Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

bez najmniejszego problemu mozna zarabiac - trzeba tylko chciec i miec dobry pomysl. Nic nie usprawiedliwia piractwa - to zwykle zlodziejstwo.
Czekamy cierpliwie na wydanie ukochanych Heroskow 5 w wersji polskiej a co bardziej niecierpliwi zakupili i czekaja na wersje angielska. Nie potrafie zrozumiec czemu chwalisz sie ze posiadasz cracka Herosow 5. co to za zaszczyt?Ze ukradles? ze jestes lepszy od nas czekajacych na oficjalne wydanie bo mozeszjuz grac?
Tu nie chodzi o honor tylko o podstawowa zasade i (przepraszam za patetyczny ton wypowiedzi) boskie przykazanie - nie kradnij. Zlodziejstwo zubaza wszystkich oprocz zlodzieja - tak jest najlatwiej. Nic ne robic i ukrasc komus kto sie napracowal.
Chlopcy z UBI wykonali kawal dobrej roboty (opieram to na becie jak i demie) - dlaczego wiec nie wynagrodzic ich za ta ciezka prace ? Herosi 5 nie kosztuja 1000 zl a jedynie 70 co przy cenie przecietnego komputera (ok 2000 zl) nie wielka suma
Nie stac Cie na granie - nie grasz.

schowaj sie ze swoimi argumentami piracie - jesli sciagnales herosow 5 to jestes zlodziejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 13:48, macgwadky napisał:

A napisanie że się jakiś plik tylko ma, nie jest łamaniem regulaminu. I jak ktoś chce polemizować
, to proszę bardzo.


uhm - ciekawym jest cel dla ktorego masz tenplik na dysu -czyzby chec posiadania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 13:45, Pablo_bel napisał:

Widzę że tematyku wątku uległa "modyfikacji"> Więc i ja wtrącę swoją opinię.
Pojęcie fani - nie tylko Herosów ale i szersze - fani gier. Nie nabywają piratów, ktoś
kto to robi nie jest graczem. W pełni tego słowa znaczeniu.:)
Jak i grupy - różno wiekowe "psudo kiboli". Nie kibiców prawdziwych. To współczesne
hordy Hunów.
Kibic dopinguje swoją drużynę, nie "dymi" ani nie uprawia walk na stadionach , halach.
A zaopatrujący się w pirackie wersje - zwykli złodzieje. I nie pomoże tu żadne dorabianie ideologii
przyczynowo -skutkowej.


Więc na tej samej zasadzie. Jesteś złodziejem w Niemczech, bo jesteś Polakiem. Ja jestem graczem, bo gram w gry. Ciekawe ilu z was co grali w stare części posiada oryginalne wersje. Ja akurat mam wiele, ale nie wszystkie. Ty Pablo, tak samo masz, czy miałeś piraty. I nie wypisuj mi bredni o Hunach i kibolach. I nie wciskaj mi bzdur o złodziejach. Takie bajdurzenie twoje bardzo przypomina mi pewną wysoką postać w naszym rządzie. Też ma bardzo wyraziste opinie i szybciutko wszystkich kategoryzuje.
Jeśli ja jestem złodziejem , to ty jesteś, za przeproszeniem, jakiś mądry inaczej , czyli niedorozwinięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tu się zgodze z "morthi".Posiadanie pirackiego pliku gry, która ma dopiero wyjść to juz jest coś chamskiego i niekt go nie ściąga żeby go mieć ot tak sobie na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam heroskow 1,2,3 i 4 w wersjach pudelkowych. Nie wyobrazam sobie nie kupowania gier przy ktorych spedzilem tyle godzin.

sa dema by sprawdzic czy da sie grac, sa recenzje i filmiki.

jesli masz pirackie gry jestes zlodziejem. kradziez programowania jest tym samym co kradziez samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 13:50, morthi napisał:

> A napisanie że się jakiś plik tylko ma, nie jest łamaniem regulaminu. I jak ktoś chce
polemizować
> , to proszę bardzo.

uhm - ciekawym jest cel dla ktorego masz tenplik na dysu -czyzby chec posiadania ?


Następny sprawiedliwy ! A za przeproszeniem Wy "mądrzy" jakiej muzyki słuchacie ? I z jakich mediów ? Może mi wciśniecie kit , że nie macie mp3 na dyskach . W całych GB na dysku . I nikogo nie okradacie ? Np. zachodnie i krajowe wytwórnie(one akurat na tym najwięcej zarabiają) , artystów zachodnich i krajowych, i z innych części świata? Pewnie Wy "sprawiedliwi" posiadacie wszystkie oryginalne CD z piosenkami ? Jak się ma 2GB muzy , to jest około 20 CD oryginalnych. Rzadko kto ma teraz około 30 cd oryginalnych. Więc przestańcie mi opowiadać pierdoły i moresy. Większość z Was ma nielegalny system , większość oprogramowania , itd.
A ja napiszę to wyraźnie - NIE POPIERAM PIRACTWA JAKO TAKIEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 13:49, morthi napisał:

bez najmniejszego problemu mozna zarabiac - trzeba tylko chciec i miec dobry pomysl.


To dopiero urocza ideologia. Trzeba Cie chyba do rzadu wyslac, moze nam ulozysz jakis plan gospodarczy.Ilość osób nie uczeszczajacych juz do szkół jest raczej mała na tym forum. Tacy nie zarabiają.

Dnia 11.05.2006 o 13:49, morthi napisał:

Chlopcy z UBI wykonali kawal dobrej roboty (opieram to na becie jak i demie) - dlaczego wiec
nie wynagrodzic ich za ta ciezka prace ? Herosi 5 nie kosztuja 1000 zl a jedynie 70 co przy
cenie przecietnego komputera (ok 2000 zl) nie wielka suma


Co ma cena komputera doceny gry ?Jak ktos chce grać to juz raczej ma kompa.A jak sie nie zarabia to"jedyne 70" to jest suma nieosiagalna raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stac mnie by kupic windows xp za 300 zl, stac mnie by kupic sobie offica wersje dla studentow z licencja na 3 stanowiska za 400 zl, stac mnie na program antywirusowy ktory dostaje za darmo z prenumerata gazety.
stac mnie by sobie czasem kupic cd z muzyka - oprocz tego jest radio i telewizja jeslichce posluchac albo obejrzec.

wszystko zalezy od zasad jakie sie wynioslo z domu. Jesli nie nauczono Cie ze kradziez jest zla - przykro mi.Nie suprawiedliwia Cie to jednak - jestes zlodziejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 13:54, morthi napisał:

mam heroskow 1,2,3 i 4 w wersjach pudelkowych. Nie wyobrazam sobie nie kupowania gier przy
ktorych spedzilem tyle godzin.

sa dema by sprawdzic czy da sie grac, sa recenzje i filmiki.

jesli masz pirackie gry jestes zlodziejem. kradziez programowania jest tym samym co kradziez
samochodu


Więc jesteśmy wszyscy takimi samymi złodziejami :] . Bo ty morthii nie grałeś tylko w Homm i miałeś także różne inne gry. I nie opowiadaj bajek.
Co do ciebie Vazon. To napisałem w następnym poście - jak ten crack jest taki chamski. To czemu łosiu siedzisz na nielegalnym Windowsie, który teraz niewiele kosztuje ? Tak samo wiele innych osób. Czemu sobie Linuxa darmowego nie zainstalujecie ? Odpowiedźcie na to w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 14:00, jamesbeckerson napisał:

Co ma cena komputera doceny gry ?Jak ktos chce grać to juz raczej ma kompa.A jak sie nie zarabia
to"jedyne 70" to jest suma nieosiagalna raczej.


a to ze piraci czesto sie tlumacza iz gry sa za drogie i nie stac ich by sobie ja kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 11:05, moonman napisał:

nie powiem kto i nie powiem gdzie. ale osoba ktora jest autorytetem w swiecie heroesow (takze
na tym forum) napisala:

> ale to nie jest wina cd projektu że jest
> opóźnienie tylko ubi że u nas będzie później

CDProjektu przede wszystkim. Narazili się Ubi, to zostali przesunięci w hierarchii priorytetów
w dół, a my na tym cierpimy. Niestety, nie wolno mi powiedzieć niczego więcej.



w sumie tak podejrzewalem - a teraz to juz jestem zly na CDP


Powiem tyle: bzdura. Mówię to z całą odpowiedzialnością osoby prowadzącej ten projekt i kontaktującej się na bierząco z Ubi w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 14:01, morthi napisał:

> Co ma cena komputera doceny gry ?Jak ktos chce grać to juz raczej ma kompa.A jak sie nie
zarabia
> to"jedyne 70" to jest suma nieosiagalna raczej.

a to ze piraci czesto sie tlumacza iz gry sa za drogie i nie stac ich by sobie ja kupic

Bo sa drogie. Ja rozumiem, ze nad tym siedzieli programiści, graficy, animatorzy, lektorzy i jeszcze stado innych zawodów o ktorych nie mam pojecia. Ale efekt koncowy ma postac plastikowego kółka w plastikowym prostokącie zamknietym w kartonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 14:00, morthi napisał:

stac mnie by kupic windows xp za 300 zl, stac mnie by kupic sobie offica wersje dla studentow
z licencja na 3 stanowiska za 400 zl, stac mnie na program antywirusowy ktory dostaje za darmo
z prenumerata gazety.
stac mnie by sobie czasem kupic cd z muzyka - oprocz tego jest radio i telewizja jeslichce
posluchac albo obejrzec.

wszystko zalezy od zasad jakie sie wynioslo z domu. Jesli nie nauczono Cie ze kradziez jest
zla - przykro mi.Nie suprawiedliwia Cie to jednak - jestes zlodziejem


To są twoje słowa. Stać cię może i stać, tylko czy go masz? Bo ja mam. A w większości używam darmowych licencji. A tak w ogóle to jak ktoś się zna o prawach autorskich i licencjach EULA, to może dopiero się wypowie. Ty pewnie może i masz na to pieniądze. Pewnie od rodziców. Ja aż tyle nie mam na wszystko, ale mam na XP, na parę programów, na CD z muzą, na kilkanaście gier oryginalnych (nie tych po 150zł żeby było jasne). A co do mojego domu to przestań mnie obrażać swoimi określeniami. Bo się zachowujesz jak Giertych z lekka.
Ja jestem takim samym fanem Homm5 i jak napisałem prawdopodobnie zamawiem preordera, a kwestia demek i cracków i pirackich wersji dla mnie na to nie wpływa. Bo np. ostatnio kupiłem sobie Fallouta 2 i tacticsa oryginalne. Chociaż większość , nawet was , grała w piraty lub przynajmniej darmowe z CDaction.
Więc wsadź se głęboko swoje opinie o mnie. Bo ty z domu ładną arogancje i debilizm wyniósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a juz balem sie ze CDP nie ustosunkuje sie do tego zarzutu.

Jestesmy z wami i cierpliwie czekamy na polska edycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę z tematu zeszliśmy... trochę...

A co do piratów - zawsze będą. Przecież nic im nie zrobisz, policja....

Kiedyś na allegro znalazłem heroes 3 + 2 dodatki za 15zł(starą zgubiłem). W sumie nic taniej ale zalicytowałem z nudów i wygrałem. Zrobiłem przelew, paczka przychodzi, otwieram i pirat.......(na aukcji 100% ORYGINAŁ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 13:54, morthi napisał:

sa dema by sprawdzic czy da sie grac, sa recenzje i filmiki.


tak? heh. demo niestety nie jest takie slodkie do sprawdzania... niby dziala.. a pozniej moze okazac sie tak jak np. w homm3 - chcesz pograc w swiatowych ligach - oczywiscie ze mozesz... ale tlumacz wspolgraczowi dlaczego np. nie moze wybrac Cytadeli i Inferno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 14:09, BlackBomb napisał:

Trochę z tematu zeszliśmy... trochę...

A co do piratów - zawsze będą. Przecież nic im nie zrobisz, policja....

Kiedyś na allegro znalazłem heroes 3 + 2 dodatki za 15zł(starą zgubiłem). W sumie nic taniej
ale zalicytowałem z nudów i wygrałem. Zrobiłem przelew, paczka przychodzi, otwieram i pirat.......(na
aukcji 100% ORYGINAŁ)


he he :D zawsze mozna zglosic ;) swoja droga wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 14:00, jamesbeckerson napisał:

> bez najmniejszego problemu mozna zarabiac - trzeba tylko chciec i miec dobry pomysl.

To dopiero urocza ideologia. Trzeba Cie chyba do rzadu wyslac, moze nam ulozysz jakis plan
gospodarczy.Ilość osób nie uczeszczajacych juz do szkół jest raczej mała na tym forum. Tacy
nie zarabiają.


Nie wiem do czego bijesz. Jak ktoś nie ma ideałów to jest społecznym warzywem. Ja wiem że niektórych posiadanie jakiś ideałów i ideologii jest nieporządane. Ale nie jestem koformistom. Co od szkół, to ja akurat jestem po uczelni wyższej jeśli chodzi o mnie. I mam realne spojrzenie na życie , nie jak morthi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować