Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2006 o 15:12, kułakoss napisał:

dobra ej skączcie z tym...... vazon zgadzam sie z Tobą..... a Wy nie przynudzajcie forum swymi
kłutniami...... to troche dzieciece zachowanie ;/


dzieciece jest robienie bledow ortograficznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponadto morthi cieszy mnie bardzo fakt , że nie jesteś moderatorem. I mam nadzieję , że nikt nie popełni błędu i ci nie da takich uprawnień. Bo już w tym kraju jest zbyt wielu wiedzących lepiej. Co rusz się znajdzie ktoś wszystkowiedzący. Ta gra to nie jest świat w którym żyjemy i mam nadzieje , że zaraz mi ktoś zaraz śmierci nie obieca. Po prostu życie życiem i trzeba mieć dystans. Ty morthi tak jakby nie masz w pewnych sprawach dystansu...
Chciałbym już zakończyć ten bezsensowny temat, więc jeśli nie masz nic przeciwko ... to po prostu powrót do tematu samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do brutalności, to nasz nowy minister może się nie tylko do tego przyczepić.Przecież w grze są też skąpo ubrane jednostki.Może nakazać wprowadzenie patch''a z mundurkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 15:11, skyler napisał:

Sam powinieneś sobie odpowiedzieć na to pytanie.
I nie jedź po innych za swoją głupotę-trochę kultury:]

Sam wykazałeś się totalną głupotą, a o ogładę i kulturą proś wszechwiedzącego morthi... widać macie dużo wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 15:15, vazon napisał:

a co do brutalności, to nasz nowy minister może się nie tylko do tego przyczepić.Przecież w
grze są też skąpo ubrane jednostki.Może nakazać wprowadzenie patch''a z mundurkami ;)


no wiec wlasnie :D heroesi 5 to gra typu sex & przemoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 15:13, morthi napisał:

> dobra ej skączcie z tym...... vazon zgadzam sie z Tobą..... a Wy nie przynudzajcie forum
swymi
> kłutniami...... to troche dzieciece zachowanie ;/

dzieciece jest robienie bledow ortograficznych :D

a moze i robie błędy bo mi sie pisać nie chce i jestem troszke zmeczony i nie nabijaj sie ze mnie ok! nigdy nie byłem orłem z polskiego ;/ kto narzuci temata jakiegos :PP pozdro dla Ciebie morthi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 15:16, macgwadky napisał:

> Sam powinieneś sobie odpowiedzieć na to pytanie.
> I nie jedź po innych za swoją głupotę-trochę kultury:]
Sam wykazałeś się totalną głupotą, a o ogładę i kulturą proś wszechwiedzącego morthi... widać
macie dużo wspólnego.


Nie wiem jak ty następny chcesz mi wmówić, że w ten sposób to propaguje. Zwłaszcza jeśli byś przeczytał naprawdę całe moje posty , a nie tylko parę ostatnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie,jakie jest wasze zdanie gdyby w części 5 było coś takiego jak w części 4 że jeden bohater może mieć innego bohatera w swojej armii??
Dla mnie było to niezbyt dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za monotematykę na forum - wszystko poszło o złodzieja.

Jeśli ktoś w ogóle łaskaw mi odpowiedzieć - wiadomo co ma być w dodatkach ? Czy tylko wiadomo , że będą dwa ? Chodzi mi o ewentualne miasta, dodatkowe opcje gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 15:21, vazon napisał:

A co myślicie,jakie jest wasze zdanie gdyby w części 5 było coś takiego jak w części 4 że jeden
bohater może mieć innego bohatera w swojej armii??
Dla mnie było to niezbyt dobre rozwiązanie.


h4 wprowadzily wiele innowacji :)ktore jak dla mnie mialy swoj urok :) jednak ciesze sie ze w h5 bohater nie bierze bezposredniego udzialu w walce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 15:22, morthi napisał:

> A co myślicie,jakie jest wasze zdanie gdyby w części 5 było coś takiego jak w części 4
że jeden
> bohater może mieć innego bohatera w swojej armii??
> Dla mnie było to niezbyt dobre rozwiązanie.

h4 wprowadzily wiele innowacji :)ktore jak dla mnie mialy swoj urok :) jednak ciesze sie ze
w h5 bohater nie bierze bezposredniego udzialu w walce :)


Zaznaczam , że się nie czepiam. Ale chyba ataki bohatera na jednostki wroga to jest bezpośredni udział w walce. Zasadnicza różnica polega na tym , że nie można ich atakować i się nie przemieszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 15:21, macgwadky napisał:

Sorka za monotematykę na forum - wszystko poszło o złodzieja.

Jeśli ktoś w ogóle łaskaw mi odpowiedzieć - wiadomo co ma być w dodatkach ? Czy tylko wiadomo
, że będą dwa ? Chodzi mi o ewentualne miasta, dodatkowe opcje gry ...


Z tego co pamiętam to w dodatku mają być nowe zamki i chyba edytor map a o innych opcjach nie wiem lub nie pamiętam lub nieck ktoś mnie poprawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 15:28, morthi napisał:

to tylko dodatek :) bo nie mozna bohatera przeciez zabic :)

:) ? Czyżbyś był skłonny się pogodzić ? :D
Zgadzam się zupełnie. Ale osobiście mnie zaskoczyła możliwość ataków przez bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Polsce patrzy sie jak na kosmitów niejednokrotnie tego doswiadczyłem, to jest chore.

zgadza sie w mojim pokoju stoja sobie na pulce pudelka po orginalach ( jest ich naprawde sporo) i czesto kumple mi mowia " ale ty pierdo****** jestes ze kupujesz orginaly, niemasz naco wydawac pieniedzy:)" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 15:31, macgwadky napisał:

> to tylko dodatek :) bo nie mozna bohatera przeciez zabic :)
:) ? Czyżbyś był skłonny się pogodzić ? :D
Zgadzam się zupełnie. Ale osobiście mnie zaskoczyła możliwość ataków przez bohatera.


atak jest wygodny:) szczegolnie jak sie konczy mana albo nie ma sie zadnego dobrego czaru by "zdjac" potworka :) tego brakowalo w h3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 15:30, vazon napisał:

> Sorka za monotematykę na forum - wszystko poszło o złodzieja.
>
> Jeśli ktoś w ogóle łaskaw mi odpowiedzieć - wiadomo co ma być w dodatkach ? Czy tylko
wiadomo
> , że będą dwa ? Chodzi mi o ewentualne miasta, dodatkowe opcje gry ...

Z tego co pamiętam to w dodatku mają być nowe zamki i chyba edytor map a o innych opcjach
nie wiem lub nie pamiętam lub nieck ktoś mnie poprawi ;)

Kurcze , edytor map :D . To by trochę poprawiło sytuację , jeśli randomek by nie było. To powstało by dużo map. Szczerze mówiąc, nie żebym był jakimś heretykiem, ale np. Cywilizacja 4 miała sama w sobie dużo więcej bonusów - ilość trybów gry, edytor ... Czasami mam czarne myśli i wydaje mi się że homm jest zawsze robiony pod te dodatki, żeby sumarycznie wydać więcej kasy na grę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować