Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2006 o 16:40, lurynowicz napisał:

To prawda, z tymże miałem trochę paczkę nieznośnie oblepioną firmową taśmą


To dziwne bo ja miałem taśmy dokładnie tyle ile trzeba, nie mniej nie więcej, i to już któryś raz z kolei.

A pamiętając że ktoś narzekał że EK nie jest numerowana i takie tam - hmm, ja otwierając skrzynkę naprawdę odniesłem wrażenie że ta edycja jest wyjątkowa. Gratuluje CDP. Oby więcej takich edycjii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze z tematem ma niewiele zwiazany ten watek ? zapytam jeszcze raz: jak moge zrobic jakas kpoie bezpieczenstwa, albo wirtualna plytke z ktorej bede odpalal gre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 16:47, Deamian napisał:

Widze ze z tematem ma niewiele zwiazany ten watek ? zapytam jeszcze raz: jak moge zrobic jakas
kpoie bezpieczenstwa, albo wirtualna plytke z ktorej bede odpalal gre ?


nie można, ktos podawał już artykuł z kodeksu prawnego, i jesli masz zagwarantowana wyumiane uszkodzonego nośnika, to nie można raobic kopii bezpieczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama gra jest suuuper, ale to w jakim stanie została mi dostarczona juz mniej... Jedna nóżka od skrzynki oderwana, to czerwone czym jest w środku wyłożona popękało na rogach... I to ma byc EK???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 16:12, michał26 napisał:

cos mi sie wierzyc nie chce, aby nowa gra (zwlaszcza taka jak HV) miala byc sprzedawana za
59 zl... moze czegos nie dopatrzyles?


Sam nie mogłem w to uwierzyć. Zrobiłem zdjęcie komórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kuferka, to niestety muszę zgodzić się z przedmówcą - to czerwone coś w środku popękało (szkoda,że to nie prawdziwy materiał:P)
A tak poza tym to na chwilę włączyłem grę i mało nie spadłem z krzesła (ze śmiechu), gdy przeglądałem specjalizacje bohaterów Inferno przy wyborze frakcji.
Grok - Pędziwiatr (w oryginale Rusher - nie wiem jak bym przetłumaczył, więc aż tak bardzo mi nie przeszkadza), ale Nymus - PORTIER????? (Gate Keeper) Nie mógł być zwyczajny "Strażnik Wrót" albo "Strażnik Bramy"? Brzmi zdecydowanie poważniej, a co za tym idzie - korzystniej:) No ale potraktuje to jako taki akcencik humorystyczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też to czerwone popękało. Przez chwile miałem myśl zeby złożyć reklamacje ale nie będe się chyba w to bawił bo gra (co najważniejsze) jest nienaruszona (i reszta tez spox) wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiec dostalem wersje kolekcjonerska i jest:

PLUSY dodatnie:
+ gra H5 :)
+ 55 wirtualnych zlotych do wydania w sklepie
+ poradnik do gry z opisem przejscia wszytkich misji, male zdjecie calej mapy (52 strony)
+ karta pomocy z opisem wszystkich jednostek, nawet ladne..
+ układ klawiatury a formacie A5, no ladnie :)
+ instrukcja do gry, 88 stron

PLUSY Zerowe
+/- artbook... raczej ciekawostka, pare stron
+/- mapa A3, jaks taka nijaka... :/

PLUSY Ujemne... (jak to mowil pewien prezydent)
- gra H3 w wersji Restoration of Erathia :/ (to musial byc wielki problem dolaczy wersje gold)
- Tandentna skrzyneczka, litery namalowane zlota farbka, po bokach wystaje klej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten Masterlink to dzidadowska firma moja paczka dotarła rano (9:21)do magaznu w moim siescie i jeszcze nie wysłali kurjera a paczki rozworza do 17 wiec gre dostane jutro k** CDP powinien zmienic firme dostawcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nie pękło :P, mam za to pretensje co do sposobu otwierania kuferka - liczyłem na zawiasy z prawdziwego zdarzenia. Te obecne mogą się bardzo szybko rozlecieć. To jedyne minusy - reszta jest po prostu super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 17:02, Milo84 napisał:

> cos mi sie wierzyc nie chce, aby nowa gra (zwlaszcza taka jak HV) miala byc sprzedawana
za
> 59 zl... moze czegos nie dopatrzyles?

Sam nie mogłem w to uwierzyć. Zrobiłem zdjęcie komórą.


Może to wersja angielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 17:20, drapichrust7 napisał:

> > cos mi sie wierzyc nie chce, aby nowa gra (zwlaszcza taka jak HV) miala byc sprzedawana

> za
> > 59 zl... moze czegos nie dopatrzyles?
>
> Sam nie mogłem w to uwierzyć. Zrobiłem zdjęcie komórą.

Może to wersja angielska.


Wersja angielska kosztuje na gram.pl ponad 150zł więc było by to jeszcze większe przebicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jesli chodzi o samego heroesa to mam tylko jedne blad: kiedy walcze na pasku inicjatywy wyswietla mi ilosc jednostek wroga zabitych zanim je zatakuje! troche dziwne tak samo w przypadku zjaw =>czasami mozna spudlowac i pudlo pisze mi nawet jak jescze nie zatakowalem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 17:22, Milo84 napisał:

> > > cos mi sie wierzyc nie chce, aby nowa gra (zwlaszcza taka jak HV) miala byc
sprzedawana
>
> > za
> > > 59 zl... moze czegos nie dopatrzyles?
> >
> > Sam nie mogłem w to uwierzyć. Zrobiłem zdjęcie komórą.
>
> Może to wersja angielska.

Wersja angielska kosztuje na gram.pl ponad 150zł więc było by to jeszcze większe przebicie


Pomyśl, że Media Markt firma międzynarodowa i ma różne dojścia.
Może wytrzasneli skąś jakąś tanią partię wersji angielskiej (zauważcie, że w gazetce nie piszę że to wersja PL) i teraz sprzedają jeszcze poniżej kosztów, żeby przyciuągnąc klienta po ostatnich wpadkach koncernu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

%$#&*!!!!

Wiedziałem! Wiedziałem. Kurier musiał być ofc. o 11, kiedy u mnie w domu nie ma nikogo... Po prostu to czułem... Teraz muszę jeździć nie wiadomo gdzie... Ja 3%$^$ wiedziałem że tak będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować