Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Hmmm...ja już dostałem email z potwierdzeniem zamówienia, potwierdziałem oczywiście :D. Skoro przesyłka ma być wysłana 5 czerwca, a emaile z potwierdzeniem przychodza 5 dni wcześniej to czemu ja dostałem juz, jak mamy 19.05??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 21:17, graczomaniak napisał:

Hmmm...ja już dostałem email z potwierdzeniem zamówienia, potwierdziałem oczywiście :D. Skoro
przesyłka ma być wysłana 5 czerwca, a emaile z potwierdzeniem przychodza 5 dni wcześniej to
czemu ja dostałem juz, jak mamy 19.05??


Hm... może wcześniej prmiera będzie... ale nie wierzę w cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 21:19, Adham napisał:

Hm... może wcześniej prmiera będzie... ale nie wierzę w cuda :)



Byłoby super.Wtedy to bym chwalił CDP codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 21:23, vazon napisał:

> Hm... może wcześniej prmiera będzie... ale nie wierzę w cuda :)
Byłoby super.Wtedy to bym chwalił CDP codziennie ;)

E tam, zapomiałbyś chwalić, zagrawszy się w HOMM5. Przynajmniej ja bym tak zrobił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 21:23, vazon napisał:

> Hm... może wcześniej prmiera będzie... ale nie wierzę w cuda :)


Byłoby super.Wtedy to bym chwalił CDP codziennie ;)


Mam takie pytanie. Czy jest taka osoba, która zamówiła edycję kolekcjonerską i dostała dzisiaj maila od CDP z prośbą o potwierdzenie tego zamówienia? Bo większość z Was pisze tutaj, że podostawalićie już te maile, ja natomiast dzisiaj kilka razy sprawdzałem pocztę, jednak nic nie przyszło. Tłumaczę to sobie tylko tym, że może wiadomości od CDP dostały narazie tylko te osoby, które zamówiły zwykłą wersję gry. Jeśli jednak otrzymaliście maile bez względu na to czy to była normalna edycja czy EK, a ja w ciągu najbliższych dni nie otrzymam żadnej wiadomości o moim zamówieniu, to nie wiem... chyba będę miał podstawy do obaw, zwłaszcza że na tę grę przeznaczyłem 40PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem EK i otrzymałem dzisiaj maila z potwierdzeniem oraz drugiego maila, z potwierdzeniem potwierdzenia zamówienia (później, po kliknięciu na link w pierwszym mailu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 21:54, Majkell napisał:

Mam takie pytanie. Czy jest taka osoba, która zamówiła edycję kolekcjonerską i dostała dzisiaj
maila od CDP z prośbą o potwierdzenie tego zamówienia? Bo większość z Was pisze tutaj, że podostawalićie
już te maile, ja natomiast dzisiaj kilka razy sprawdzałem pocztę, jednak nic nie przyszło.
Tłumaczę to sobie tylko tym, że może wiadomości od CDP dostały narazie tylko te osoby, które
zamówiły zwykłą wersję gry. Jeśli jednak otrzymaliście maile bez względu na to czy to była
normalna edycja czy EK, a ja w ciągu najbliższych dni nie otrzymam żadnej wiadomości o moim
zamówieniu, to nie wiem... chyba będę miał podstawy do obaw, zwłaszcza że na tę grę przeznaczyłem
40PLN.

Ja zamówiłem EK i też jeszcze nie dostałem żadnego maila z prośbą o potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez dostalem, chociaz jeszcze nie potwierdzilem...

ale DUUUUUZYYYYYYY minus dla CDP za to, ze wyslali na starego maila.
ok. 4 m-ce temu zmienilem adres email w profilu gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, wierzę Wam na słowo, nie musicie screenami swoich słów udowadniać;)
A co do tych maili, to może po prostu ludzie z CDP przesyłają je stopniowo i w najbliższych dniach będą dochodzić do kolejnych osób. Bynajmniej taką mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To takie mini ogłoszenie, dla wszystkich odczuwających dyskomfort psychiczny z powodu nie otrzymania maila z potwierdzeniem zamówienia. Potwierdzenie zamówienia możecie dokonać z moje konto-> lista swoich zamówień-> klikacie w te reprezentujące Heroes V i obok tekstu Status Twojego zamówienia jest hiperłącze po kliknięciu na które twoja przesyłka zostanie zatwierdzona. Możecie już spać spokojnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 21:17, graczomaniak napisał:

Hmmm...ja już dostałem email z potwierdzeniem zamówienia, potwierdziałem oczywiście :D. Skoro
przesyłka ma być wysłana 5 czerwca, a emaile z potwierdzeniem przychodza 5 dni wcześniej to
czemu ja dostałem juz, jak mamy 19.05??


Tak też dostałem maila;) może to jakisdobry znak?:) hehe;) Nic tylko czekać na dostawę z niecierpliwością;) choć z drugiej strony nie troche nie ma w domu aktualnie i nie będzie mógł nikt odebrac.. i znów z awizo trza bedzie biegać:;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 22:17, Majkell napisał:

Heh, wierzę Wam na słowo, nie musicie screenami swoich słów udowadniać;)
A co do tych maili, to może po prostu ludzie z CDP przesyłają je stopniowo i w najbliższych
dniach będą dochodzić do kolejnych osób. Bynajmniej taką mam nadzieję...


słowo "bynajmniej" oznacza zaprzeczenie, chyba chodzło Ci o "przynajmniej" =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówienie złożyłem 8 maja, przyszło mi potwierdzenie i juz tylko czekać na kuriera =] a może mi ktoś powiedzieć ile płyt CD będzie w edycji standardowej?, bo jakoś nigdzie nie moge tego znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 22:16, moonman napisał:

ja tez dostalem, chociaz jeszcze nie potwierdzilem...

ale DUUUUUZYYYYYYY minus dla CDP za to, ze wyslali na starego maila.
ok. 4 m-ce temu zmienilem adres email w profilu gram.pl


ja też... dobrze ze się połapałem jakiś tydzień temu jak dostałem info o wydaniu... nie ma go na nowym a wszyscy o nim gadają wiec sprawdzam mail ktory mialem w trakcie zamawiania... i był, a wiec wczoraj odrazu skierowalem sie pod stary adres i dzieki ... bylo ;]

ale fakt niesmak pozostaje... bo co np. ma zrobic osoba z @wp.pl ktora usnela konto, albo z @interia.pl ktora go nie uzywa i sami mu usuneli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować