Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2006 o 18:27, rapsos napisał:

Panowie nie oszukujmy się, bedzie tyle egzemplarzy ilu chętnych i tyle.

Oby! Bo może być tak, jak z rezerwacja biletów w brazylijskich liniach lotniczych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2006 o 18:11, rafalluc napisał:


Znowu sie Tokagero jakiś wyrwał .Dziecko,znajdziesz sobie kody na necie.I tak wiemy że bez
nich sobie nie poradzisz,teraz wiem dla kogo ten tryb easy.

Jak dla kogo ? Dla mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2006 o 13:52, macgwadky napisał:

Więc na tej samej zasadzie. Jesteś złodziejem w Niemczech, bo jesteś Polakiem.

Styl twojego posta świadczy tylk oo tobie. Mizernie bardzo... Dyskwalifikacja w przedbiegach. I to żałosna.:-/
Co ma d obycia złodziejem to że jestes Polakiem w Niemczech? Opinia - zapracowana - ale nie o każdym to można powiedziec. :P I nei wszyscy Niemcy nie podzielają tą opinię
Ja jestem graczem, bo gram w gry.
Jesli w oryginalne - tak. Jesli w pirackie - Pseudo graczem jesteś, a złodziejem na pewno.
Ciekawe ilu z was co grali w stare części posiada oryginalne wersje. Ja akurat

Dnia 11.05.2006 o 13:52, macgwadky napisał:

mam wiele, ale nie wszystkie. Ty Pablo, tak samo masz, czy miałeś piraty.

Zaglądałeś do mojej kolekcji? Że śmiesz mi wmawiać na dodatek że mam piraty??? Czy pasujęto do twoje "teorii zlodziejstwa usrawiedliwionego?
A jeśli zaglądałeś to:
1. Nie uświadczyłeś pirata.:]
2.Pasuje to do wyznawanych poglądów - bez wiedzy wlaściciela "buszowanie". :P

Dnia 11.05.2006 o 13:52, macgwadky napisał:

I nie wypisuj mi
bredni o Hunach i kibolach. I nie wciskaj mi bzdur o złodziejach.

I do tego kibol zapewne.:-/
>Takie bajdurzenie twoje bardzo

Dnia 11.05.2006 o 13:52, macgwadky napisał:

przypomina mi pewną wysoką postać w naszym rządzie. Też ma bardzo wyraziste opinie i szybciutko
wszystkich kategoryzuje.
Jeśli ja jestem złodziejem , to ty jesteś, za przeproszeniem, jakiś mądry inaczej , czyli niedorozwinięty.

I tym akapitem zaprezentowałeś sie najdoskonalej jak umiałeś.:] Znasz takie powiedzenie - uderz w stoł a nożyce sie odezwą? Nie pisalem ani slowa do ciebie - ale widać zaczeło "parzyć".:-/
Nie stać ciena kupno oryginała teraz? Musisz mieć już? Nie łaska poczekac max pół roku? Kupisz za 20 zł.
Nie, bo "trzeba" mieć już i teraz. Taka jest twoja teoria życiowa?
Żalosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 19:02, darsz napisał:

> Panowie nie oszukujmy się, bedzie tyle egzemplarzy ilu chętnych i tyle.
Oby! Bo może być tak, jak z rezerwacja biletów w brazylijskich liniach lotniczych...

Nie zabraknie, bo trzeba zapłacić dużo więcej kasy za bardzo niewiele ponad standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 19:21, Pablo_bel napisał:

[ciach]

Pablo po co ruszasz temat, już sie trochę uspokoiło, ludzie pisali na temat. A teraz znowu sie zacznie...
Pójdę pooglądać jak farba schnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 19:27, rapsos napisał:

> > Panowie nie oszukujmy się, bedzie tyle egzemplarzy ilu chętnych i tyle.
> Oby! Bo może być tak, jak z rezerwacja biletów w brazylijskich liniach lotniczych...
>
Nie zabraknie, bo trzeba zapłacić dużo więcej kasy za bardzo niewiele ponad standard.


A może jeszcze przez miesiąc okazać się, że jescze coś zniknie z EK.
I w końcu zotanie tylko AURA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 19:27, Kamil.i.Maciek napisał:

Panowie wróćmy do tematu :)
Podajcie sobie rąsie i słuchajcie co młody Brygadzista ma wam do powiedzenia ;]
Czy ta skrzynka jest ze Sosny czy Dębu ? :D hehe ;]


Z czegoś taniego, mogę się założyć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 19:30, rapsos napisał:

Z czegoś taniego, mogę się założyć ;D


Nie nie ja nie pozwalam :P ja chce mieć Dąb :D byle był zabezpieczony przed wilgocią jakimś lakierem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 19:28, darsz napisał:

Pablo po co ruszasz temat, już sie trochę uspokoiło, ludzie pisali na temat. A teraz znowu
sie zacznie...
Pójdę pooglądać jak farba schnie

Przepraszam, nie bylo mnie d oteraz.. więc po wejściu zobaczyłem odpowiedź na moje zdanie co do tej kwestii. I nie pisane d otego cżłowieka nawet co ciekawsze.
Obiecuję rzetelną poprawę i nawet jeśli coś odpowie - zmilczę jak grób. ;-)
Nie widzialem ( sytuacji uspokajania) tylko odszukałem posta do mnie. A musialem odpisać bo mnie bardzo zdenerwowało "uzasadnienie" tego typu czynów i poinformowanie mnie ża mam piraty, muszę mieszkania przejrzeć... bo nie miałem pojęcia o tym. :D:D
Ja kto nie można być pewnym niczego w zyciu. ;-):D:D
Przepraszam, już ani słowem nic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 19:31, Kamil.i.Maciek napisał:

> Z czegoś taniego, mogę się założyć ;D

Nie nie ja nie pozwalam :P ja chce mieć Dąb :D byle był zabezpieczony przed wilgocią jakimś
lakierem ;]


Jesteś ekologicznie niepoprawny!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 19:33, rapsos napisał:

Jesteś ekologicznie niepoprawny!!! ;)

Co tam ekologia mam tylko 4 na koniec roku :P Musze się zemścić na tych dębach i je mieć :P
No dobra dla dobra ekologi niech to będzie Cis ;]
Mam nadzieję, że muzyka będzie świetna w tej grze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2006 o 19:36, Kamil.i.Maciek napisał:

Mam nadzieję, że muzyka będzie świetna w tej grze! :)

Będzie....DĘBOWA ;););) . Żartuje, muza napewno będzie ideolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 19:21, Pablo_bel napisał:


> Więc na tej samej zasadzie. Jesteś złodziejem w Niemczech, bo jesteś Polakiem.
Styl twojego posta świadczy tylk oo tobie. Mizernie bardzo... Dyskwalifikacja w przedbiegach.
I to żałosna.:-/
Co ma d obycia złodziejem to że jestes Polakiem w Niemczech? Opinia - zapracowana - ale nie
o każdym to można powiedziec. :P I nei wszyscy Niemcy nie podzielają tą opinię
Ja jestem graczem, bo gram w gry.
Jesli w oryginalne - tak. Jesli w pirackie - Pseudo graczem jesteś, a złodziejem na pewno.
Ciekawe ilu z was co grali w stare części posiada oryginalne wersje. Ja akurat
> mam wiele, ale nie wszystkie. Ty Pablo, tak samo masz, czy miałeś piraty.
Zaglądałeś do mojej kolekcji? Że śmiesz mi wmawiać na dodatek że mam piraty??? Czy pasujęto
do twoje "teorii zlodziejstwa usrawiedliwionego?
A jeśli zaglądałeś to:
1. Nie uświadczyłeś pirata.:]
2.Pasuje to do wyznawanych poglądów - bez wiedzy wlaściciela "buszowanie". :P
> I nie wypisuj mi
> bredni o Hunach i kibolach. I nie wciskaj mi bzdur o złodziejach.
I do tego kibol zapewne.:-/
>Takie bajdurzenie twoje bardzo
> przypomina mi pewną wysoką postać w naszym rządzie. Też ma bardzo wyraziste opinie i szybciutko

> wszystkich kategoryzuje.
> Jeśli ja jestem złodziejem , to ty jesteś, za przeproszeniem, jakiś mądry inaczej , czyli
niedorozwinięty.
I tym akapitem zaprezentowałeś sie najdoskonalej jak umiałeś.:] Znasz takie powiedzenie - uderz
w stoł a nożyce sie odezwą? Nie pisalem ani slowa do ciebie - ale widać zaczeło "parzyć".:-/
Nie stać ciena kupno oryginała teraz? Musisz mieć już? Nie łaska poczekac max pół roku? Kupisz
za 20 zł.
Nie, bo "trzeba" mieć już i teraz. Taka jest twoja teoria życiowa?
Żalosna.

Widzisz. Ururam to ma jakieś życiowe i praktyczne podejście.
Ty ciągle mi wciskasz słowa usprawiedliwienia dla kradzieży. Nie udowodnisz mi że w jakikolwiek sposób ją usprawiedliwiałem i usprawiedliwiam. Widać tylko jakie masz nędzne podejście do ludzi. Tamten napisał o mnie "złodziej", to się uczepiłeś jak rzep psiego ogona. Nic nie rozumiesz z mojego pierwszego posta. To taki w sumie dowód jak tutaj ludzie umieją się zaprezentować - stąd dygresja do reklamy Mediamarktu.
Rozumiem w takim razie że całe życie grałeś tylko i wyłącznie w homm. Masz wszystkie części kupione. Bardzo miło. Trochę wąskie podejście do grania. Bo ja znam jeszcze czasy jak na giełdach się kupowało gry na Atari XL, na Commodore 64. Ale ty zapewne miałeś od zawsze tylko homm i nigdy w nic innego nie grałeś. Jak grałeś to miałeś tylko oryginały. Jakiż przykład. Może jednak rzeczywiście się otrząśnij i sobie poszukaj.
Co do Niemiec i złodziejstwa zupełnie nie zrozumiałeś aluzji, co akurat świadczy tylko o twoim niskim poziomie. Bo jak inni zauważyli, nawet z morthi da się dogadać. Z tobą się nie da. Znowu ten patetyczny ton. Przynajmniej okazało się, że znasz jakieś przysłowia :D
Ogólnie - daj mi spokój i odczep się ode mnie. Inni, jeśli nie chcieli czytać mojego posta, to chociaż nie wyrokowali na podstawie opinii morthiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak żeby było zupełnie jasne:
O podejściu Ururama chciałem powiedzieć tyle, że odpowiedział (dzięki wielkie) na pytanie o h4, niezależnie od tego co wyszło na forum.
I jak ktoś coś ma znowu napisać o mnie , to niech nie wciska krętactw o złodziejstwie , usprawiedliwianiu. Po prostu, jak nie rozumie się posta , to można zapytać, a najlepiej olać go w przypadku chociażby Pablo. Był spokój to musi dowalić swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta cała nagonka mi przypomina czyjąś opinię na temat grania w WoW. ''Jest fajnie jak grasz w WoW , gra jest droga, abonament też i większość polskich "buraków" na tych serwach nie robi "wsi" .''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och przestańcie już z tym!!!! To jest temat o "Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry",a nie "Heroes of Might and Magic V - lepiej orginał czy pirat"!!! W ogóle jest osobny temat o piractwie(ja zaś osobiście uważam że osoba która posiada piraty to jest złodziejem i mogę nawet powiedzieć że nie posiada ludzkich uczuć. Bo jak można nie doceniać wysiłku i wiele,wiele pracy innych ludzi by tylko sobie ściągnąć z internetu za bułe sera.Okropne!) na forum gram.pl !!! A wracając do właściwego tematu to zauważyliście że NIVAL zmienił wygląd Agraela.
Z takiego :
http://homm5.gram.pl/h/5/galeria/_img/s9/HeroesV_PC_259_Inferno_Preview_Campaign2.jpg ,
na taki:
http://homm5.gram.pl/h/5/galeria/_img/s10/4.jpg.
Mi się bardziej ten nowy Agrael podoba. Przynajmniej nie będzie gadki że Agrael jedzi na smoku z Duegon. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 20:08, 4YoU napisał:

Och przestańcie już z tym!!!! To jest temat o "Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz
wiedziec o polskim wydaniu gry",a nie "Heroes of Might and Magic V - lepiej orginał czy pirat"!!!
W ogóle jest osobny temat o piractwie(ja zaś osobiście uważam że osoba która posiada piraty
to jest złodziejem i mogę nawet powiedzieć że nie posiada ludzkich uczuć. Bo jak można nie
doceniać wysiłku i wiele,wiele pracy innych ludzi by tylko sobie ściągnąć z internetu za bułe
sera.Okropne!) na forum gram.pl !!!

Bardzo chętnie na temat. Ale nie ja go ciągnę. Jestem za to bardzo ciekaw , co na temat do powiedzenia mają osoby które grają od np. 1990 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc po tpowyższym "elokwentynym" poście - wiadomo czyuim juz.:] Napiszę bez odpowiadania.:]
Ale kieruję go oczywiście do - macgwadky

Powiem jedno, po raz ostatni - sam "zaczepiłes" mnie, nie napisałem do ciebie ani słowa. Więc skąd obrażanie sie na zlodziejstwo? I żal do mnie że cię nazwałem nim? Bezsazadnie? Miej sam do siebie pretensje.
Nędzne podejście do ludzi - przebija każdym twym zdanie - poza mniemaniem o sobie samym. Typowe.
Ururam Tururam ani razu żadnym postem nie popierał korzystania z piratów. Ale. .kazdy czyta co mu odpowiada - jak twoja reakcja na moje zdanie nie kierowane do ciebie.
Nie masz pjęcia ile mam gier i nigdy sięnei dowiesz. Tylko ludzie na poziomie to mogąpoznać, nie ty. Z maniąwyższości i zakłamaniem.:]
Popatrz, popatrz Commodorka pamiętasz? Atari? No no. gdybym nie pamiętałsam i nie pogrywał to padłbym na kolana. Zaraz się zakrztuszę. :D:D
I po kilku słowach o cyklu Heroes wysnuleś wniosek ze grywam tylk ow nich? Typowe dla ciebie.:]
A w kwestii niskiego poziomu - przemilczę - szkoda mi klawiatury na taką postać.:-/
W kwesti przysłów - ciśnie siewiele - ale w przeciwieństwie - nie ubliżam.:]
Sam odpowiedzialas na posta do nikogo - tylko o zdaniu o piractwie. Reakcja znikąd. I oducz się obrzucania inwektywami innych, to jest poniżej dolnego nawet poziomu.:]
Już unikam z tobą"dialogu" na zawsze.:] Pisz co chesz i ile.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować