150 było coś takiego (wyrzutnie granatów, de facto - artyleria), w 2160 też chyba jest. Poza tym przypomina mi się jeszcze Metal Fatigue - tyle, że tam raczej trudno Comboty nazwać Mechami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o taki projekt, w którym wzięto jedynie "podwozie" z mecha, a władowano tam działa. Juggernaut wygląda śmiesznie i głupio z samymi tylko działami. W grach, które podałeś, były jednak jakieś kadłuby jeszcze, a nie same "nogi" plus działa.

Darkstar181

Wiadomo, że będzie trzecia strona konfliktu, tylko nie wiadomo kim oni będą. Są dwie możliwe opcje: kosmici lub znane z TSa mutanty, czyli Zapomniani. Ja bym chciał, żeby to były mutanty, a nie kosmici. Ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 17:42, Kimin napisał:

Chodziło mi o taki projekt, w którym wzięto jedynie "podwozie" z mecha, a władowano tam działa.
Juggernaut wygląda śmiesznie i głupio z samymi tylko działami. W grach, które podałeś, były
jednak jakieś kadłuby jeszcze, a nie same "nogi" plus działa.
Wiadomo, że będzie trzecia strona konfliktu, tylko nie wiadomo kim oni będą. Są dwie możliwe
opcje: kosmici lub znane z TSa mutanty, czyli Zapomniani. Ja bym chciał, żeby to były mutanty,
a nie kosmici. Ale zobaczymy.


Ale zwroc uwage Kimin ze teraz Jaggernaut ma kabine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, masz racje. Nie zauważyłem za pierwszym razem tej kabiny. Ale i tak pasuje ona tam tak jak, nie przymierzając, pięść do oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 20:32, Kimin napisał:

O kurcze, masz racje. Nie zauważyłem za pierwszym razem tej kabiny. Ale i tak pasuje ona tam
tak jak, nie przymierzając, pięść do oka :)


No tak ale widomo gdzie piloci siedza a nie w nogach ale i tak altyleria NODu bendzie zandzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najdziwniejszy nie jest brak kokpitu, tylko taki układ trzech dział na samych nogach Titana. Chodzi o brak kadłuba, czyli np. magazynu amunicji. W grach, których tytuły podał Blackhand, maszyny maiły jednak jakiś korpus gdzie można było umieść zapas amunicji, systemy kierowania ogniem itd. Chociaż przyzwyczaiłem się już do tych jednostek i nie rażą mnie tak, jakby razić mnie mogły dziwne eksperymenty, których EA LA mogło zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam po nieobecności (dysk padł - wiecie jak to jest - prąd wyłączą podczas aktualizowania itp. itd.)

załamaliście mnie tymi doniesieniami: Ani Klepackiego ani Kucana :(

no to atmosfera straci conajmniej w 35% - chyba, że niesamowicie pozytywnie czymś zaskoczą - a to będzie trudne - bardzo bardzo trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 01:51, Martimat napisał:

witam po nieobecności (dysk padł - wiecie jak to jest - prąd wyłączą podczas aktualizowania
itp. itd.)

załamaliście mnie tymi doniesieniami: Ani Klepackiego ani Kucana :(

no to atmosfera straci conajmniej w 35% - chyba, że niesamowicie pozytywnie czymś zaskoczą
- a to będzie trudne - bardzo bardzo trudne...


Bandzmy dobrej mysli, narazie EA niepotwierdzilo i niezaprzeczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, nie ma oficjalnych doniesień ws. Klepackiego ani Kucana....podobno ma być jakaś wielka niespodzianka na targach w Lipsku(niespodzianka związana z NOD) więc ja jestem dobrej myśli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację - wygląda to tak, jakby ktoś podczas złomowania jakiś pancerników w ramach "recyklingu" wpadł na chory pomysł zamontowania ich wieżyczek na podwoziu mecha :). Swoją drogą, takie coś nie powinno mieć możliwości strzelania inaczej, niż do przodu (i to po rozłożeniu jakiś podpór) - inaczej po każdym wystrzale powinno się przewracać :). W Earth 2150 było to zdecydowanie lepiej rozwiązane - korpus był dużo masywniejszy w stosunku do wyrzutni, niż w przypadku tych Juggernautów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 09:28, pilaf napisał:

Tak jest, nie ma oficjalnych doniesień ws. Klepackiego ani Kucana....podobno ma być jakaś wielka
niespodzianka na targach w Lipsku(niespodzianka związana z NOD) więc ja jestem dobrej myśli..


Bendzie wielki zutnik na kturym benda wyswietlax napisy Brotherhood, peace i unity a w koncu pojawi sie Kane grany przez Kucana i powie "Kane Lives!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 14:12, Sita napisał:

Bendzie wielki zutnik na kturym benda wyswietlax napisy Brotherhood, peace i unity a w koncu
pojawi sie Kane grany przez Kucana i powie "Kane Lives!"


taaa - a świstak ... tak czy inaczej - bardzo bym się cieszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 14:30, Martimat napisał:

> Bendzie wielki zutnik na kturym benda wyswietlax napisy Brotherhood, peace i unity a w
koncu
> pojawi sie Kane grany przez Kucana i powie "Kane Lives!"

taaa - a świstak ... tak czy inaczej - bardzo bym się cieszył :)



poczekamy zobaczymy, targi już za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak donoszą nowe wiadomości Frank Klepacki nie będzie tworzyć muzyki do nowego cnc..uuuu wielki minus.....kolejna porcja news.na str. www.cc.imro.pl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 18:33, pilaf napisał:

jak donoszą nowe wiadomości Frank Klepacki nie będzie tworzyć muzyki do nowego cnc..uuuu wielki
minus.....kolejna porcja news.na str. www.cc.imro.pl....


OOOO to straszne. Ale wybacze EA jak bedndzie poprawny aktor gral Kanea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 20:44, pilaf napisał:

tego dowiemy się juz niedługo na targach.......oby EA dało ciała. Może usłyszy wołanie graczy.:D


Takie firmy jak EA mają gdzieś graczy. Ubisoft się ugiął przy Heroes V bo to był zbyt znany tytuł i całą firmę mógłby szlag trafić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować