Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2006 o 17:19, morthi napisał:

mysle ze dla wszystkich ktorzy zarejestrowali swoja kopie :)


Ale ci co kupowali grę w sklepie nie mieli nic na pudełku, ani zapewne na reklamach w sklepie o dodatkowych mapach, więc uważam że rekompensata należy się tylko dla osób które zakupiły/zakupią (bo informacja o dodatkowych mapach nadal znajduje się w sklepie) w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:18, mtwarog napisał:

> Witam, mam problem dotyczący Heroes 5 i zwracam sie o pomoc do CD-PROJEKT.
>
> Mam edycje kolekcjonerska Heroes of might and magic 5. Gra chodzi pięknie, ładnie bez
zadnych
> zarzutów ale niestety do dzisiejszego dnia. Zainstalowałem patch 1,1 dla wersji kolekcjonerskiej

> i weszłem następnie zagrac na ubi.com. Po paru minutach grania wyrzuciło mnie z gry na
pulpit
> i juz nie moge sie zalogować na ubi.com. Pisze ze jest błąd w kodzie aktywacyjnym i nic
nie
> moge wtym celu zrobić
>
> Prosze o pomoc

Rekompensata będzie wyłącznie dla posiadaczy gier zakupionych w sklepie gram.pl?


no gre zakupilem w gram.pl dlatego mam nadzieje ze mi jakos pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle nikt nie wie co zrobić z tym cholernym błędem( mój post na stronie 705).Wydałem prawie 160zł i gra sobie leży.Owszem mam sesje i nie bardzo mam czas na granie ale czy naprawde musze pisać do pomocy technicznej żeby uzyskać jakąs odpowiedz ??Patch 1.1 zainstalował się bez problemu ale napęd jak nie widzi płytki tak nie widzi.Oczywiście wszystkie inne bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:23, morthi napisał:

ja sie nie obraze z zadnej darmowki ktora moze dac mi CDP ;) moze zamiast map koszulke ;)


O! B. dobry pomysł! Ja chcę z Agraelem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:23, morthi napisał:

ja sie nie obraze z zadnej darmowki ktora moze dac mi CDP ;) moze zamiast map koszulke ;)


To jest genialny pomysł! Tak więc, w ramach rekompensaty: CHCEMY KOSZULKI! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze zrob defragmentacje ? moze wylacz programy dzialajace w tle? moze sprawdz czy przypadkiem nie masz przetartej tasmy co powoduje problemy z dyskiem
sciagnij najnowsze uaktualnienia do windowsa :) i uaktualnij sterowniki
sprawdz rejestr jakims programem do wykrywania bledow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:27, Adham napisał:

> ja sie nie obraze z zadnej darmowki ktora moze dac mi CDP ;) moze zamiast map koszulke
;)

O! B. dobry pomysł! Ja chcę z Agraelem :)



Nie!! Ja chce z Agraelem :) Jeśli zrobicie czarną koszulkę, z Agraelem z Artbooka HoMMV to napewno kupię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam troszke inne pytanie: czy pamiętacie wersje betę H5? zapewne tak, a czy jest jeszcze ktos taki kto ma ja na dysku (nie ważne w postaci instalki lub najlepiej jeszcze zainstalowanej wersji)??????

może powiem po co mi to.................

osobiście bardzo mnie denerwują te wychudzone drzewce i pomyslałem sobie że można by zabrać z wersji beta tekstury odpowiedzialne za "normalny" wygląd drzewców i podmienić je w pełnej wersji (to miałoby działać podobnie jak mod podmieniający kostuchy w nekropolii na rycerzy). Oczywiście nie powiedziane że to miałoby działać ale spróbować można, więc jeżeli ktoś podziela mój entuzjazm co do "ulepszenia" drzewców i posiada wersję beta to proszę o kontakt moje gg: 6867571

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:38, VrOObel69 napisał:

osobiście bardzo mnie denerwują te wychudzone drzewce i pomyslałem sobie że można by zabrać
z wersji beta tekstury odpowiedzialne za "normalny" wygląd drzewców i podmienić je w pełnej
wersji (to miałoby działać podobnie jak mod podmieniający kostuchy w nekropolii na rycerzy).
Oczywiście nie powiedziane że to miałoby działać ale spróbować można, więc jeżeli ktoś podziela
mój entuzjazm co do "ulepszenia" drzewców i posiada wersję beta to proszę o kontakt moje gg:
6867571


taki mod juz jest od jakiegos czasu
http://www.celestialheavens.com/homm5/mods/Treants.pak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

muszę powiedzieć że instrukcja do gry to uboższa już być nie mogła, nie ma np opisu zdolności jednostek, czarów i umiejętności wraz z ich rozwojem, taki minimalizm ze strony CDP utrudnia grę i co ważniejsze zmniejsza przyjemność.
A co do samej gry to jest super, grafika, muza, grywalność po prostu miód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak tu sie nie wqr...?! Dzis jest czwartek 08-08-2006...godzina 17:45...Herosik wyslany w poniedzialek 05-06-2006...Poczta Polska spi i leci sobie w ciula...skad ta paczka jedzie z Bangladeszu?!?!?!;/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:34, morthi napisał:

moze zrob defragmentacje ? moze wylacz programy dzialajace w tle? moze sprawdz czy przypadkiem
nie masz przetartej tasmy co powoduje problemy z dyskiem
sciagnij najnowsze uaktualnienia do windowsa :) i uaktualnij sterowniki
sprawdz rejestr jakims programem do wykrywania bledow


Zrozum Morthi ze jezeli spowolnienie gry bylo by z winy mojego komputera to cala gra by chodzila wolno.Podczas grania w campanie nie mam najmniejszej sciny nawet przy odkrytej calej mapie i jak oddale gre na maxa i zaczne ja obracac nie przytnie sie nic.A wlanczam scenariusz pojawia sie nowa mapa wszedzie ciemno i myszka chodzi skokami ze nie moge grac mam Slajd show.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:45, SimoNeeN napisał:

I jak tu sie nie wqr...?! Dzis jest czwartek 08-08-2006...godzina 17:45...Herosik wyslany w
poniedzialek 05-06-2006...Poczta Polska spi i leci sobie w ciula...skad ta paczka jedzie z
Bangladeszu?!?!?!;/;/;/;/


Nie, z Warsz... znaczy się Kaczogrodu. Parada równości coś zakłuciła chyba pracę poczty i przewidywany termin dostarczenia: 10 września 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować