Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

No cóż, mamy końcówkę listopada, a w planie wydawniczym nadal widnieje napis "listopad". Mówię tu oczywiście o Tribes of the East. Czy wiadomo już, jaka jest konkretna data? Bo coś czuję, że szykuje się opóźnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:19, Full Wypas napisał:

No cóż, mamy końcówkę listopada, a w planie wydawniczym nadal widnieje napis "listopad". Mówię
tu oczywiście o Tribes of the East. Czy wiadomo już, jaka jest konkretna data? Bo coś czuję,
że szykuje się opóźnienie...


Ty przypadkiem niedawno nie wyrwałeś się ze snu zimowego? Geez, premierę już przeniesiono na styczeń, a zachowujesz się jakbyś o tym nie wiedział ^_^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:09, Rafal G napisał:

> OK. O patchu już wiem. Teraz chciałbym jeszcze tylko wiedzieć gdzie jest w wydaniu

> empikowym kod internetowy. Potrzebuję go, a nie wiem gdzie jest...


Pewnie tam gdzie u wszystkich - tu edycja empikowa niczym się nie wyróżnia:) Z tyłu instrukcji
(na tylnej okładce).


Dzięki. A wiesz może gdzie dałem instrukcję? Zapodziała mi się gdzieś...
Niedawno ją czytałem. Może znajdę sam, ale jakbyście wiedzieli gdzie ją odłożyłem, to napiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:41, Gimex14 napisał:

> > OK. O patchu już wiem. Teraz chciałbym jeszcze tylko wiedzieć gdzie jest
w wydaniu
>
> > empikowym kod internetowy. Potrzebuję go, a nie wiem gdzie jest...

>
> Pewnie tam gdzie u wszystkich - tu edycja empikowa niczym się nie wyróżnia:) Z tyłu instrukcji

> (na tylnej okładce).

Dzięki. A wiesz może gdzie dałem instrukcję? Zapodziała mi się gdzieś...
Niedawno ją czytałem. Może znajdę sam, ale jakbyście wiedzieli gdzie ją odłożyłem, to napiszcie
:)


A niby z kąd mamy to wiedzieć? Spytaj pozostałych domowników gdzie ją położyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:41, Gimex14 napisał:

Dzięki. A wiesz może gdzie dałem instrukcję? Zapodziała mi się gdzieś...
Niedawno ją czytałem. Może znajdę sam, ale jakbyście wiedzieli gdzie ją odłożyłem, to napiszcie
:)


Może tam gdzie reszta zestawu lub tam gdzie ją czytałeś.
PS. Jak odpowiadzasz na czyiś post to tnij cytowaną wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:19, Full Wypas napisał:

No cóż, mamy końcówkę listopada, a w planie wydawniczym nadal widnieje napis "listopad". Mówię
tu oczywiście o Tribes of the East. Czy wiadomo już, jaka jest konkretna data? Bo coś czuję,
że szykuje się opóźnienie...

Dawno chyba nie wchodziłeś na ta stronkę CDP w oficjalnym powiadomieniu napisało, że premiera została przełożona na 6 czy 8 stycznia, jak miałeś PRE-ORDER to powinni ci przysłać e-maila w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 22:34, Bosper napisał:

CDP w oficjalnym powiadomieniu napisało, że premiera została przełożona na 6 czy 8 stycznia



była mowa o styczniu 2008, nie było konkretnej daty (dnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:25, Mistic napisał:

> No cóż, mamy końcówkę listopada, a w planie wydawniczym nadal widnieje napis "listopad".
Mówię
> tu oczywiście o Tribes of the East. Czy wiadomo już, jaka jest konkretna data? Bo coś
czuję,
> że szykuje się opóźnienie...

Ty przypadkiem niedawno nie wyrwałeś się ze snu zimowego? Geez, premierę już przeniesiono na
styczeń, a zachowujesz się jakbyś o tym nie wiedział ^_^''


:o Tak się składa, że jestem fanem HoMMa, ale żadnego newsa nie widziałem :o Ale żal, CDP znowu spie...skrzaczyło sprawę -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat już został zakończony. Nażekanie jak już to koledzy wspomnieli nic nie zmieni. Jedynie co pozostaje to czekać na ToE lub zaopatrzyć się od naszych sąsiadów. Sam nawet złapałem chrapkę na GoW. Czy ktoś kto grał na Boxie może mi opisać czy warto kupować ;p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem, ale wiem, że warto :)

A co do HoM&M: może jak zalejemy CDP milionem email''i z prośbami o bonus bądź EK, to może coś zdziałamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 17:49, Szkarłatny Wilk napisał:

Ten temat już został zakończony. Nażekanie jak już to koledzy wspomnieli nic nie zmieni. Jedynie
co pozostaje to czekać na ToE lub zaopatrzyć się od naszych sąsiadów. Sam nawet złapałem chrapkę
na GoW. Czy ktoś kto grał na Boxie może mi opisać czy warto kupować ;p .


Offtop.
Ja polecam GoWa, PCtowa wersję trochę zepsuli, chodzi o wczytanie Czekpointów, ale to nie temat o Gears of War. Koniec Offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 08:33, nazgul47 napisał:

Nie grałem, ale wiem, że warto :)

A co do HoM&M: może jak zalejemy CDP milionem email''i z prośbami o bonus bądź EK, to może
coś zdziałamy?


Mi by nawet pasowało jak by sie na kuriera za free szarpneli. Wtedy by była pewność że przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 10:26, nazgul47 napisał:

Pewności nie ma. --> Patrz: Wysyłka EK Wiedźmina.

A ja tam bym wolał jednak EK TotE. Z toporem, albo z mieczem... ;)


I jeszcze jakąś ładną panią na długe wieczory nie ;p.

Co do EK TotE to ja bym raczej niczego nie oczekiwał. Chociaż dalej podtrzymuje pomysł z kurierem i może jakiś fajny bryloczek do tego :D Ale wymyślam :D

Licze że CDP się jeszcze wypowie wobec tego czy będzie refundacja czekania czy też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo naturalnych rozmiarów Orkiem z toporem, najlepiej siedzącego na wole i 500 zł na pocieszenie :D

Niestety, pewnie dostaniemy zwykłą grę w zwykłym pudełku, jeszcze mam wątpliwości co do tłumaczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zakupiłem Kuźnie Przeznaczenia i waśnie skończyłem kompanię Przystani;P ...trochę nudna, chwilami strasznie nuda. Brakowało mi szczególnie wroga, który by mnie co pewien czas atakował. Ehh przez co eksploracja całego terenu mapy stawała się dla mnie zbędna. Nowości prawie nie zauważalne, ale jednak są(artefakty, kilka nowych neutralnych przeciwników...)
Mam nadzieję, że gra jeszcze mnie rozpali;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj rozpali. Prawda że kampania przystani jest nuuuuuudan, jakoby nie powiedzieć że jest dnem, ale jak by nie ona to byś nie mógł używać "fanatyckich" jednostek przystani. Kiedy dojdziesz do połowy kampani krasnali i zaczniesz potem elfów to zobaczysz że nie będzie tak łatwo. Chociaż musze przyznać że ostatnia misja kiedy trzeba odbić Duncana nie raz przyprawiła mi wrażenie że musze zaczynać odnowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować