Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Na http://homm5.gram.pl/ pojawilo sie kolejne info. Dotyczy one powodu opoznienia premiery:

"...Według zdobytych tam wiadomości, teksty występujące w grze zostały zmienione w 80%! Część tekstów została poprawiona, inne zupełnie zmienione, dzięki czemu pojawiły się nowe wątki fabularne. Dla firm dystrybuujących zlokalizowane wersje gier okazało się to olbrzymim wyzwaniem..."

Zastanawia mnie tylko jedno... czy to jedyny powod opoznienia premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 11:59, Ururam Tururam napisał:

Mnie - szczerze mówiąc - najbardziej szkoda tego, że nie zrobiono tej gry w wersji takiej,
że możnaby było poruszać się zarówno "w terenie" (wyglądającym jak teraz) jak i "po mapie"
- co mogłoby wygladać podobnie jak nawet w heroes I. Byleby możliwości samej gry były w obu
przypadkach takie same. I na pewno grałbym wtedy w trybie bez dopalaczy graficznych - po co
one w strategii? Jak gram w szachy to też wole proste figury, a nie misternie rzeźbione.


Czy to jednak nie za duże wymagania? Z szachami chyba jednak troche prostsza sprawa. Jeśli się mylę, to mnie popraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 10:38, koniczyn napisał:

Pytanie, czy na Waszą ?


No coz... Jest tyle fajnych rzeczy dookola do roboty, ze wytrzymam ten czas. I wlsciwie nawet z jeszcze wieksza radoscia otworze przesylke z gra, wiedzac, ze dostaje pelnowartosciowy produkt. Chodzi mi konkretnie o to, ze gra bedzie pozbawiona wielkich baboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 15:49, metal_man napisał:

> Pytanie, czy na Waszą ?

No coz... Jest tyle fajnych rzeczy dookola do roboty, ze wytrzymam ten czas. I wlsciwie nawet
z jeszcze wieksza radoscia otworze przesylke z gra, wiedzac, ze dostaje pelnowartosciowy produkt.
Chodzi mi konkretnie o to, ze gra bedzie pozbawiona wielkich baboli.

Niestety nawet mimo najszczerszych chęci nigdy nie uda się stworzyć gry pozbawionej błędów, możemy jedynie mieć nadzieje, że tych błędów będzie jak najmniej i nie będą one przeszkadzać w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 12:52, ktosik napisał:

Nocna straż - Wymagania sprzętowe: P III/AMD Athlon 1.8 GHz ; 256 MB RAM; Karta graficzna 64
MB, DX 8.0 (GeForce 3 lub ATI Radeon 9200) Ulepszony silnik Silent Storm i Silent Storm: Sentinels,
umożliwiający połączenie elementów taktycznej strategii turowej z rozbudowanym systemem mechaniki
rpg. Czyli jak sie chce można tak przerobić silnik, żeby jakoś działało na słabszym sprzęcie.


A skad wiesz, ze z HoMM V też tak nie będzie? Przeciez gra jeszcze nie wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba normalne jednostki, złudzenie że na tym drugim widać zamiast enta to jakąś zgarbioną istote. :)

A mapa jest słodka, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 20:31, Galadin napisał:

To chyba normalne jednostki, złudzenie że na tym drugim widać zamiast enta to jakąś zgarbioną
istote. :)

A mapa jest słodka, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. :)

Czy ja wiem, mnie się mapa dla odmiany nie podoba wygląda na pospolity plakat, przydałaby się jakaś stylizacja a la stary zwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 19:27, Ururam Tururam napisał:

Na niemieckich oficjalnych stronach pojawił się taki oto miły obrazek tamtejszej wersji kolekcjonerskiej:


A ile kosztuje niemiecka edycja kolekcjonerska????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 20:25, Ururam Tururam napisał:

A oto dwa powiększenia interesujących fragmentów obrazka powyżej wklejonego.

Jak Wam się podobają?...


Czyżby na ostatnią chwilejeszcze w grafice modzili? Drzewce w becie wyglądały inaczej (bardziej "pakernie" tutaj jakieś chudziny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiadomo. Demo mogą wypuścić nawet po premierze, albo i wcale. Nie ma żadnych zasad, co do tego. Jak tak wszyscy chcieli grać, to było ściągać betę!!! A teraz mamy co stronę pytanie o demo. Nie bądźcie tacy niecierpliwi.

Co do EK niemieckiej - no niezbyt! Mamy to samo (mapę, artbook, kartę pomocy podręcznej, płytkę z muzyką)! A nawet więcej (przeczytajcie listę)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 19:27, Ururam Tururam napisał:

Na niemieckich oficjalnych stronach pojawił się taki oto miły obrazek tamtejszej wersji kolekcjonerskiej:

Mam nadzieję, że mapa Ashan w "naszej" EK będzie wyglądała inaczej (ta mi jakoś do gustu nie przypadła - taka zbyt nowoczesna jest ;] ), a reszta zestawu nawet, nawet.
Ciekawa EK, choć polskiej nie przebije ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować