Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2006 o 14:32, vazon napisał:

Wiesz co ja cie nie obrazam

Według mnie jednak pisanie o kimś że chamsko robi jest obrażaniem. Nie będę stał obojętnie co do nagonki na moją osobę. A widać że co się w tym kraju napisze o sobie samym, zaraz skwapliwie ktoś inny wykorzysta. Innymi słowy - dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do multi w herosach - real time jest swientm pomyslem. Jak gralo sie w H3 czy h$ po sieci czesto trzeba bylo dlugo czekac az przeciwnik skonczy swoja ture bo walczyl i walczyl i walczyl ;) teraz bedzie dynamicznie i bez zastojow :) nowy kierunek w grach sieciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 14:36, vazon napisał:

I jak jestes taki wspaniały to po co Ci "ten" plik??

Jeszcze ani razu na tym , ani na innym forum, nie napisałem że jestem wspaniały. Napisałem w poprzednim poście , że nie będę wypisywał swoich powodów i poczynań. Bo nie jesteś osobą z którą można wymieniać opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 14:39, morthi napisał:

co do multi w herosach - real time jest swientm pomyslem. Jak gralo sie w H3 czy h$ po sieci
czesto trzeba bylo dlugo czekac az przeciwnik skonczy swoja ture bo walczyl i walczyl i walczyl
;) teraz bedzie dynamicznie i bez zastojow :) nowy kierunek w grach sieciowych



Tak, chyba że ktoś będzie miał lag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 14:37, morthi napisał:

dlatego tez nie pisz na oficjalnym forum o swoich powiazaniach z piracka wersja herosow 5.
To jest jedyny zarzut jaki Ci stawiam.

Nie napisałem na tym oficjalnym forum o ŻADNYCH moich powiązaniach z piracką wersją HOMM5 ! Po drugie napisałeś o mnie - złodziej. Więc dla mnie jest to kolejny zarzut. Nie wspominam o fakcie , że jest to oczywiste złamanie regulaminu.
Ale ja nie jestem mściwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu - granie na multi dla mnie tylko w "stary" sposób ! Dynamiczne bitwy na demie lagują, a tak nie ma przestoju. Co innego tury na 4 min - klasyk.
Może ktoś mniej fanatyczny mi odpowie - czy wiadomo coś już na temat losowych map w tej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 14:43, macgwadky napisał:

A wracając do tematu - granie na multi dla mnie tylko w "stary" sposób ! Dynamiczne bitwy na
demie lagują, a tak nie ma przestoju. Co innego tury na 4 min - klasyk.
Może ktoś mniej fanatyczny mi odpowie - czy wiadomo coś już na temat losowych map w tej grze?


jak na razie cisza - nikt nic nie wie czy bedzie generator...a przydalby sie...

w h4 nie bylo generatorea i mapy bardzo szybko sie skonczyly
btw - http://rapidshare.de/files/19585486/heroes_4_mapy_duze.rar.html tutaj jest zbior mapek do h4 same duze 112 sztuk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 14:43, macgwadky napisał:

A wracając do tematu - granie na multi dla mnie tylko w "stary" sposób ! Dynamiczne bitwy na
demie lagują, a tak nie ma przestoju. Co innego tury na 4 min - klasyk.
Może ktoś mniej fanatyczny mi odpowie - czy wiadomo coś już na temat losowych map w tej grze?


losowych map nie bedzie, podobno maja byc w dodatku.

4 min. sa dobre - ale co powiesz na battle - tam nie masz ograniczen czasowych.
mi sie podobaja te rozwiazania w h5 - ale dalbym jeszcze mozliwosc ustawiania czasu na ruch podczas bitew. bo w demie jest sztywno ustawione i nie mozna tego czasu zmienic

poza tym symulation turns - to genialne rozwiazanie


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w finalnej wersji polskiej na pewno wszystko bedzie juz dopracowane :) moze w angielskiej jeszcze nie :) ale nasza bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 14:43, morthi napisał:

http://www.gram.pl//forum_post.asp?tid=2431&pid=8783

przeczytaj wiec raz jeszcze swoj post a nastepnie regulamin.

posiadanie pirackiego pliku jest rownoznaczne ze zlodziejstwem

Masz problemy z czytaniem regulaminu?
Piractwo
propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

Pytam się - propagowałem, oferowałem, linkowałem, wysyłałem zapytania? NIE !
Więc zejdź ze mnie moralizatorze i bez złodziei , bo :
Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie
stosowanie słów uznawanych za niekulturalne we własnych wypowiedziach, a szczególnie kierowanie takich słów pod adresem innych osób
wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, pracowników firmy lub innych osób

Wyjechałeś ze złodziejem, na moje stwierdzenie , że ten crack jest i go mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli jesli mialbys pasowke lub tez inne przedmioty umozliwiajace dokonanie przestepstwa to byloby wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 15:00, macgwadky napisał:

Wyjechałeś ze złodziejem, na moje stwierdzenie , że ten crack jest i go mam.


o bede pietnowac takie wypowiedzi - na szczescie moderator jest podobnego zdania. mozna domniemywac ze posiadasz cracka do gry w celu grania w nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zakończenie tego mówienia kto jest złodziej kto nie,bo to do niczego nie prowadzi.Tylko uprzedzam na przyszłość:nie mówcie nic o tym że ściągneliście coś pirackiego i to macie u siebie na kompie,bo powstanie znowu niemiła sytuacja.
Zgadzacie się??
Ja ze swojej strony kończę z wypominaniem i tym podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 15:04, morthi napisał:

> Wyjechałeś ze złodziejem, na moje stwierdzenie , że ten crack jest i go mam.

o bede pietnowac takie wypowiedzi - na szczescie moderator jest podobnego zdania. mozna domniemywac
ze posiadasz cracka do gry w celu grania w nia.

Pietnować to ja będę wyzywanie siebie od złodziei. Moderator już wyraził swoją opinię. A domniemywanie to sobie zostaw dla innych. I skończ ten temat. Bo mogę zacytować co najmniej 3 twoje posty dzisiejsze z określeniem "złodziej" co do mojej osoby. A co do moderatora, to mam takie same uprawnienia z regulaminu. A to że go znasz lepiej to inna sprawa. Wiadomo - Polska , kraj znajomych i koleżków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 15:06, vazon napisał:

Proponuję zakończenie tego mówienia kto jest złodziej kto nie,bo to do niczego nie prowadzi.Tylko
uprzedzam na przyszłość:nie mówcie nic o tym że ściągneliście coś pirackiego i to macie u siebie
na kompie,bo powstanie znowu niemiła sytuacja.
Zgadzacie się??
Ja ze swojej strony kończę z wypominaniem i tym podobne :)

Dzięki vazon. Nic się nie stało. Ale po prostu jedni nie umieją podejść lżej do tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buahahaha - uklad rzadzi :D

ciekawe czy uklad tez jest odpowiedzialny za opoznienie premiery heroes 5 w polsce :D

a swoja droga - czy heroes 5 nie sa zbyt brutalni ? przeciez tam jest pokazywana walka i smierc. Nasz kochany minister edukacji juz dzisiaj zapowiedzial walke z przemoca i sexem w internecie w szkolach wiec moze i zakarze heroskow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Piractwo
propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

Dnia 11.05.2006 o 15:00, macgwadky napisał:

Pytam się - propagowałem, oferowałem, linkowałem, wysyłałem zapytania?

Sam powinieneś sobie odpowiedzieć na to pytanie.
I nie jedź po innych za swoją głupotę-trochę kultury:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra ej skączcie z tym...... vazon zgadzam sie z Tobą..... a Wy nie przynudzajcie forum swymi kłutniami...... to troche dzieciece zachowanie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować