Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2008 o 20:53, morthi napisał:

najpierw patchujesz gre do najnowszej wersji gdyz jesli nie jest aktualna to serwer Cie
nie wpusci na ubi.com. nastepnie zakladasz sobie konto na ubi.com - albo z poziomu gry
albo bezposrednio na stronie. wprowadzasz cd-key i grasz :)


Wielkie dzięki za info, jak wszystko pójdzie ok to sobie pogram ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aktualnie trwaja prace nad patchem 3.1 (z tego co mi wiadomo), a patch 2.2 bedzie rozwijany po wydaniu wlasnie patcha 3.1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!
Wgrałam wszystkie patchesy ale heroes V zwolnił jeszcze bardziej. Czy ktoś może mi pomóc? Myszka zachowuje się jakby się zacinała. Nie da się niestety grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprobuj zmniejszyc rozdzielczosc w ktorej grasz oraz koniecznie wlacz sprzetowy kursor myszki, jesli to nie pomoze zaznacz - brak efektow specjalnych (wszystko w opcjach gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 14:08, hera11 napisał:

Witam ponownie!
Wgrałam wszystkie patchesy ale heroes V zwolnił jeszcze bardziej. Czy ktoś może mi pomóc?
Myszka zachowuje się jakby się zacinała. Nie da się niestety grać.


Ustaw kursor myszy na sprzętowy a przyspieszy mysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

B\łagam, niech ktoś da link (skopiuje, jeśli to nie piracenie) do jakiegoś dobrego poradnika do KP, bo boje się żeby nie zrobić coś w ostatniej misji ostatniej kampanii.
Błagam żeby to była szybka odpowiedź i z góry baaaaaardzo dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 13:12, morthi napisał:

mozesz wejsc na gry online i tam zakupic poradnik :)



Ael nie za kasę. Kiedyś w Neostradz World był bardzo fajny, ale gdzieś się podiał i nie mogę znaleźć. Napewno nic się nie znajdzie(polskiego i darmowego)?
PS.: Tam na końcu posta fajny rym się zrobił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem - z zasady nie korzystam z poradnikow, a jesli juz to tylko angielskie :)

musisz poszukac - moze zajdziesz na tej neostradzie world? ew zadzwon na blekitna linie to Ci powiedza gdzie masz ich szukac jesli tam faktycznie sie znajduja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 13:18, morthi napisał:

nie wiem - z zasady nie korzystam z poradnikow, a jesli juz to tylko angielskie :)

musisz poszukac - moze zajdziesz na tej neostradzie world? ew zadzwon na blekitna linie
to Ci powiedza gdzie masz ich szukac jesli tam faktycznie sie znajduja



A wiesz przynajmniej gdzie jest to Tor Hrall, co mam je zdobyć, i jaka jest potrzebna armia do jego zdobycia?
Nawet jak nie wiesz to wielkie dzięki zza wszystkie posty, które troch mi jednakm pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem - wciaz nie ukonczylem kampanii z podstawki ;) wiec nie biore sie nawet za kuznie :P ale wszystko w swoim czasie - watek fabularny rowniez zosatanie przeze mnie zaliczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Jeśli chodzi Ci o miasto do zdobycia w ostatniej misji, to jedź na górę, na powierzchni - jest to ta sama mapa, na której uciekaliśmy Freydą chyba przed Krasnalkami, czy coś takiego. ;)

Armia? Hm,ja to przeszedłem tak: szybciutko z podziemi, zdobyć miasto Przystani. Bierzesz najlepszego hero z dostępnych (u mnie to była Ylaya), dajesz jej artefakty, armię (najlepsze jednostki które masz, ale pamiętaj o morale itp) i lecisz na miasto. ;> Jak nie grasz na zbyt wysokim poziomie trudności to przy odpowiedniej strategii zdobędziesz miasto. Sądzę, że później może być ciężej - armia w zamku się zwiększy, a do tego będzie miał straty w walce z drugim zamkiem przystani i demonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 13:41, Adham napisał:

SPOILER
Jeśli chodzi Ci o miasto do zdobycia w ostatniej misji, to jedź na górę, na powierzchni
- jest to ta sama mapa, na której uciekaliśmy Freydą chyba przed Krasnalkami, czy coś
takiego. ;)

Armia? Hm,ja to przeszedłem tak: szybciutko z podziemi, zdobyć miasto Przystani. Bierzesz
najlepszego hero z dostępnych (u mnie to była Ylaya), dajesz jej artefakty, armię (najlepsze
jednostki które masz, ale pamiętaj o morale itp) i lecisz na miasto. ;> Jak nie grasz
na zbyt wysokim poziomie trudności to przy odpowiedniej strategii zdobędziesz miasto.
Sądzę, że później może być ciężej - armia w zamku się zwiększy, a do tego będzie miał
straty w walce z drugim zamkiem przystani i demonami.



Dzięki, ale tam mnie atakuje jakiś Marbas, ze strasznie silną armią(7aDiabłów, 6diabłów ok.150 Sukkubów ul i nie ul, 250 demonów r, 250 impów ul, 23 czarty). Zaraz jak ja wyjdę z podziemi to on też wychodzi.
PS. Jak mówiłeś najsilnieszym Herosem to chodziło ci o poz9iom czy o czary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demony wyszły na powierzchnię na tyle późno, że zdążyłem zaatakować główny cel zanim one ruszyły na mnie, straciłem tylko kilka kopalni (teren zwiedzałem resztą hero).
Najsilniejszy bohater? Jak uznajesz, który wg Ciebie najlepiej się sprawdzi w walce. I dobrze, jakby w miarę szybki był. ;)
Chociaż jeśli Ciebie już atakują demony, to może być problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, mnie atakują jak już wyjdę z podziemi. Kiedy Heros przechodzi obok pierwszego garnizonu tam wyłazi jakiś Lord Demonów z niebotycznie silną armią, i mnie atakuje, jak tylko zdobędę miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 13:43, Byl napisał:

No, mnie atakują jak już wyjdę z podziemi. Kiedy Heros przechodzi obok pierwszego garnizonu
tam wyłazi jakiś Lord Demonów z niebotycznie silną armią, i mnie atakuje, jak tylko zdobędę
miasto.

Daj całą armię i artefakty Izabeli ona ma stałe błogosławieństwo, nie da się go obniżyć(twoje jednostki zawsze będą atakowały górną wartością ataku, a po pokonaniu demona szybko zajmij zamki na dole są wtedy tak słabe, że bez wysiłku je zdobędziesz a demony nie będą ci już więcej przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 14:10, Bosper napisał:

> No, mnie atakują jak już wyjdę z podziemi. Kiedy Heros przechodzi obok pierwszego
garnizonu
> tam wyłazi jakiś Lord Demonów z niebotycznie silną armią, i mnie atakuje, jak tylko
zdobędę
> miasto.
Daj całą armię i artefakty Izabeli ona ma stałe błogosławieństwo, nie da się go obniżyć(twoje
jednostki zawsze będą atakowały górną wartością ataku, a po pokonaniu demona szybko zajmij
zamki na dole są wtedy tak słabe, że bez wysiłku je zdobędziesz a demony nie będą ci
już więcej przeszkadzać.



Ale wtedy nei zdobędę szybko Torr Hrall i oni się tam umocnią. A pozatym pozostaje jeszcze kwestia granic demonów. Mają je nabite po brzegi czartami i Władczyniami Sukkubów. No chyba że pokonać Demona Wulfem(mówię jak Duncan:) ), który sobe z nim poradzi, ale zostanie prawie bez armii, a później wziąć zarekrótoważ w karczmie Herosa któremu damy całą armię Yalyi, i drugiego któremu damy pozostałości armi Wulfa( znów mówię jak Ducan:) ), i 3 zaatakować zamek zaczynając od Herosa 2(krasnoludy), później waląc Herosem 1 (Loch), a na końcu dobić Izabelą z całą armią imperium.
Podziała taka taktyka???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować