Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2006 o 19:04, morthi napisał:

> Wyjaśniam tylko wszechwiedzącemu panu morthi''emu kiedy może nastąpić zwolnienie dyscyplinarne:

> Zgodnie z art. 52 k.p. pracodawca może rozwiązać umowę o pracę bez wypowiedzenia z winy
pracownika
> (dyscyplinarnie) w razie:
> 1. ciężkiego naruszenia przez pracownika podstawowych obowiązków pracowniczych,

czy wg ciebie osoba odpowiedzialna za kontrole jakosci projektu h5 ktora dopuscila do sprzedarzy
produkt ktory jest pelen bledow w polonizacji (pelen - czyli grupa tworzaca nieoficjalny patch
poprawila okolo 1600 plikow) wykonala swoja prace rzetelnie?
czy osoba odpowiedzialna za kontrole jakosci projektow TQ i SP2 i dopuscila je do sprzedarzy
w takiejwersji jaka poszla wykonala swoje obowiazki?
jezeli to jest ta sama osoba mamy doczynienia z trzykrotnym nieywiazaniem sie ze swoich obowiazkow
- jak dla mnie jest to wystarczajacy powod do zwolnienia dyscyplinarnego


morthi przestań się tak emocjonować bo byki sadzisz, chociaż wnioskując na podstawie ich powtarzalności dochodzę do wniosku, że ortografia jest dla Ciebie tak samo obcą dziedziną jak prawo pracy. Przestań truć o rzeczach, o których nie masz pojęcia, bo jesteś śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 22:41, morthi napisał:

widze za to ze TY zaliczyles przedmiot prawo pracy badz tez jestes wykladowca - pilnuj sie
gdyz lamiesz regulamin tego forum....



Owszem zaliczyłem , a co do łamania regulaminu tego forum to za przeproszeniem mam to głęboko :) Ty zapewne nie przeżyłbyś dnia bez zaglądnięcia i pomądrzenia się na forum. Dla mnie może go w ogóle nie być. I to tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2006 o 23:57, berbelek napisał:

Owszem zaliczyłem , a co do łamania regulaminu tego forum to za przeproszeniem mam to głęboko
:)

To po cholerę skończyłeś prawo,skoro je właśnie teraz łamiesz? Dla forsy? Co później, łapówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 00:00, Darkstar181 napisał:


> Owszem zaliczyłem , a co do łamania regulaminu tego forum to za przeproszeniem mam to
głęboko
> :)
To po cholerę skończyłeś prawo,skoro je właśnie teraz łamiesz? Dla forsy? Co później, łapówka?

A kto powiedział, że skończyłem prawo??? Skończyłem zarządzanie, a prawo pracy było jednym z wykładów obowiązkowych. To po pierwsze. Po drugie, studia zazwyczaj kończy się, żeby później znaleźć dobrą pracę, więc tak- dla forsy, i nie rozumiem Twojego toku rozumowania, że prawo kończy się po to, żeby go potem nie łamać :) I w końcu po trzecie, wstrzymaj się z wyciąganiem pochopnych wniosków. Chyba widzisz różnicę między złamaniem regulaminu forum internetowego (którego nie znam jak co niektórzy na pamięć, no ale to mój błąd, w końcu" ignorantia iuris nocet"), a wręczaniem łapówki, które jest przestępstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, może ja wtrące ;)

@Morthi

W końcu przestaniesz tak szastać i przemądrzać się nt. łamania przez wszystkich wokól ciebie prawa, regulaminu i konwencji międzynarodowych? Może nas jeszcze pozwiesz do Trybunału Starsburskiego? ;)

@Darkstar181

I po co tak od razu naskakiwać na kogoś, co?

To może tyle apropos bezsensownego gadania, bo między innymi ty Morthi też złamałeś regulamin. Tylko się nie popłacz z tego powodu. Może zaczeniemy choć ogólnie rozmawiać o HoMMie? :D Proszę.Szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc pracownikow Nival Interactive jest jeszcze na urlopie badz tez wlasnie z niego wrocilo patcha mozna sie spodziewac najwczesniej pod koniec sierpnia (teoretycznie powinien zawierac edytor - ale to sa nieoficjalne informacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chwilowo jest tylko 1.2g updated 4 :) nowego patcha na dzien dzisiejszy nie widac :) jakos bledy sie skonczyly :P ale jak cos znajde : to na pewno zrobie update

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. A ja znalazłem kolejny błąd. Specjalny budynek w Nekropolii jest nazywany Zbeszczeszczoną świątynią, a na jednym z ToolTip''ów znalazłem nazwę: Piekielna świątynia. Czasami odnoszę wrażenie, że po tłumaczeniu gry nikt z CDP nawet jej nie włączył, by zobaczyć, czy wogóle chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 15:59, DiDivor napisał:

Witam. A ja znalazłem kolejny błąd. Specjalny budynek w Nekropolii jest nazywany Zbeszczeszczoną
świątynią, a na jednym z ToolTip''ów znalazłem nazwę: Piekielna świątynia. Czasami odnoszę
wrażenie, że po tłumaczeniu gry nikt z CDP nawet jej nie włączył, by zobaczyć, czy wogóle chodzi
:/

Yhy pewnie tylko gre wlaczyli zeby screeny zrobic i pochodzic sobie chwilke... :)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 15:59, DiDivor napisał:

Witam. A ja znalazłem kolejny błąd. Specjalny budynek w Nekropolii jest nazywany Zbeszczeszczoną
świątynią, a na jednym z ToolTip''ów znalazłem nazwę: Piekielna świątynia. Czasami odnoszę
wrażenie, że po tłumaczeniu gry nikt z CDP nawet jej nie włączył, by zobaczyć, czy wogóle chodzi
:/

IMHO do Nekropolii bardziej pasuje zbeszczeszczony. Piekielny pasuje bardziej do Inferno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować