Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2006 o 11:00, boogie85 napisał:

> > niestety chlopak ma racje i degrad czy inne strach na lachy tego nie zmienia
> > > Za zwrócenie uwagi na błąd w intrukcji żadne konsekwencje nie grożą, natomiast za obrażanie

> innych użytkowników forum jak najbardziej.
Szczerze mówiąc zwróciłem uwagę na te błędy dopiero kiedy o nich przeczytałem w tym wątku,
nie przesadzajmy w każdej grze są jakieś niedoróbki. Osobiście czekam tylko na pacz naprawiający
polonizacje bo jest w niej dużo błędów zarówno tych spowodowanych paczem jak i tych z pierwotnej
wersji gry.


dokladnie, i tak jeszcze beda sie statsy zmienialy - bo balans jeszcze wymaga nieco poprawek, a jednostki poznaje sie po kilku grach i karta jest zbedna.

BTW: na karcie ze skrótami klawiszowymi - nie ma opisanego SHIFT''a - a jedno z czestych pytan to to, jak dzielic wojo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 11:02, moonman napisał:

BTW: na karcie ze skrótami klawiszowymi - nie ma opisanego SHIFT''a - a jedno z czestych pytan
to to, jak dzielic wojo :P


wystarczy zajrzec do instrukcji na strone 17 :) i juz wszystkowiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 11:03, morthi napisał:

> BTW: na karcie ze skrótami klawiszowymi - nie ma opisanego SHIFT''a - a jedno z czestych
pytan
> to to, jak dzielic wojo :P

wystarczy zajrzec do instrukcji na strone 17 :) i juz wszystkowiadomo :)


Ale po to jest klawiszologia, żeby od razu widzieć jaki klawisz trzeba wcisnąć, a nie bawić sie w przeglądanie 80 stron instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

karte pomocy podrecznej CDP moglo zrobic samo :) przeciez sami wstawiali podpisy :) osoba odpowiedzialna za przygotowanie tej czesci zestawu po prostu zlekcewazyla swoje obowiazki a efekt mamy taki jaki mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra Heroes of Might and Magic V dziala bez plyty ;) co za odkrycie :P plytka jest potrzebna tylko do uruchomienia a pozniej mozna ja bezpiecznie wyjac i bawic sie bez niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 11:48, criseq napisał:

zamowilem gre w gram.pl i mam pytanie czy komus juz doszla gra ?? w terminie 7-8


wciąż czekam, mam nadzieje, ze dzisiaj dostanę, ale kto wie, to już nie od CDP zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a i wlasnie co moge zrobic jezeli niekiedy po wyjscu z heroesa 5 wyskakuje mi blad zamalo pamieci wirtualnej (poprzedni mialem tak z gra boś 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gram sobie w Heroesów i odkryłem rzecz , która mnie miło zaskoczyła. Mianowicie : wcześniej myślałem , że w piątce nie ma opcji "czekaj" , że jest jedynie "broń się". Ale się myliłem. Kiedy wciśniesz klawisz "w" podczas bitwy , wtedy kiedy twoja jednostka ma się ruszyć , jej miejsce spadnie tylko trochę w tabeli inicjatywy. Ten element znacznie pomaga w bitwie. Nie wiem czy wy też o tym wiedzieliście ale chciałem poinformować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest po prostu super! Obilvion normalnie siadav :))
Muzyka umiejętnie napiosana poprostu każdemu polecam tą grę ! :))
PS: CDP jesteście super, Dubing jest super wszyscy jesteście super! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie zamówiłem gre tu zeby dostać ją przed premierą a dalej jej nie mam gdybym wiedział że tak bedzie kupił bym w media markcie miej klopotów i taniej a miałbym gre w ten sam dzień
ile osób jest w podobnej sytuacji ?
to jest nie fair ja chce heroes !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 11:48, criseq napisał:

zamowilem gre w gram.pl i mam pytanie czy komus juz doszla gra ?? w terminie 7-8

ja zamuwiłem i mi jeszcze niedoszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem juz ponad 24h w HOMMV i powiem jedno Gierka wymiata. Jest swietna ta grafa, muza grywalnosc no i oczywiscie lokalizacja jaka zapewnilo nam CDP

WIELKIE DZIEKI :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm - lokalizacja jeśli chodzi o głosy to OK ale jako profesjonalny tester oprogramowania zawiodłem się na licznych nieprzetłumaczonych tekstach - takie eliminujemy juz w 2 czy maks 3 buildzie :/ Ale gra wymiata to fakt. Ehhh może to spaczenie zawodowe, ale też widze przenikajace się tekstury itp. Skąd tyle nieprzetłumaczonych tekstów - o to jest pytanie. Czy nie macie dobrych testerów, którzy by przeszli gre lub zrobili pare testów ad-hoc na różnych planszach, lub budynkach? to wyeliminowalo by przynajmniej ze 3/4 oczywistych angielskich tekstów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do zaawansowanych (a może mniej też?) heroesowców. :) Jak to jest, że w trakcie rozbudowy miasty niektóre budynki mogą zostać zablokowane. Rozumiem, że zbyt szybka rozbudowa, a co za tym idzie zbyt wysoki poziom miasta, powoduje, że nie można zbudować niskopoziomowych budynków, ale jak to przewidzieć? Skąd mam wiedzieć, która budowla, co blokuje?

W instrukcji się nie doszukałem, niestety.

Dzięki :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z Heroes V. Kupiłem oryginał gry i wszystko ładnie, pięknie tylko nie mogę sobie pograć. Po zainstalowaniu gry, kiedy próbuję ją odpalic, wykonuje się test oryginalności płyty i do tego momentu wszystko jest ok, jak test się skończy wyskakuje takie małe okienko "Feiled graphics sets" i na tym wczytywanie się kończy. Konfiguracja mojego kompa jest wyższa niż zalecana na opakowaniu gry:
------------------
System Information
------------------
Time of this report: 6/8/2006, 01:05:32
Machine name:
Operating System: Windows XP Professional Dodatek Service Pack 2
Language: Polish (Regional Setting: Polish)
System Manufacturer: K7UPG
System Model: K7Upgrade-880
BIOS: Default System BIOS
Processor: AMD Sempron(tm) 2500+, MMX, 3DNow, ~1.7GHz
Memory: 1024MB RAM
Page File: 158MB used, 2300MB available
Windows Dir: C:\WINDOWS
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
DX Setup Parameters: Not found
DxDiag Version: 5.03.2600.2180 32bit Unicode
Grafika: GeForce 6600 (256 Mb)
Nvidia Driver Version: 6.14.0010.8421 (English)

Zgodnie z zaleceniami instrukcji zainstalowane mam też najnowsze sterowniki nvidii oraz directa. Wszystkie inne moje gry działają bez problemu i nigdy też nie miałem problemów ze swoją kartą graficzną. Zgłosiłem swój problem do pomocy technicznej i oczekuję na odpowiedź. Jeżeli jednak ktoś ma podobny problem, będę wdzięczny za podzielenie się pomysłem jak pozbyć się powyższego problemu. BO MNIE KREW ZALEWA, ŻE NIE MOGĘ POGRAĆ W GRĘ NA KTÓRĄ TAK DŁUGO CZEKAŁEM KUPIŁEM PRZECIEŻ ORYGINAŁ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować