Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 - nowe informacje

217 postów w tym temacie

Mieliśmy niezły ubaw, gdy kilka osób, w tym ja, sugerowało, ze jeszcze się okaże, że F3 trafi na inne konsole. Trafił. Wobec tego nie ma już chyba zaskoczenia nowymi informacjami, które są tym czym kopniaki dla już leżącego. Nie zgadzam się na ''Fallout R.I.P.'', są dwie pierwsze części. Nie zgadzam się na to, że Fallouta nie da się ''powtórzyć'', bo była przecież ''dwójka''. Nie zgadzam się, na to co Bethesda robi z trzecią częścią klasyki cRPG - ostatecznie pewnie kupie i zagram, po czym będę udawał, że F3 nigdy nie miał miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 19:14, Borsh napisał:

A co do autora nwesa to chyba nie powinienes zniechecac ludzi do zakupu gry ktora zapewne bedziecie
sprzedawac.

Dystrybutorem na dzień dzisiejszy jest Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 19:18, logray napisał:

> A co do autora nwesa to chyba nie powinienes zniechecac ludzi do zakupu gry ktora zapewne
bedziecie
> sprzedawac.
Dystrybutorem na dzień dzisiejszy jest Cenega.


no cóż CD-Projekt nie przyłoży ręki do tego "czegoś" i bardzo słusznie... jeżeli to będzie crap (a na 90% będzie) to trafił we właściwe miejscie (moim zdaniem). A jeżeli jakimś cudem (bo chyba tylko cud tu pomoże) będzie to dobra gierka... to wtedy będą mogli sobie w brody pluć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to Oblivion w innym universum i tyle. Zauwaz, ze my tu mowimy o Falloucie jako o grze, w ktorej nie grafika tylko wlasnie S.P.E.C.I.A.L. czy rzut izometryczny byly jak najbardziej na miejscu. Pograj w Van Buren to bedziesz wiedzial o jaka ewolucje tytulu nam chodzi.
I ja osobiscie powiem (moze troche przewrotnie), ze nowy Fallout moze byc gra dobra. Ale to nie bedzie godna kontynuacja serii. Przeciez na Falloutach sie wychowalo kilka pokolen i nie mow mi, ze tylko garstka zapalencow chce starego, dobrego fallouta. Poczytaj jakiekolwiek fora i dowiesz, polskie czy zagraniczne i zobaczysz, ze sporej czesci osob nowa koncepcja gry jest wyraznie nie w smak... ;)

Poza tym S.T.A.L.K.E.R. jest gra udana (moja opinia) ale nie moze sie porownywac z Falloutem, Oblivionem czy Gothickiem, Company of Heroes bo to inna koncepcja gry jest... Ze temat podobny? i co z tego?

A jesli o wydawcy mowa... Chyba nie bedzie tego wydawal CD-Projekt. Szkoda. Tytul zapewne wyda Cenega bo ona wydaje tytuly Bethesdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a przestańcie pieprzyć :P
Poczekajmy z werdyktami do premiery lub do pierwszego pokazu gameplay''a. Bo jeszcze się okażę, że Bethesda dostarczy HIT i grę wyznacznik :)

Zmiany muszą być. Świat się rozwija, przemysł gier również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, bardzo spodobały mi się fallouty, w szczególności dzięki klimatowi, więc mam nadzieję że pomimo zmian Fallout Falloutem pozostanie...
A jeśli nie... cóż bnędzie trzeba podostrzyć kosę i wźiąc szmatkę... tak na wszelki wypadek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu ludzie oni rabia gre po swojemu bo to ich gra i ich firma,robia to dla pieniedzy a nie dla was wiec wasze zdanie sie nie liczy.Jak wam sie nie podoba to wykupcie sobie prawa do fallout i zrobcie go po swojemu.

Interplay i Black Isle daly dupy a to ze Betshesda robi fallouta to ich wina,mogliby zrobic w pol roku fallouta 3 na silnuiku tacticsa albo dwojki i wam by sie spodobalo ale oni by nie zarobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 19:35, Grz3chu napisał:

Zmiany muszą być. Świat się rozwija, przemysł gier również.

zmiany tak, ale nie wywrócenie do góry nogami wszystkiego co przesądziło o sukcesie poprzednika. hit? możliwe ale nie fallout bo to nie ta liga (w sumie niewiem czy w dzisiejszych czasach jakakolwiek firma poza blizzardem była by w stanie prawdziwego fallouta zrobić, a i wtedy by go "gadające głowy" z tv zablokowały (bądź co bądź mroczny i brutalny świat z niewolnictwem,wyzyskiem i wszechobecnymi narkotykami jest częścią falloutów)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tyle jeśli chodzi o Fallouta!;( Mogli przynajmniej nazwać gierkę inną nazwą niż Fallout 3.. Szkoda.
Po prostu jakaś gra inna ale to już nie ten prawdziwy fallout.
Wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogło być gorzej, walka w czasie rzeczywistym jakoś przeboleje ale jak quest design będzie do niczego a dialogi na poziomie resident evil(oryginalnego nie remake''a) lub tylko tematyczne to będzie chała. Ale i tak będą ludzie co to kupią.

W pogotowiu trzymam swoje widły i pochodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żal mi was ludzie oceniacie gre ze bezie syfiasta bo nie ma tur i rzutu izometrycznego. Jak tego szuakcie to f1 i f2 czeka nic tylko grac po raz setny. Jeśli o mnie chodzi to grafa w pelnym 3d moze tylko podsycic klimat a tak naprawde to liczy sie tylko fabula ;D moze i oblivion nie mial mocnej fabuly jesli chodzi o watek głowny za to questy poboczne byly w większości swietne mam nadzieje ze bathesda sie postara i fabula bedzie swietna i bedzie oferowala potezne replayability :D a to ze nie bedzie turowego systemu walki to dla mnie plus bo bylo to po prostu nudne funkcjonalne ale nudne ... Idzcie sie pobawic w piaskownicy bachory jeżeli skreslacie gre z powodu braku rzutu izometrycznego .... jedyne czego mozecie sie obawiac to braku tur w walce ale myślę ze topografia nowego systemu powinna wprowadzic wiecej dynamiki przy jednoczesnym pozostawieniu złożoności walki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem skany z czasopisma...super mutant...nie...to nie jest super mutant tylko jakiś orc podobny stwór lub pomalowany umięśniony cżłowiek, który jechał na sterydach. Ja chce zrzut izometryczny.... Może jednak posłuchają i zrobią nasz ukochany widok oraz system tur. Mają jeszcze sporo czasu. Ale kogo ja oszukuje : <.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo zakończeń. Bedzie do czego wracać :P . Jak ja uwielbiam klimat postnuklearny. Te promieniowanie,mutacje itd. By dodali tryb turówy i żeby dało sie przełoczać pomiedzy nimi. A tam . Widok izometryczny wcale nie jest potrzebny :P. Choć by mogli zrobić widok podstawowy izometryczny i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 21:32, Krzysiek deer napisał:

żal mi was ludzie oceniacie gre ze bezie syfiasta bo nie ma tur i rzutu izometrycznego.


Nie kumasz, dla mnie jako starego fana Fallouta który po nazwie Fallout 3 oczekuje godnej kontynuacji tej legendy, zmiana trybu rozgrywki, systemu zmienia grę! To już nie będzie fallout! Nie ta rozgrywka, nie ta zabawa! Grafika nie była tu nigdy ważna, ba ta stara miała swój klimat bo była bardzo brudna i tak dalej. Nie chodzi o to że Fallout 3 będzie grą złą, może będzie nawet bardzo dobrą.. Ale co tu najważniejsze to już nie będzie TEN Fallout tylko jakaś inna gra, ale nie TEN fallout po tym co można czytać o informacjach odnośnie nowej części. A o to właśnie się rozchodzi, o tego Starego Fallouta w którym praktycznie nic nie trzeba zmieniać, tylko siąść i grać. Nikt tu nie chciał rewolucyjnych, innych zmian, tylko to co dobre i wyjątkowe w Falloucie, a oni proponują nam zupełnie inne ciastko.. Może też i smaczne, ale już nie takie jakie jedliśmy wcześniej. A dlaczego większość bluzga? Bo chcą to stare ale specyficzne pyszne inne ciastko;) Nie oceniają samej gry że będzie syfiasta, wyrażają swoje niezadowolenie że zmieniają coś czego nikt nie chce i wymyślają..
Od początku wiedziałem że to nie może się udać.. Obawy się spełniaja.
Widzisz nie trzeba wymyślać czegoś nowego by było świetne! Przykład? Blizzard tworzy gry na gotowych już pomysłach, wykorzystując je świetnie przez co robią swietne grywalne gry:) Fallouta nikt nie chce innego, tylko tego dobrego fallouta z jego fundamentami.. Z podstawami na których został stworzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować