Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Mój komputer już po raz drugi w tyrakcie swojego istnienia miał temperature procka wyższą niż 60 stopni a to dzięki Heroes V :D Miło wiedzieć, że Nival dba o to, żebym nie mógł cały czas siedzieć przy kompie tylko zebym musial robic przerwy dla siebie i kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 16:03, LordOfUndeads napisał:

Mam pytanie: Jeśli kurier wyjechał o 10 rano to dziś napewno będę miał hirołsów?


Nie!

Bo kuriara z paczką może np. przejechać walec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja nie moge... ale miałem teraz adrenaline...
Dzwonek dzwoni... już ide otwieram i myśle, ze Herosy (chociaż jeszcze niewysłane, albo niazaaktualizowane:P)... a tam... kolega:/ Pytał się czy wyjde (zapomniał, ze chory jestem:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej... Od samego rana czekałem na kuriera. I muszę napisać z całym przekonaniem: opłaciło się! Gra jest wyśmienita, lokalizacja perfekcyjna, a dodatki w Edycji Kolekcjonerskiej... Miodzio. Polecam każdemu, kto gustuje w strategiach. "Piątka" jest idealnym kontynuatorem "trójki", chciałoby się powiedzieć: kontynuatorem bez wad. Murowany kandydat na grę roku! To co rozpoczął New World dokończyli ludzie z Nival. I to jak! Kto nie widział niech żałuje! Coś pięknego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 16:05, paweldomar1 napisał:

O ja nie moge... ale miałem teraz adrenaline...
Dzwonek dzwoni... już ide otwieram i myśle, ze Herosy (chociaż jeszcze niewysłane, albo niazaaktualizowane:P)...
a tam... kolega:/ Pytał się czy wyjde (zapomniał, ze chory jestem:P)

ja tak samo przed sekundą jak czytałem twój post. Ktoś dzwoni ale się okazuje że to ciotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do mnie kurier przyjedzie wieczorkiem :). Dzwoniłem do masterlinku i pani potwierdziła, że dzisiaj na pewno paczka do mnie dotrze :). Teraz tylko musze uzbroić sie w cierpliwość i czekać na przesyłke.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, ja swoją paczuszkę miałem już około 11-tej ale dopiero teraz mogłem zainstalować grę i sprawdzić jak chodzi. Musze powiedzieć, że jest zauważalna poprawa płynności/szybkości gry w porównaniu z demem (o becie nie ma co wspominać :), przy tych samych ustawieniach i na tym samym sprzęcie poprawę oceniam na jakieś 20%.

Naprawdę miło się gra na x600 przy 1280x800 z jakością grafiki na normal. Jak sprawuje się sama gra to ocenię później.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zamówienia EK, wszystko świetnie wydane, no może poza tandetnym wypełnieniem skrzynki, ale to juz naprawdę szczegół.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 16:05, paweldomar1 napisał:

O ja nie moge... ale miałem teraz adrenaline...
Dzwonek dzwoni... już ide otwieram i myśle, ze Herosy (chociaż jeszcze niewysłane, albo niazaaktualizowane:P)...
a tam... kolega:/ Pytał się czy wyjde (zapomniał, ze chory jestem:P)



Wiem co to znaczy.MIałem tez tak przy AO3 III bo kuriera nie było od dawna i tylko czekałem aż ktos zadzwoni...i tez najpierw kolega przyszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w zeszłym tygodniu zareklamowałem nagrywarkę DVD bo się zepsuła a na gwaranji jeszcze była. I muszę czekać 2 tygodnie na nową :( co oznacza, że nawet jak hirołs przyjdzie to se nie pogram :((

Ale przynajmniej przeczytam instrukcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 16:05, paweldomar1 napisał:

O ja nie moge... ale miałem teraz adrenaline...
Dzwonek dzwoni... już ide otwieram i myśle, ze Herosy (chociaż jeszcze niewysłane, albo niazaaktualizowane:P)...
a tam... kolega:/ Pytał się czy wyjde (zapomniał, ze chory jestem:P)

omg... niektorzy to sa chorzy... poruszyła mnie twoja historia, może zgłosisz ja do progamu typu rozmowy w t(ł)oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, tak,mam już, w rączkach trzymam:). Plastik w skrzyneczce trochę mnie zraził i brak numerka, ale muszę powiedzieć, że naprawdę fajną rzecz zrobiliście.

Właśnie, czy ktoś przypadkiem nie mówił wcześniej w temacie, że będą numery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ADMIN bo ja mam pytanie ... gre zamowilem 24 maja za pobraniem przesylka kurirska ... sa szanse ze przyjdzie mi gra dzis ?? p.s. mieszkam 13 km od rzeszowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować